3 a více pokračují

daluri
25. kvě 2010

3 a více je od minulého týdne soukromou skupinou, ale ozývají se uživatelky, že by chtěly přidat..Nezlobte se, ale z jistých důvodů nebudeme pouštět nové členy..ale pro ty, které mají více dětí a chtějí si povídat, jsem vytvořila nové téma ..a slibuji za holky, že sem taky nakoukneme 😉

jasmia
27. kvě 2010

Ahojte, tak konečně dětičky spí, dneska byl den katastrofa, Justýna celý den prořvala, už jsem byla úplně zoufalá a myslela jsem, že budu plakat s ní, vůbec nevím co s ní bylo. Navíc Adéle se zas zbouřily hormony, tak byla taky pěkně protivná. Doufám, že zítřek už bude zase v pohodě.

@lekno Justýna má hemangiom vzadu na hlavičce a bohužel jí narostl do obrovských rozměrů, tak ho chtějí odstranit.

@jarus74 Když si představím, kolik prádla na žehlení mám já, tak už vůbec nechápu, jak zvládneš vyžehlit na sedm dětí, opravdu obdivuju, ale zase je to jedna velká radost ty dětičky.

lekno
27. kvě 2010

Ahojky 🙂

Ja som konečne požehlila, ešte som si cesto na tortu odpiekla a boli sme aj vonku..
Zajtra idem s Adamkom k dr. už tretí deň ho bolí hrdlo a teraz večer ho to štípalo, tak som mu doň pozrela, no má ho chudák hrozné, vyzerá to na angínu, tak nás asi antibiotiká neminú. Ale pôjdeme, lebo ide víkend, tak až nemusíme po pohotovosti behať 😉 Včera Ninka dobrala lieky, 3 týždne bola chorá, tak teraz začína Adam. Ale čo narobíme, každá máme tie deti choré, keď je to hlúpe počasie, že 😒

Zuzi, tak čo, prišiel ten krstný? Podarilo sa odsať Domkovi tie hlieny? 🙂
Ja viem, že to aj s tretím mimi zvládneš 😉 Musíš! Keď človek musí, tak nerozmýšľa nad tým, ako to zvládne. A my ženy toho zvládneme, žejo 🙂
Ja som tiež bola ako ty, s deckami stále sama. A keď som išla s malou do púrodnice, tak bol práve vtedy muž na 3 mesiace na služobke vo Francúzsku... vtedy aspoň boli u nás naši pri chalanoch, ale zmákli sme.

Emily, teším sa, že máte výsledky o.k. 😉 Snáď bude pomaličky lepšie.
No a ako píšeš o Vilkovi, že ti dáva zabrať, tak úplne chápem... mám doma tiež 12-ročného pubiša a je to hrúza 😝
Kým chodil v škole na prvý stupeň, dobre sa učil a teraz keď je siedmak, tak otras, aj s učením, aj so správaním. Už len stále dúfam, že z toho "vyrastie" 😉

Stani, tak ako si to zvládla, takú velkú návštevu? 🙂

Jarka, pozerala som v správach, čo sa u vás na východe robilo, keď bola dnes búrka... 😒 A čo ukazovali z tých okolitých dedín, to bolo strašné, ako valila tá kalná voda po ceste, cez potok most zobrala, no strašné niečo ☹

Jasmi, niekedy je proste deň blbec, že? Ti verím, že si potom vyčerpaná....
Júj, to musí byť hrozné, taká malá a už má také starosti.... idú jej to naraz odstrániť? 😕

lekno
27. kvě 2010

Jasmi, teraz som pozerala fotečky, videla som na jednej fotke, aké to malá má.... aspoň že má také husté vlásky, že jej to zakryje 🙂
Ale zlatučké máš všetky, vlasaté princezničky 😵

jasmia
27. kvě 2010

@lekno ono na té fotce to měla ještě malé, teď to má velikost husího vejce, takže to jde vidět hodně 😖 .

lekno
27. kvě 2010

jasmi, chápem....
ale aspo má vlásky, tak aj po operácii jej to zarastie a nebude to tak viditelné 🙂 to naša Ninka nemala do roka a pol na hlave nič 😀
Už aby ste to mali úspešne za sebou.. držím palce!! 🙂

jasmia
27. kvě 2010

Adéla byla taky holohlavec a pak z ničeho nic měla hustou kštici, že ji to ani učesat nešlo.
Už se taky nemůžu dočkat, až to půjde pryč, ale to se první musí zjistit proč má tu hnusnou rýmu. Zítra zas jdem na výtěry a odběry, chuděrka už má celé ručky dopichané ☹ .

zuzu82
28. kvě 2010

Emily super, ze ste uz skoro v poriadku.

Jasmia tie odbery Ti nezavidim, ale ked je treba... Aj ymy sme mali minuly tyzden jeden den (vlastne pol dna) uplakany (Patko), nic mu nebolo dobre, spat ani nahodou, hrat sa asi 20 sekund, tak som s nim musela pochodovat po byte az do obeda, potom sme sa napapali a tak zaspal, a poobede uz bolo lepsie.

Stani, ako navsteva?

Jarus - snad nas to prejde, Domkovi som naordinovala kvapky proti kaslu, v noci uz kaslal len malinko, akurat rano po zobudeni si pokaslal trosku viac, z nosteku mu uz netecie, len sem-tam sa objavi nejaky soplik, tak verim, ze uz bude dobre. Patko sopli stale, odsavame sa, ale nekasle.

Aj u nas bola vcera poobede poriadna burka, lialo ako z krhly, po dost dlhom case prestalo, tak sme aspon vybehli na postu a do obchodu (lepsie povedane odviealo nas tatik, on isiel pracovat a my sme sa trosku flakali s krstnou).

Lekno - krstny bol, poodsavali sme, vysalili sa a poobede utekal na skusku. Aka bola pizza?

zuzu82
28. kvě 2010

Pozeram, ze mi tu nevzalo pozdrav, tak dobre ranko! A ospravedlnujem za za pravopisne chyby, ale tukam len tak narychlo, jedno ocko tu, druhe tam, tak nekontrolujem, co pisem. Tak oprava (rozumej) - ymy- my, odviealo - odviezol. Dufam, ze som uz na nic nezbudla... Rano som uz stihla narychlo poupratovat, este poprat, poliat kvety a uvidime, co este vyskoci... Ideme sa nadesiatovat a balit veci k babke.Uz sa na nu velmi tesim,hlavne sa tesim, ze vypadneme trosku vonku, lebo s chorymi detickami nepojdem vonku medzi ostatne deti, aby sme ich nenakazili, tak sa budu moct vyblaznit na zahrade (mamka s krstnou im tam spravili mini ihrisko - smykalka, pieskovisko, hojdacka, tak sme v podstate cely den vonku). Len by sa uz mohlo umudrit aj pocaasie.

jarus74
28. kvě 2010

ahojky 🙂
lek ve dto je to hotova pohroma s tou vodou 😠 ved uz nech neprsi este aj tie kanaly nefunguju nestihaju brat vodu normalne z nich voda tecie akokeby nazad von 😀

jasmia ja uz do takych veci ako je zehlenie skladanie veci a pod. zasvecujem starsie deti len nech sa pekne ucia nebudem vsetko robit sama zatial skusal zehlit ten najstarsi, 🙂 a velmi prevelmi vam drzim palce aby operacia dopadla dobre 🙂 🙂 🙂 🙂

ahoj zuzi 🙂 🙂 🙂

staninka77
28. kvě 2010

Ahojky tak dnes jsem byla u té kamarádky a pak jela domu.
Přišel mně dnes balík od Avonu tak snad něco prodám. 😉
Držte mně palečky. 😉

jarus74
28. kvě 2010

stani robis avon?? ja som to prestaala robit dako to neslo 😝

staninka77
28. kvě 2010

Jarus-Já taky sama nevím zda mně to pujde nebo né.

jarus74
29. kvě 2010

prajem pekny vikend!!!

lekno
29. kvě 2010

Čauky havky 🙂

Zuzi, to je fajn, že vám je už lepšie 😉 Pizza bola dobrá, ako vždy, len sa tak po nej zaprášilo 😀

Jarka, no viem si predstaviť ako tá voda valí u vás, keď u nás tolko neprší a rieky a potoky sú plné, to idté aj kanál... u vás to musí byť des. A v Polsku čo ukazovali jednu dedinu, to bolo komplet pod vodou, dokonca aj bytovky vytopilo 😒

Stani, tak čo pekné ti prišlo z Avonu? 🙂

Prajem pekný dník, idem robiť tortu... Korpus je už od včera upečený, teraz idem robiť krémy a zdobiť 😝

jarus74
29. kvě 2010

lek a komu robis tortu????????????ty len pecies 😀

lekno
29. kvě 2010

Jarka, sestrinej Dominike k tej birmovke, čo sme mali minulý týždeň 😉
Zajtra robí segra oslavu, tak ideme tam 🙂

jarus74
29. kvě 2010

aha takze budete oslavovat -super tak si to uzite 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

staninka77
30. kvě 2010

Ahojky děvčata 😉 .
Tak včera jsme byli na den dětí a na historickej jarmark kterej se tu dělá každej rok na konci května pro děti i dospělé bylo docela hodně lidoček.
Byla jsem moc ráda že jsem nezustala doma jen ten odchod domu byl hruza ten kopec co nás čekal prostě děs.
Lekno-Došli mně 3.sprchové šampony a pak oční linky jsem chtěla 2.krémy.A pak jeden kríém noční denní řasenka mejkap rtěnka kabelku červenené barvy vonavka 1.sprchovej gel.
A to je asi vše a nějaké vzorečky a vzorečky krému. 😉
takže docela hodně mně toho došlo.
Tak vám přeji krásnej víkend teda spíše konec víkendu.
A zítra zase do boje. 😉

jarus74
31. kvě 2010

ahojky 🙂

tak ako ste vikendovali??

zuzu82
31. kvě 2010

Ahojky! Vikend bol fajn, tak ako stale, boli sme u mamky, decka sa vysalili... Prave prisla moja sestricka, tak idem. Mozno sa potom ozvem.

staninka77
1. čer 2010

Ahojky nějak to tu vázne.
Dnes valíme do školky odpoledne mají tam tetiny a taky pasování školáčku co jdou do školy.
Ale nás se to ještě netíká máme odklad za to jsem velice ráda. 😉

zuzu82
1. čer 2010

Ahojky, vcera som sa sem uz nedostala, poobede bola leja a my sme sa po tej najvacsej leje pustili, ze ideme vonku (aspon do obchodaku). Tak sme zmokli, aj vyschli, esteze sme isli s tatikom na aute 🙂 Dnes som bola v poradni, vsetko O.k., akurat som sa tam vysedela do 10 -tej hod.,tak som rychlo utekala domov, lebo pri chlapcocch bola sestra a ta o 11-tej zacinala ucit, tak rychly presun,rychlo som navarila (dnes budu cestoviny so syrovou omackou a zeleninou, polievku este mam), teraz dosla postarka, Domko tu na mna pokrikuje, ze mu mam nakreslit modre auto, tak ho idem nakreslit, a potom dat obed mojim dvom malym hladosom. Ak by som sa tu uz nedostala, prajem pekny den, no dufam, ze sem este budem moct aspon trosku nakuknut. A kde ste vsetci?

jasmia
1. čer 2010

Ahojte holky u nás je totální chaos, Justýna je celé dny protivka, prožívá separační úzkost, takže se od ní nesmím ani hnout, jakmile se vzdálím o 5 cm, nastává totálně hysterický řev a když usne, doháním zameškanou práci. Teď se ji věnuje tatínek, ale přesto musím být poblíž. Dnes nevařím, Adéla má oběd ve škole, Nela ve školce a já s mojím si dáme pizzu, to si zas dám do nosu 😀 .

@zuzu82 vysedávání v poradně jsem si užila při Nele, proseděla jsem tam třeba i 4 hoďky, když jsem konečně přišla na řadu, myslela jsem, že toho doktora zaškrtím.

Zase u nás prší a ta zima mě zabije 😠 , hlavně že jsem si koupila nové plavky, asi mě budou totálně naprd, protože takovým tempem, snad to léto ani nedorazí.

zuzu82
1. čer 2010

Uz sme napapani, poupratovane po obede a spime 🙂. Tak sa tu napchavam melonom a rozmyslam, co budeme s deckami robit poobede. Zase prsi (cely den), a hoci su este trochu nachladeni, potrebujem ich vyvetrat, lebo my sme take typy, ze doma neobsedime.... Uvidim, ked pride tatik domov z prace, co vymyslime. Je sice en deti, ale programy boli alebo budu cez vikend, akurat jedno OC ma program aj dnes od 15-tej, tak uvidime, co z toho nakoniec bude.

Jasmia - dobru chut k pizzzi a nech sa to trosku ukludni. Separacnu uzkost az tak velmi u mojich deti nepoznam, Patkovi staci hocijaka spolocnost, nemusim to byt len ja, postaci mu aj bracek v jeho blizkosti a Domko bol taky isty. Az na to, ze on bol sam, nemal ma kto zastupit, ked som potrebovala nieco urobit, takze som to riesila ako Ty (pocas spanku, ale kedze my sme spali velmi malo, asi 2x po 20-30 min, tak som to riesila tak, ze sme spolu robili vsetko - varili, prali, upratovali...Kym bol mensi, mala som ho v klokanke, potom uz sedel v kociari a sledoval, co robim, ale som mu presunula postielku, aby ma stale videl a bol v mojej blizkosti.A vyplatilo sa - teraz mam doma takeho pomocnika - cisti so mnou zeleninu, hadze mi veci do pracky, pusti pracku, vyvesia pradlo - skor vyhadze na susiak, ale on ho akoze vesia - len dufam, ze mu to ostane aj v dalsich rokoch 🙂 ). Co sa tyka poradne - nezvyknem tak dlho cakat, ale dneska bol taky nejaky den, mali dost vela odberov a ja som isla len na vysetrenie, takze tak. To by ma ani netrapilo, len som uz potom trpla, ci sestra kvoli mne stihne odist nacas do prace (hoci ona by mi to nevycitala, ale viem, ze ma pracu, ktora sa neda odlozit).

zuzu82
2. čer 2010

Dobre ranko! Tak kde ste? My uz mame ranne ritualy za sebou a pred sebou este pranie a mensie upratovanie... Vcera sme predsa len boli v OC, aspon trosku sa Domko popozeral na program a hlavne je, ze sme vysli z domu. Inak tu cely den prsalo a lialo na striedacku, takze sme zasetrochu zmokli. Ale deckam sa to ohromne pacilo 🙂 .

Stani, ako bolo v skolke?

staninka77
2. čer 2010

Ahojky.
tak vás vítám.
Zuzko-Ve školce bylo nádherně moc se nám představení líbilo a dětičkám taky Jirka se i připojil k soutěži a dostal balonek a taky kašpárka na nalepení takže to bylo bomba.
Dnes od rána tu prší ale ted se to zlepšilo a konečně přestalo.
A tak jsme jely k máti z chlapem a klukama krom Marka ten byl ve škole.
A jak jsme dojely dom tak mně šíleně začala bolet hlava tak jsem sem nešla ale i tak to stále bolí.

staninka77
2. čer 2010

Přeji krásnej večer.
Zítra dojdu. 😉

jarus74
2. čer 2010

ahojky 🙂

u nas konecne dnes aj slnko vyslo ale to bolo len tak same povodne a zaplavy a v spravach bolo ze nase siddlisko sa pekne zosunulo a sme na tom ako vychod najhorsie lutujem tych ludi je to strasne ☹

ja som dnes robila v byte mensiu prestavbu premiestnovala som skrine a hlavne vyhadzovala veci ktore sa uz nenosia ,aspon somm zabila cas a totalne ze od nudy som aj na dlazbe spary cistila uz my asi hrablo 😀 😀 😀 😀
aj ja idem Lili na predstavenie do skolky ale az 8 juna a ak bude pekne tak bude vystupenie vonku na dvore lebo ma prist ujo Lubo ten co spieva detske pesnicky a budu mat diskoteku ale aj sutaze 🙂 🙂 🙂 tak sa tesime a beriem aj maleho nech sa potesi aj on 🙂 🙂

zuzu82
3. čer 2010

Dobre ranko! My uz sice mame den, ale pre tych, co dlhsie spia 🙂 .

Aj u nas sa vcera ukazalo slniecko, celkom pekne bolo aj doobeda, poobede, ked sme sa chystali von, zacalo prsat, ale aj tak sme isli. Boli sme pozriet vlaciky na stanici (stale nemozeme chodit len do OC), vyslo slnko, bolo normalne horuco, trosku sme sa presli, nakup a uz bolo treba ist aj domov (isli by sme sa este prejst, ale kedze som nemala so sebou pre decka veceru - stale im nosim, ked ideme von, hlavne teraz, ked je pekne, aby sme mohli byt trosku dlhsie vonku a pritom si nenaburili svoj rezim), napapat, okupat a spat. Aj dnes sa ukazuje slniecko, akurat teraz sa schovalo za mraky, varime obed, okolo 10-tej, pol jedenastej pojdeme so sestrou trochu do mesta, potom domov, napapat, trochu pospat a poobede uvidime, ake bude pocasie.

Stani, dufam, ze Ta uz prestala boliet hlava. Mna vcera vecer zacala, ale akosi to preslo samo od seba.

Jarus, nas caka malovanie (aspon by som chcela tento mesiac vymalovat, aj ked nie uplne vsetko, aspon decku, obyvacku), uvidime, ako sa to stihne, lebo manzel ma toho dost a ja by som aj sama vymalovala, len co s deturencami (asi by sme mali zaujimave vzory po stenach, ak by Domka pochytila maliarska vasen 🙂 )

jarus74
3. čer 2010

dobre ranko 🙂

zuzi take vytvory mam aj po stenach maleho to tiez pochytilo takze v lete cez prazdniny sa ide malovat ale ako viem viac budem malovat ja ako mm no ale ako rozmyslam zapracem aj najstarsieho syna ten by uz mohol pomoct 😀 takze aspon niesom sama kto ma doma take nadane dieta na maliarske vytvory 🙂
momentalne si Alex vyhadzal zo skrinky vsetky svoje veci no mam radost 😀 idem to upratat obleciem ho a sup do obchodu 🙂