• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bezplenková komunikační metoda II.

9. dubna 2016 
@dandelion a já si musela vygůglit, kde litoměřice jsou :grinning: miluju ty jeho tříhodinový cesty na druhý konce republiky kvůli čtvrt hodině u soudu. on jezdí dobře. ale asi před třema rokama se vraceli s kolegou ze služebky a těsně před sjezdem na brno do nich zezadu napral nějakej týpek v autě coca-cola :unamused: stát se může cokoli a já se prostě bojím :cry:
10. říj 2012 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ssassi jak já ti rozumím.. muž pracoval ve stavební firmě, jezdil po celých čechách, i do zahraničí.. polsko, německo, slovensko... vracel se v noci a já nespala.. trnula jsem celou cestu... fuj nechci na to ani vzpomínat... ještě že teď má fajn teplé místečko na místním úřadě :slight_smile: ;)

Jinak večer se malá počůrala.. asi v půl 10 se probudila a ni nezakňourala.,. až po chvilce a jak jsem přiběhla, tak už bylo pozdě.. no nevadí.. v noci jsme všecko chytly a teď ráno taky :slight_smile:
10. říj 2012 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion vy jste totiž strááášně šikovné :wink:

chci, aby mi pravidelně psal (z benzínky, motorestu atd), abych byla v klidu. minulý týden jel na ministerstvo krz besip, pak nějaký zaměřování.... celý den jsem o něm nevěděla! až v 5 večer napsal, že jsou za prahou a už jedou domů. prý nestíhali. málem jsem ho zastřelila! to nemůže cestou z hajzlíku na benzínce napsat "žiju"?
dřív jsem to snášela líp, ale co máme děcko, tak se fakt bojím. kdo by nás sakra živil??? :grinning: :grinning:
10. říj 2012 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion Jste fakt šikulky. Já jsem původně z Ústí nad Labem a chalupu zas máme u Lovosic :slight_smile:.
10. říj 2012 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssassi @janistr stále bez nehody :slight_smile:) i když ona to odpoledne dožene :D :slight_smile:
@janistr A teď si odkud? :slight_smile: Vidíš to.. Já jsem původně z Roudnice nad Labem, pak naši koupili domek ve Straškově (u Řípu) To je kousek :slight_smile: A pak mě vítr zavál do Varů :D
10. říj 2012 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion Teď z Olomouce :slight_smile:.
10. říj 2012 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@janistr taky si hezky migrovala :slight_smile:))
10. říj 2012 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion pošli mail, vybrala jsem nějaké ty hnědé hadříky. bodýnka, mikča, kalhoty:o) pošlu ti na mail foto (je pro mě jednodušší to sdílet rovnou z telefonu než to nahrávat semdle:o)
10. říj 2012 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
10. říj 2012 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion máš to tam. něco jsou bílá body s hnědým obrázkem. to nejvíc vpravo nahoře má nohavice, ale je to na zip, tak snad by se to dalo vyslíct rychle. tak jak to je ti to ráda zabalím a pošlu. nenosili jsme, je to po jednom dítěti od známé, něco hezčí, třeba ty kalhoty jsou jako nový. body jsou už očividně praný víckrát. ale na ničem nejsou díry nebo fleky, co jsem tak zběžně koukala.
10. říj 2012 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion jo a to s oranž rukávama je funglovka, to kupovala myslím moje máti.
10. říj 2012 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssassi což co bys za to chtěla? :slight_smile: i jednotlivě? :slight_smile:
10. říj 2012 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion udělám to z lásky, pro tvoje krásný voči, tzn grátis. upřímně - budu ráda, když se toho zbavím :sunglasses:
takže jesi to chceš, písni adresu (klidně na mail, ať tu není veřejně) a já to nějak zabalím a pošlu
10. říj 2012 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ssassi jsi zlato :slight_smile: ;) co neunosí štěpka, tak unosí Daník ;)
10. říj 2012 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion jojo, úplně zářím:o) ale když už jsme u toho, zlato je moc podobný hnědé. stříbro je mnohem lepčí :grinning:
10. říj 2012 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ssassi nebo platina?
10. říj 2012 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion no jesi si mám vymejšlet tak titan :sunglasses:
10. říj 2012 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak dneska v muzeu v detskem prebal a koj pokoji se pani ptala na BKM, kdyz me videla s Leus nad umyvadlem, chvalila a obdivovala ji :slight_smile: A ona se predvedla teda pak pekne :slight_smile:
10. říj 2012 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@ssassi Cirou nahodou, nemas v te hromade veci neco, na cem by byl pelikan?
10. říj 2012 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janinek no tak to bohužel nemám. jsou tam nějací mravenci, lev, žirafa, tygr.... asi medvídci.... nejspíš i nějakej pes... ale pelikán ne-e. proč? neobvyklé zvíře jako mazlíček :o)
10. říj 2012 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssassi My jsme na pelikany ulitli.
10. říj 2012 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ssassi A co takhle ježek, hmm? :D
10. říj 2012 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janistr no to nevím :grinning: počkám, až se sejdou všechny žádosti a pak to prohrabu ještě jednou :grinning:
10. říj 2012 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@ssassi jaký žádosti? :grinning:

úžasný den v prachovských, i s čůráním, malá byla úžasná a jedna věc se mi stala, to vás pobaví - v Turistický chatě mi asi provozní nebo co - žena - zakázala kojit, že prý co to je za modernosti a že to tam teda nemám dělat, nakonec mi řekla ať jdu za rožek ať to nevidí lidi (jo byli jsme tam jediní hosté), ještěže malá čůrala o půlhodiny předtím :grinning: to by asi dostala infarkt
10. říj 2012 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@katka_brno žádosti všeho druhu. jedna chtěla hnědý body, další pelikána, pak je tu žádost na ježka... nemáš zvláštní přání? mám hromadu hadříků (do roka), který jsme nenosili, tak kdybys chtěla třeba velrybu, ráda se podívám jestli není body s velrybou :o)))

paní bych kopla do prdele. předpokládám, žes měla kvalitní pohorky :sunglasses: :grinning:
10. říj 2012 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ssassi :grinning: mě by se hodili polodupačky mám jen dvoje a oboje jsou Beře větší :wink:
ne, ale poté co jsem šla za rožek manža tu ženskou vyhodil z lokálu, prej já jsem tu doma a on, ale my jsme platící hosté, běžte pryč :grinning: budu si stěžovat na klubu českých turistů, kterým chata patří
10. říj 2012 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@katka_brno polodupačky zatím nerozdávám, ty si škudlím na druhé:o) zato mám na rozdávání hafo celodupaček

tak to je manža zas dobrej, že si dupne. takovej chlap se hodí :sunglasses:
10. říj 2012 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssassi Celodupačky měla Helča na sobě asi tak... jednou :D.
@katka_brno Tak to je v dnešní době skoro neuvěřitelný, že ještě někoho pohorší kojení na veřejnosti. To bych se teda asi ozvala :slight_smile:.
10. říj 2012 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@janistr viktor měl celodupačky přesně jednou. když jsme jeli na prohlídku v šestinedělí. dlouho před porodem jsem koupila nááádherné dupačky s medvídkem pú. tak mi bylo líto mu je vůbec neoblíct :o)))
11. říj 2012 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janistr @ssassi Štěpka měla celodupačky také jen jednouo :D a to protože jsem jí chtěla vyfotit v dupačkách po sobě :D :slight_smile: takže je měla ani ne 5 minut :D http://www.modrykonik.cz/fotoblog/dandelion/album/piskotka-stepanka-5-mesic/10624644/
11. říj 2012 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek