10měsíční syn nechce spát v noci

luciedo
23. lis 2016

Ahoj holky poradte. Mam 10 ti a pul měsíčního syna. Vzdy krásně spal. Teď poslední mesic nechce v noci vůbec spat. Kdyz ho dam do postýlky tak minimálně pul hodiny rve pak usne. Za 2 hodiny je vzhuru a opet stoji v postylce a place. Toto jede celou noc. Uz jsem zoufala, nikdy todle nedelal. Budil se maximálne na mliko a chrnel dal. Co mam delat?diky

astyna
23. lis 2016

ahoj, jak je na tom se zubama? u syna byly nejhorší jedničky, to taky skoro nespal...To jsme mu dávali bílý jogurt hned z ledničky na ochlazení. Syn má aktuálně 13 měsíců a je to čím dál tím horší - přes den sotva 1-2hodiny, dříve chrněl i 4 hodiyn a aspon jsem něco udělala, takhle s ním se to fakt nedá (za žehličku táhá, capá po mokré podlaze, všude za mnou...), v noci se budí co 2hodiny, tak spí se mnou a to je už klidnější, někdy se vzbudím, jak mi hladí záda 😀

luciedo
autor
23. lis 2016

Taky pekny. Zubu mame 8 sice slinta ale když mu sahnu do pusiny nic necitim. Je jo hrozny taky jsem zvykla ze spal. K sobe ho neberu. Akorat cestuje po postli a nic z toho. Pres den naspi tak 3 hodky. Uz nevim co teď se chystam prekopat loznici jestli nema blbe postel. Ale když tak driv chrnel tak asi ne