2,5 letá dcera ne a ne spát v pokoji

radova23
21. srp 2013

Ahojda,mam doma skoro 3 letou slečnu,ktera je dost inteligentni (nevim po kom😀 ) umi sama říkanky,umi všchny barvičky,umi počítat,sama uklizi,bez plen je od 1 roku,sama si dojde na wc , sama se obleka ale proste nemuže pochopit to že ma spat sama v pokoji . Prostě v noci příjde a spi s nama,mužu přenašet 5x za noc a stejne prijde a protože už je to velika kobyla - 106cm kope me pak do bříška a jsem 16 tyden ☹ jsem fakt zoufala !!!!

radova23
autor
22. srp 2013

@bara.c kojo polstar zatim nemam :-/ a na zadech se spát nema a potom vsem už vim proč,prcek ucpal jednu tepnu a ja se v noci probudila s obrovkou bolesti v brise a malem se složila ☹

ofelieee
22. srp 2013

@radova23 já to mám jinak, společný spaní je mi příjemný, K má odjakživa z postýlky "balkon", od té doby, co nekojím, se vždycky ráno nádherně muchlíme a je to boží. Ale to jsem nechtěla - nedávno u nás byl 8letej synovec, kterej měl vlastní, krásnej načančanej a draze vybavenej pokojíček od roka, a zajímal se, jak že to máme, kde že má ta postýlka šprusle... tak jsem mu to vysvětlovala, že to máme takhle a Kuba vždycky když seráno probudí, tak první co že se může přitulit ke mě a synovec na to "tak to je Kuba nejšťastnější na světě, moct se po ránu přitulit k mámě je to nejlepší!" ... uplně mi vyhrkly dojetím slzy. Taky si to myslím 🙂 že prostě děti s rodiči být chtějí. Do určitýho věku.

bara.c
22. srp 2013

@radova23 Mno to nevím... já takhle spím normálně a i s Elinkou jsem tak spala. Je pravda, že máš spát na levém boku ale když mi to není příjemné... tak se stejně překulím na záda. Až budu mít větší pupík tak už to na zádech asi nepůjde. Normálně spím na bříše ale teď je mi to už nepohodlné. Zkus se podívat po tom polštáři třeba i v bazárkách. Jsou krásné, levné a později můžeš použít buď na kojo nebo jako podložku pro mimi. Dá se stáhnout do podkovy a mimčo na něj můžeš položit. Eli takhle ráda spala..🙂 Držím palečky ať se to brzy vyřeší k oboustranné spokojenosti.... 🙂

konidana
22. srp 2013

Soucítím s tebou. Nedá se dělat nic jiného než vydržet, než to přejde. Já mám také podobný problém. Manželskou postel máme širokou 140cm, manžel je pravý opak hubeného a děti k nám v noci taky chodí. Starší holku to docela přešlo kolem 3. let, kdy začla spát na palandě nahoře, ale když je nemocná, tak je od půlnoci taky u nás. Mladej k nám přijde denně. Někdy o o tom ani nevím, ale mám k ránu (po půlnoci) slabší spánek a když se vedle mně vrtí, tak vstávám a jdu do jeho postele, jinak bych už neusnula. Taky jsme tam občas byli nasardinkovaný všichni 4-to fakt nešlo. Teď v těch vedrech jsme to měli v pohodě-děti chtěli spát na zemi u sebe v pokojíčku, tak se tulily k sobě a nikam necouraly. Prostě potřebujou ten tělesný kontakt.

rozarka65
22. srp 2013

@zamilovanadonej
@cchvalova Holky,nestrašte... 😀 Já chtěla udělat holkám pokojíček asi za rok, to půjde starší do školy a mladší do školky...ale zatím to nevypadá...Spíme všichni v jedné posteli...to mi až tak nevadí, spíš mi začíná hodně vadit uspávání...chtěla bych mít večer chvilku pro sebe nebo klid na uklízení,ale většinou u uspávání usnu taky.. 😝 Aninka - ta starší neumí sama usnout a uspávání trvá hodinu a někdy i déle...když se v noci nebo ráno vzbudí a já tam nejsem,tak brečí...přitom tam není úplně sama, je tam mladší Eli...no snad se to brzo srovná... 😒
@radova23 A když jsem čekala Eli,tak jsem ještě kojila Aninku a jelikož mi vadilo společné spaní...tak jsem ji částečně přestala kojit,takže v noci jen lahev s vodou a zrušila se manželská postel a místo ní postel pro A. a rozkládací gauč...takže jsem ležela s A. v její posteli než usnula a pak jsem se přesunula na gauč...nebylo v ložnici téměř k hnutí,ale na čas se to dalo...po porodu se zase zrušil gauč i postel a opět manželská postel a postýlka..no a teď zas spíme všichni v jedné... 😀 Tak jestli to nevymyslet nějak,abyste spali všichni v jedné místnosti...a doufat,že to brzo přejde...Jinak A. bude v září pět a zatím to vypadá bledě... 😀 😝

nikusek
27. led 2015

to samé u nás čekám miminko a mám ejdnu dceru má 5 a nechce sama spát ale my to vyřešili.Večer jsem řekla že u ní zustanu celou noc pak zaspala a já jsem odešla ráno jsem jí to řekla a potom uplně v pohodě vážne nestěžuju si🙂. 🙂