• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bezplenková komunikační metoda II.

9. dubna 2016 
aha, už si mi aj odpovedala
9. lis 2008 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
kocky, co ste sili rychloprdky...aky material ste pouzili? ja mam zatial iba fleesove, ale chcem usit take viac do spolocnosti...hrubsie, tensie? flanel alebo uplet?
10. lis 2008 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
heeeehehehe, phd, no vznešená metoda je to:slight_smile: tož ani nevedela moja svokra akú pravdu mala ked vravela že prcek vylezie na svet už s titulom:grinning:
10. lis 2008 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
vali ja mám rychloprdky prevažne z vlny aj preto že je to pružné a hlavne preto, že keď navlhnú, tak ich netreba prať, ale stačí ich vyvetrať :wink:

no phd mi neznie bohvieako :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2008 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky, cekame malyho/malou v prosinci a budeme se pokouset o bkm od co nejnizsiho veku to pujde - od kdy jste zacinaly vy?
a myslite, ze kombinace cc/vo/zavazovacka - je pro bkm vhodna? Zatim mam v planu vyzkouset tuhle variantu (mam tedy i par kalhotkovych variant, ale spis, abych si udelala predstavu co a jak...
10. lis 2008 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
hihi, valka, prej rychloprdky do společnosti.... jeslti půjde Lucka na ples, spíš by to chtělo nějaký šaty, ne? :grinning:

kunak, my začli ve 3 týdnech, jde začít hned v porodnici.... a k tý kombinaci nevim, já si zavazovačky až tak neoblíbila.... používam normoš gatě (vlňáky i PUL - ty PUl jsou lepší, páč se sucháčem je dítě hned rozbalený)
na léto plánuju jen čč a vo

hned toho tu využiju, kdyby ses pro zavazovačky rozhodla :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18016872&tab=2
10. lis 2008 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
kunak, zavazovačka +vo +čc je vzdušnejšia a lacnejšia varianta pre kakacie dieťa. keď sa vám bude dariť vychytať väčšinu kakania, tak môžeš prejisť len na vo+čc do body
10. lis 2008 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
a čo keby sme nechali BKM? - bábätká kakajú mimo (plienku) :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2008 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
uvidime - jestli bude tvrdohlavec po nas, tak si uzijeme :grinning: :grinning: :grinning:
kujuuu
10. lis 2008 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
aud :grinning:
10. lis 2008 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
fibi, z vlny ich strikujes alebo niekde kupujes 100% vlnu? alebo ako?
sonulah, za spolocnost uz beriem aj navstevu u svokrovcov alebo svagrovcov a pod...:slight_smile:
10. lis 2008 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
aud :grinning: nebo BKM prostě jako "bezkonkurenční metoda" :wink: :sunglasses:
10. lis 2008 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
valka zo sekáčovského svetra...mám také kúsky že 100% kašmír alebo kombinácia vlna/hodváb - to som tam proste nemohla nechať za 50 korún :grinning:
10. lis 2008 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
bkm česky - brouci kadí mimo? hm :slight_smile: budulínci kadí mimo?

jinak mě se opakovaně stává, že když někdo vidí nočník a juru, tak říká: "aha, to je ta bezplenková metoda? my jsme o tom slyšeli, ale.... důvod... to nepoužíváme"

tak já většinou říkám, že jsem taky potřebovala vychovat jedno dítě, abych našla odvahu to zkusit :wink: protože první info o bkm mi dala gedren, když bylo adélce asi 2 měsíce, ale mě to připadalo jako nějakej matfyzáckej úlet.
10. lis 2008 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
lenka, ten "důvod" povie niekto aj lenivosť? :grinning:
10. lis 2008 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
no, jo, někdo i řekne, že se mu do toho nechtělo :wink: konec konců, mě se s adélkou do bkm taky vlastně nechtělo, že to je nějaké pracné, tak proč bych měla odsuzovat jiné, že
10. lis 2008 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
baby, tak mne sa minulu noc zdalo, ze to asi ani nerozdycham - mala curala 4x a VSETKO sa mi zadarilo odchytit :astonished: :dizzy_face:
ale cez den ma mala schladila, nehlasila skoro vobec :confounded:
zeby sa to postupne napravalo? :confused: Zuby uz takmer vyliezli...
10. lis 2008 ve 23:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jeeej Venonna, tak sa tesim s vami. Nam sa v noci nedari, niekedy cikavala nadranom, ale teraz je to take divoke a tiez kvoli zubom spi veeelmi malo, tak kaslem na bkm ci aka je to teraz skratka :sweat_smile:
11. lis 2008 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
fibi, tak to musis mat vychytany sekac...ja som behala snad po vsetkych v starom meste a nikde ani len 50% vlny :angry: ty si mi vsetko vykupila :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2008 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, tak dneska si J povídal s hračkama, nálada výborná a najednou udělal :eeeeh........ a bylo to v gatích :confused: někdy se to dá fakt poznat dobře, že heká, prdí a tak, jindy je to teda fakt fofr bez varování :wink: ale čůrání pořád dobrý, dneska počůraný asi 2 plenky :sunglasses:
11. lis 2008 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
no, my sme pokazení, ranné kakanie a asi tri cikania sme stihli, ostatné ciky v plienke aj v noci... a režim sa trochu pokazil a v noci sa budí každé dve hodiny + občas medzi tým, keď sa počúra. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2008 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mi Hanicka ignoruje nocnik, umyvadlo uz skoro tyden, ani jeden zasah. Prestala i signalizovat po akci, nejspis to bude tim, ze ve ctvrtek objevila kouzlo plazeni, tedy naznaky byly uz ve stredu, ale od ctvrtka piluje. Tak snad se nabazi a zadari se zase aspon to curani. Kakani asi nehrozi, tri dny to vypada, ze kadi rano kolem seste a dnes kolem seste ale vecer...no nic jsem si poplakala a jdu uvest domacnost do pouzitelneho stavu.
11. lis 2008 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
furt si hovorím, že asi zuby a furt ešte , okrem tých dvoch v 4 mesiacoch, nevyšli von.
11. lis 2008 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
bubaaca, hviezda sa už predviedla, teraz už asi nemusí :grinning:
11. lis 2008 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo, zuby, na tie sa to dá hodiť vždy :grinning:

naši sa teraz dos po zaspaní budia, že začnú plakať. A. sa prevŕtáva horná dvojka, ale už fakt väčnosť, sa mu tuším niekde spriečila
11. lis 2008 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
bubacaa, další zuby klidně můžou přijít i za několik měsíců...
jura má taky čerství první zub a nevím jestli proto, nebo z jiného důvodu je přisátý snad 10x - 15x za den a protože kadí zejména po kojení, jsme teď celkem úspěšní v bkm, když vlastně kojíme furt :slight_smile: v noci na to prdím, juráš noční bkm nemá rád, chce hned mlíčko a pak usne. a protože v noci teď kojíme tak co 2 hodiny a někdy i častěji, fakt ho nebudím, když usne...
11. lis 2008 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
no s kadenim to mame tiez zaujimave, dnes druhy den nic :frowning2: tak dufam, ze z toho nebude tyzden ako pred dvoma mesiacmi.Uz mal 2 tyzdne zavedeny rezim, ze to vylozil vzdy rano. Posledne dni ale potichu do plienky a potom sa blazene usmieva. Vpiatok mal dokonca zachvat smiechu, ked sme sa nad nim sklanali, z nicoho nic sa tak rozrehotal a potom mal niekolko minut taky zachvat , ze sme sa aj my rehotali spolu s nim ako sa podarene z celeho hrdla smia. No a za chvilu sme sa zase pobavili ked sme zistili pricinu toho jeho veselenia - rozmachnute to mal az na chrbte :grinning:

No a co sa tyka nocneho BKM od toho sme tiez upustili. Este pocas kojenia zaspi a ked som ho par krat dala na cinak tak sa nemohol prebrat potom mu hrozne dlho trvalo kym sa vycural a nakoniec bol taky rozbesneny, ze zaspaval pol hodinu az hodinu a do rana bol hore kazdu hodinu :frowning2:
11. lis 2008 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
valka, na krížnej vždy nájdem nejaký stoprovlnený, aj na račku :slight_smile:
11. lis 2008 ve 23:20  • Odpověz  • To se mi líbí
fibi, no na križnej je to na figu, sú tam schody a víťah žiaden. (ak teda myslíš ten veľký na rohu na prvom poschodí), takže ja sa tam nedostanem :rolling_eyes: . Ale mama robí vedľa a povedala, že mi pomôže, no akurát nič nepotrebujeme
12. lis 2008 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek