• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bezplenková komunikační metoda II.

9. dubna 2016 
@wilikiki jj, u bilingválních dětí může být nástup řeči lehce opožděn. pak přetrvávají různé vtipné věci, jako že pes, kterýho máte doma, je dog, ale všichni ostatní jsou pes... ale to se brzy srovnává a výhody převyšují prvotní "obtíže"
30. kvě 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka1981 no ponozky klasika, neviem, ako je to pri holkach ale chalani, no hroza :grinning: a to si vies predstavit, ako to vypadalo, ked som ho vzala von a este kociarik.. tolko som este neprala.. ale netreba nic silit, vsetko ma svoj cas, ked dieta dozrie, podla zdrojov po 15. mesiaci zivota, co sa tyka CNS a ovladania zvieracov a "prepne" mu to teda v hlavicke, u kazdeho indivindi samozrejme, samo si povie svojim sposobom, ci je to ee alebo lulu alebo ako chce :slight_smile: skor to nema vyznam silit, lebo ho to velmi zatazi!
30. kvě 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi to tvrdenie mas niecim podlozene?
@ahojkyy Já jsem netvrdila, že je moje miminko čistě dle BKM. Ale fakt se nechci k včerejší debatě vracet.
@majka1981 nemyslim, ze ma cerveny zadocek, vsak
@wilikiki aplikuje bkm, nema teda zaparany zadok jak tie nestastne deti v plienkach :slight_smile:
30. kvě 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie celkom ti nerozumiem..
30. kvě 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ahojkyy které tvrzení myslíš?
30. kvě 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ahojkyy bkm dieta moze mat tiez cervenu ritku, ked sa hnackuje, ked idu zuby :wink: . aj dospeleho cloveka obcas nieco svrbi, pali,...
30. kvě 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi ohladne opozdenia reci, je to skutocne tak? ale rovnako myslim, ze som to niekde "pocula" len ci je to proste fakt alebo sa to len tak nahovori, no
30. kvě 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ahojkyy To byla reakce na Tvojí poznámku ohledně našeho dnešního dne.
30. kvě 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka1981 vidis, to mi nenapadlo :grinning: to je pravda, hnacka je hnacka. tak hlavne skore uzdravenie a pozor na dehydrataciu, moze to byt nebezpecne atd.
30. kvě 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A ja vam dam nejake fotecky, aby ste kukli ako vypadaju moje detuchy, ked ste dneska taki dobri :dizzy_face:
30. kvě 2012 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@rebelie a co sa ti zase nepaci? Bola mimo temu bkm alebo uraza? smiem pokracovat alebo mam odist? :confused:
30. kvě 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wilikiki deti krasne krasne sa smeje, ale ten pes je trochu velky :grinning:
30. kvě 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ahojkyy MŮŽE být opožděn nástup řeči. prostě ta preverbální období mohou trvat déle, jak se s tím ten mozek pasuje. ano, mám to podložené :sunglasses:
ale neplést prosím s opožděným vývojem řeči jako diagnózou!
30. kvě 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi takze fyziologicky, nie patologicky, po nasom :grinning:
30. kvě 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi posles mi, prosim ta odkaz na ten zdroj? Zaujima ma to, nech do maleho zbytocne netlacim anglictinu resp. nakolko sa omeskaju ma zaujima, nech si to precitam. dik :slight_smile:
30. kvě 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ahojkyy ja myslim, ze prave preto este nerozprava, aj ked rozumie obidva jazyky. Snazime sa o to, aby tie jazyky boli vyrovnane, teda 50 na 50. Wili ma 2 roky a Kristi bude mat 10 mesiacov. Nemusis klikat na profil, staci ti mysou prejst po mojej ikone.
30. kvě 2012 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wilikiki dva roky je malo, vydrz a prinesie to ovocie :slight_smile:
30. kvě 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Kristik ma trochu zaparenu prdelku. Ale popravde, toto je prvykrat po asi 7 mesiacoch, co musim pouzit sudocrem. Wiliam maval vacsie problemy, ked mu sli zuby, on mal vtedy ritku uplne do krvi chudiatko.
30. kvě 2012 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ahojkyy ved drzim, co mi ine ostava :grinning:
30. kvě 2012 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wilikiki no mne sa na to osvedcila cista voda, ked tak vetrat co by pri odplienkovani nemal byt problem, hlavne v teple ako je pomerne teraz.. a max. som davala sebamed, nasa kozmetika :slight_smile:
30. kvě 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wilikiki pardon pri bkm, som sa pomylila
30. kvě 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky, ved cistou vodou ju umyvam x krat za den po curani (nie vzdy teda, tak 5-6x) a kakani samozrejme a vetrame o sto dvesto. Ale ta stolica je proste asi tak agresivna, ze konec.
30. kvě 2012 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wilikiki zrovna sa to jak hnacka ustupi, len poctivo umyvaj, voda je najlepsi liek
30. kvě 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ahojkyy Nic zlého jsem neřekla, jen jsem reagovala na to, co jsi napsala. A odejdu já, aspoň dočasně.
30. kvě 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wilikiki krásný děcka! a pes je akorát. oficiální literatura uvádí, že byl vyšlechtěnej na lov lvů.... ve skutečnosti to bylo na černochy :wink:
30. kvě 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wilikiki pripadne jej uplne vysad plienku. ale ona ti uz zrejme lezie, no.. keby lezala je to pohodicka :grinning:
30. kvě 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi a smiem vediet, ake je to plemeno? Mne pripomina madarskeho stavaca, tie sa pouzivaju skor na drobnu zver, nie? :wink: nie som si ista, co je to za plemeno, no :grinning:
30. kvě 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi nn na lov lvu! Pracuju v skupinach a leva zatahnu do kuta a pockaju, kym pride lovec.

@ahojkyy ona uz plienky nema, len teraz, ked je hnacka a je vnutri. Vonku beha nahata. Wilikovi pomohol az imazol krem.
Plemeno je Rodezsky ridgeback.
30. kvě 2012 ve 22:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek