• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bezplenková komunikační metoda II.

9. dubna 2016 
@dandelion

- stará, vem si zítra teplý spodní prádlo, hlásili přízemní mrazíky.....

- paní, to se vám ta sebevražda moc nepovadla, vždyť jste se střelila do kolene
- no, pane doktore, říkali, že když chci do srdce, mám střílet dva prsty pod levý prso
30. zář 2012 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@ssassi tak nějak :D :slight_smile: ;)
30. zář 2012 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion Tak to ti asi ani nemám říkat, že v Lidlu mají sorbety (banánový, citronový, jahodový a lesní směs) :grinning:. Na hubnutí bacha, abys nedopadla já a nechtěla pak přibrat - moje mamka jen zírá, čeho a kolik sežeru (fakt s etomu nedá říst sním - dvojité porce masa s ezeleninou a bramborama k obědu, 4 vajička na špeku s dvěma chlebama k večeři).

Jinak BKM se nám celkem daří (teda v našich obvyklých poměrech - kakání na 90%, čurání na 50%), jen s mojí mamkou to malá docela ignoruje, nad nočníčkem se jí obvykle začne propínat.
30. zář 2012 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, celkem se nám daří. Vychytáme tak 7-8x čůrání denně. A pro mě záhada, kakání nehlásí :confused: nebo málo kdy :confused: :unamused: A překvapivě teď nám jde o něco líp signálama než časovaně. To nad vanou stojíme jak blbci i 15 minut. On je totiž nevypočitatelný, někdy čůrá ihned po spaní či v průběhu kojení a jindy po jednom či druhém až za 15-20 minut. Takže časování nám dává zabrat. Ale je šikulka, čím dál víc mu vadí čůrat do plínky :dizzy_face:
Jo a otázka, proč signalizuje v plínce, ale nahatej na přebalováku či u cvičení (chodíme na rehabky kvůli zpožděné motorice) ne?
30. zář 2012 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@mochenkaa no protože je nahatej:o) signalizuje, abys ho svlíkla. tzn s nahatým pimprlíkem netřeba chtít být vyslečen :grinning:
30. zář 2012 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dandelion nic si z toho nedělej, trpím taky. :wink: ovšem nejhnusnější věc, co jsem kdy slyšela (a naštěstí to zrovna nebylo na mě) bylo: by mohla kojit vodníky z mostu.
30. zář 2012 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@katyxq banánový? lesní směs? hmmm...... ale nejlepčí sorbet na světě mají v makru - malinovej.... slint..... už ho stihlo v létě ochutnat i moje dítě:o) společně se šlehačkou, grilovaným lososem, tuším že s rajčatama, bramborovou kaší, jakýmsi oplatkem, mastným krekrem a k všeobecnému veselí i s lokem piva :sunglasses: kupodivu to přežilo dítě i jeho zažívání
30. zář 2012 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@ssassi :grinning: to jsem zrovna slyšet nechtěla :grinning: Když nepočítám čistě přebalování nebo když ho držím nad vanou tak je nahatej tak 2 hod denně a to čůrá o 106 :slight_smile: Ale když leží na zádech, tak má přes pindíka žínku z ikei ať to nejde přímo na mě nebo na něj (už si načůral do oka, ucha a pusy) :grinning:
Na rehabkách pravidelně počůrá fyzioterapeutku :sweat_smile: :grinning:
A na návštěvách hezky pozdravíme a jdeme čůrat :grinning: Fakt, posledních několik návštěv první musí čůrat. Někteří nechápou a někteří jsou nadšení
30. zář 2012 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dandelion vidíš? A já si právě říkala, jak můžu kojit v manduce za pochodu když mám takový balony (80G aktuálně). Nějak jsem to nevykoumala :confused:
30. zář 2012 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@katyxq sorbety nezávadné? :D
30. zář 2012 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@mochenkaa :D jde to.. jen musíš chtít.. ovšem tvůj malý je ještě malý.. štěpka by si s tím asi dřív moc neporadila :slight_smile:)
@ssassi jsem ráda že v tom nejsem sama :slight_smile:)) ;)
30. zář 2012 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dandelion Jojo, nic od krav ani soja :slight_smile: (a složení celkem dobré, nic nadupaného éčkama).
30. zář 2012 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@katyxq a jak je poznám.. zítra tam musím :D které to jsou? :D :D :D
30. zář 2012 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion Takový menší kulatý krabičky (značku si nepamatuju), mají je u normálních zmrzlin.
30. zář 2012 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko při deštivém pondělku.
Tak už 4den jsme bez plíny (doma) a z toho je jedna počůraná plena, jedna počůraná deka, 2 ranní nehoda v postýlce a jedny počůraný tepláčky (moje chyba, myslela jsem si že vydrží než se vyčůrám já :grinning: ). Dobré skóre ne?A venku se ještě nepočůrala. Naposledy jsem prala plíny ve středu a teprve dneska mám plný kyblík s tím, že plíny používáme jako hajzlpapír - jednu plínu na jeden den na utírání po čůrání. Jo takto spinká - místo big plíny.
a ad prsa no já nejsem moc velká žena ale kozy jo, takový "balonovitý", podprda před těhu 70E nyní 70F, takže se s nima hýbat trochu dá, ale spíš drží na jedmom místě :grinning: :grinning: ....nemůžu kojt ani za roh, který je 5cm vedle :grinning: :grinning: :grinning: troch nepraktické na kojení :sweat_smile: :grinning:
1. říj 2012 v 07:49  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@katyxq tak to tam dneska nutně musím jít :D
1. říj 2012 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka_brno tomu říkám minimální plena :D :slight_smile: ;) taky je Berča určitě spokojená viď... je to paradox, ale malá se o mnoho míň vzteká.. měli jsme první noční zásah :slight_smile: ale ráno se počůrala páč se asi vrtěla trochu dýl než mě vzbudila.. (měla fleesáče a čč)
@katyxq jak to děláte? mě fleesáče už po jednou počůrání trochu zasmrádnou :(
1. říj 2012 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion Tak to netuším, jak děláme, ale nezasmrádnou ani po týdnu - přitom s příkrmama počůrané plínky už docela smrdí (čpavkovitě).
1. říj 2012 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@katyxq já je musím celej den mít na balkóně aby jí je mohla zase večer dát :D :slight_smile: to mi řekni...
1. říj 2012 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion Teda čím to dítě živíš :grinning:, holt každé miminko je jiné.
1. říj 2012 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@katyxq ještě jsi v pardubicích nebo už ses vrátila?
1. říj 2012 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka_brno Ještě v pardubiích, manžel tu v sobotu byl na návštěvě :grinning:, večer odjel a přijede zas v sobotu, aby nás odvezl domů do Brna :slight_smile:.
1. říj 2012 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@katyxq a co?odstavíš nebo se probral? :wink: ěšý
1. říj 2012 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka_brno Neodstavím :wink: :slight_smile: (to jsem nikdy nebrala jako možnost) - jinak i manžel musel uznat, že ten výživový směr, co jsme začly držet, je správná cesta, protože malá už se konečně trošku začíná oplácávat (saje intenzivněji a sní i trochu víc příkrmů).
Prostě měl nervy v pr... a uklidnil se a začíná rozumně myslet :dizzy_face:.
1. říj 2012 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
holky, v lidlu hadříky na dětičky. mají tam i zimní botky za 300. no se žirafkou asi nebudou...
potkala jsem před barákem tchyni, tak mě tam vytáhla a koupila nám botičky, vestu a trička. dobrej nákup:o)

já si zaplatila jen ten sorbet:oD
1. říj 2012 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@katyxq uaaaaaaa sorbet báječnej :slight_smile:) dík :slight_smile: ;) to mě uspokojí :D
1. říj 2012 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ssassi já si tam zajdu až ve čtvrtek ráno :slight_smile: pro tu soupravu a punčocháče :slight_smile:))
1. říj 2012 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion u nás flísáčky taky jsou na jedno použití a hned smrdí :unamused:
1. říj 2012 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbarucha Ahoj,
tohle mě zaujalo, protože taktéž čekám v prosinci, už druhé, ale bezplenkovat chci až teď. Kde jsi našla návod na rychloprdky? Děkuji
1. říj 2012 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Tenhle můj příspěvek je asi mimo mísu, protože vás dočítám a jsem o 20 stran pozadu.
1. říj 2012 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek