Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

3,5letý syn se po obědě počůrává

peanutczt
30. říj 2014

holky jsou už zoufalá, mám 3,5 letého syna co se mi ve školce po obědě počůrává :( nevím jak tomu zabránit. Dle učitelek mu dávají i mín pít a chodí čurat před spaní (před pohádkou) ale i tak nevydrží 1,5 se nepočurat. Přes den s tím nemáme žádný problém, uplně bez nehod. V noci se taky nepočůrává, je pravda, že ho budíme dvakrát za noc, ale i tak to vydrží. Jen v tý školce to pustí. Teď nám ho dávají po obědě domů a obávám se, že pokud se to nenaučí ze školky nás vyhodí , prosím pomoooc :(

mabe
30. říj 2014

@peanutczt ahoj, nevim jak ti poradit, ale jenom tak me napadlo, jestli to nemůže byt reakce na mladšího sourozence? teda pokud by to bylo, tak nevim, jak se s tim vypořádat. u nas, když se narodila sestřička, tak anicka strasne zacla zlobit, jako ze se nemůže sama oblict, nemůže delat to a to a do te doby dobry a to sestřičku miluje. tak jsme se o tom bavila s učitelkou ve skolce, jak tam posloucha a ona rikala,ze krasne. tak jsem se zacla snazit vic věnovat te starsi, i tak si myslim, ze sem se ji věnovala, ale proste ještě vic a zkusit ji vic upřednostňovat oproti mimcu a fakt to zabralo. i tedka, když se nehlidam, a dyl ji porad jenom kybicuju, tak zase zacne vyvadet, proste takova obrana..no, snad to nejak vyresite...drzim palec, je skoda aby nechodil do skolky.

millyh
30. říj 2014

ahoj a co vyměnit školku? teda pokud to jde... oni ti taky nepoví všeychno a jejich přístup taky nemusí být upe příjemný pro něj...
a doma se tí taky počůrá přes den o víkendu?

evab.
30. říj 2014

Mě napadají jen dvě rady, dávat mu na spinkání plenu, což se asi učitelkám nebude chtít a navíc to problém neřeší a nebo pokud vydrží ať tam nespí. Možná bych se zkusila poradit s dr. a zkusit popř. i psychologa, jestli v tom nebude i něco jiného co mu ve školce vadí a třeba si toho nikdo nevšiml. Držím palce ať se to brzy zlepší

terinda
30. říj 2014

Taky mě napadla reakce na změnu v rodině. Dala bych tomu čas.
Dokud to trvá, tak si ho ber po obědě, když jsi stejně doma 😉 - ať se malý zbytečně nestresuje.

tampu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tampu
2. črc 2020

Ahoj, pocuravani je nejčastěji spojeno s psychikou dítěte, napsala jsem na toto téma celý článek, kde podrobné vysvetluji příčiny a řešení. Pokud by tě to zajímalo, tak mi pošli správu, ráda ti pošlu odkaz ať už je postýlka suchá 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli