Kalíšek, kalhotky, houbičky, volná menstruace - sdílení zkušeností.

barumat
1. črc 2020

Ahoj všem! Před nedávnem jsem začala používat menstruační kalíšek a neprosákavé kalhotky místo klasických tamponů. Současně jsem se o tuto problematiku začala více zajímat a zjistila, že ten trh je aktuálně tak pestrý, že je pořád co zkoumat a probírat. Bohužel mi nevyhovovala taková nejprofláknutější skupina s tímhle zaměřením na Facebooku, protože je prostě navázáná na konkrétní obchod a já mám radši nezávislé skupiny.

Teď proč to ale píšu. Jednak vás chci všechny srdečně pozvat do uzavřené skupiny, kterou jsem sama vytvořila:

https://www.facebook.com/groups/951694295273265...

A jednak by mě zajímalo, co by vás jako její případné členky zajímalo? Jaká témata? Chtěly byste recenze? Tipy? Novinky? Odkazy? Nebo spíš drbárnu? Přijde vám téma kalíšku už známé a chtěly byste spíš třeba probrat kalhotky, houbičky…? Zatím fungujeme necelý týden, ale máme skoro sedmdesát členek, odpovídáme na dotazy, dáváme recenze, srovnání kalíšků… Budu ráda za další tipy a nápady. :dance: No a samozřejmě uvítám i sdílení a nové členky :srdce:

hezz17
1. črc 2020

Mě by zajímala ta volná 🤔

barumat
autor
1. črc 2020

@hezz17 Dvě holčiny se k ní u nás hlásí a nemají s tím problém, přidej se a dej dotaz, já je případně označím 🙂