8měsíční dítě má problém s večerním usínáním

monikagurthova
20. pro 2016

Holky jsem v koncích. Dcerka začala pred večerním usnutim vyvádet. Mela to od narozeni do cca 3 měsíce kdy jela i 2 hodiny v kuse a to jsme s manželem na střídacku chovali utěšovali ale svoje 2 hodiny si od pracovala a pak jak když utne a vecer hezky po jídle spala. A ted od pondělí to samé. Žádné slzy nic jen hrozny křik. Třeba dneska jsem ji odnesla skoro spici do postýlky a jak jsem zavřela dveře spustila. Byla jsem u ni asi 30 minut ze ji uspim nic vadila jsem ji tam byla mrzuta a pokrikovala na me (neusne když je někdo u ni) uz klimbala tak si říkám fajn budes spát, ale jak jsem zavřela za sebou dveře konec rev jak kdyby ji někdo lámal v kole tak jsem zkusila nechat svítit noční světlo to bylo jeste horsi......no přiznám se nechala jsem ji jela asi 5 minut a uz spi ale je to hrozny.....je vykoupana, najedena ospala ale jak se zavřou dveře konec.....nějaká rada? Nemám to srdce ji nechávat vykricet i kdyby jen tech 5 minut....to bylo dneska spis ze zoufalství, protože chovat nechtěla to se ode me odtahovala a křičela jeste víc (to neni brek ze je neco spatne ale proste křik), hlad taky neměla horko ji nebylo zima taky ne zuby nikde, a stydím se za to ☹ ale uz jsem nevěděla co mam delat

panickatlamicka
20. pro 2016

@monikagurthova tipuji pretazenost, zuby, co treba nechat dvere otevrene?

monikagurthova
autor
20. pro 2016

@panickatlamicka pretazena neni a zuby zatím nic. Otevřeno jsem zkoušela nechat a nic ☹ oprava ma to od neděle

barbarra
20. pro 2016

větříky? zuby? přetažená? Jak si můžeš být jistá, že to není něco z toho? Moje malá taky přibližně od 8 měsíce večer vyvádí....trochu mně přijde, že už je dost chytrá na to, aby člověkem tím pláčem i trochu manipulovala. Ale taky nemám to srdce nechat ji vyřvat, takže uspávám , spící pokládám do postýlky. Někdy se ale probere a řve. Takže si to uspávání dáváme ještě jednou,,,,

monikagurthova
autor
21. pro 2016

@barbarra no jistá si byt nemuzu ale zuby jsou v nedohlednu dasne nema ani natekle, prdiky ji odchazi lip jak me 😀 ja mam spis pocit ze by si chtěla jeste hrat ale je unavená a rozčiluje ji to. Vzdycky v postýlce jde na 4 a leze leze leze a když narazí na čelo postýlky začne hulakat a jde hlavou proti "zdi". Je to od te doby co začala lézt.