• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bezplenková komunikační metoda II.

22. března 2017 
@katschka tak to mame stejne. Ted treba jsme ptijely z nakupu a kdyz jsem vysadila, tka dlouho nic, pak silene tlacila a z toho 2x curala. Dal cekam, pobizim a kdyz uz jsem to vzdavala (po peti minutach ci vice), tak zacla kakat. Coz teda casto mi prijde, ze na 'hotovo?@ to spusti :slight_smile:
22. lis 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katschka ha ha :sunglasses: myslím, že by mě to nebavilo :grinning:
22. lis 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak satan je malý sabotér. potřebovala jsem trochu uklidit (tu hlučnější fázi. utírání prachu atd budu dělat když spí) a on prostě na protest, že se mu nevěnuju, se naschvál počurávál. jen pár kapek, protože byl před chvílí, ale s úsměvem typu "teď sem tě přechcal, bře sem se pochcal" to pustí. ještě by si mohl založit ruce v bok a bylo by to dokonalé :angry:
22. lis 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssassi taketo nehody poznam...
22. lis 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf. tady je to dneska solidní peklíčko. furt dokola léčíme malýmu rýmu,po týdnu bez vycházek to vypadalo líp, ale dneska už sme zase tam,kde sme byli. :frowning2: cili já na nervy, mimino kašle a starší se nudí. navíc má zas nějaký období, kdy čurá a čurá a čurá. včera se počural 4x, z toho 2x do postele!!!! dneska už dvakrát. ach jo. a jak převlíkám staršího, tak nestíhám mladšího, tak celý dopoledne přebaluju nějaký počuraný děcko. už aby to zas přešlo.
On ten starší má jendou za čas období, kdy se počurává jako malej, za 3 dny to zas přejde a pak je zas měsíc vzorně spolehlivej. Máte podobnou zkušenost? nebo je to tím, že su nervózní a on to cítí? posledně měl takový období, když byl manžel na služebce a já sem na ně byla sama. teď zas nechodíme ven, kvůli té rýmě.... napadá vás něco?
23. lis 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlilly ven choď. zima pomáhá vyhnat bacily a utužit imunitní systém. musí se trochu nadýchat. šup s ním do šátku, pořádně zabalit, ale aspoň půl hodiny nebo hodinu by měl dýchat čerstvej luft. i když teď při té inverzi to taky není žádná hitparáda.
23. lis 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to sem dělal doteď. minulý pondělí dr řekla, že máme být doma v teple. a na 4dny to zabralo. ovšem sotva sem se zaradovala že se konečně uzdravuje, tak začal v noci znovu chroptě a kašlat. čili sme tam kde sme byli. tralala.
23. lis 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlilly u nasvelmi dobre zaberaju homeopaticke lieky. teraz je prvy krat co berie skolsku medicinu, lebo v jasliach dostal zapal ocnych spojoviek a dostal antibioticku mast. neskusis zajst k homeopatikovi?
23. lis 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka1981 já nevím :confounded:
23. lis 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak vcera premiera vyuziti misticky mimo domov (diky znovu za tip na tescomu). Byly jsme u kamaradky, tak jsem ji mela na zemi na misticce. Vycurala se tam a vykakala, byla jsem tak hrda :slight_smile: Pak jsem nakrmila, dostala obed a na zmei mi kricela, ale byla jsem torsku linejsi, jenze mi to nedalo a sla jsme k ni. Neskutecna naloz v pline, ke vsemu jeste nejak vodova, takze v zahybu proste plavala voda, co se ani nevsakla, sorry za popisek, ale jeste jsem to snad nevidela. latkovka teda vse udrzela, ale byla jsem z toho takova smutna, uz tolik dni vsechno kakani do lavorku a ted tohle. No, ale viditelne moje chyba, hlasila se, ale ja to tak nejak neodhadla, ze to je tak vazne :slight_smile:
24. lis 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To že mám spoustu plín mi nevadí, to že malá totálně bojkotuje ukazování taky ne (chápu, že válení sudů je zajímavější), ale že bude bojkotovat komplet komunikaci a potřebu vykonávat do plen, mi teda vadí. Vím že musí jít, ukážu, řeknu, vysadím - kamkoliv, řeknu a nic, dobře, zkusím za chvíli - nic, ok - asi jsem magor, obleču, položím, počůraná plína nebo oblečení do minuty....co to jééééé a to chci začít znakovat, lépe řečeno už jsem začla, s takovou se nikam nedostanem
26. lis 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka_brno skusila si uz novu poziciu? nocnik? inu miestnost? zaujat knizkou? urcite chce zmenu...
26. lis 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka1981 jo, chodíme nad umyvadlo, vanu, i s hračkou, a před i po zkouším nočník, na ten chodila běžně, občas se zadaří, ale dost často nee
26. lis 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_brno a co zuby?, rostou?
26. lis 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_brno no koukám že stejný scénář.. a dokonce i stejný věk.. u nás spolehlivě čůrání a kakání po ránu.. přes den je to náhoda! :/ takže měním plíny jako šílená.. vysadím ni.. po 10 minutách je suchá, vysadím, držím i dvě minuty a nic a položím, zabalím a počůrá se... :/ Ale zoubky rostou.. taky začala lézt.. takže se z toho nehroutím.. myslím že moc dobře ví na co ten nočník je :slight_smile:
26. lis 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlilly já myslela že jo, ale nic, ani mi nepřipadají nateklé dásně :unamused:
@dandelion mě ty plíny taky nevaí, jen to, že krásně ukazovala a reagovala na znak a teď nic :frowning2:
26. lis 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_brno zase to bude lepší.. hele u nás to taky nebylo moc vidět a najednou zub venku :slight_smile: ;)
26. lis 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, po roce a něco, dvou stěhováních a nepravidelném bezplenkování hlásím, že to nakonec stejně funguje. Tadeášek si sám říká, teď už slovně a většinu stíháme. Pokud někdo máte zrovna období bojkotu, to u nás proběhlo několikrát, vydržte, je to neuvěřitelný rozdíl oproti dceři, která měla jednorázovky snad až do dvou let a i teď se ještě občas v noci počurá. Je to obrovská úleva, když už nemusím dávat pozor jestli se mu náhodou chce nebo ne, prostě si řekne a jdeme. :grinning:
26. lis 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, prosím vás, který rozměr té tescoma misky doporučujete?

@hanibani Dáváš mi naději! :slight_smile: U nás je bojkot od října, aspoň na velkou si říká, ale tolik počůraných plenek jsme snad nikdy neměli :unamused:
27. lis 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. lis 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím bezplenkařky a bezplenkářčata. Holky, prosím vás, diskuze más tolik stran a já s miminkem nemám čas to číst všechno:( Čtu knížku a chtěla bych zkusit bezplenkovat. Prosím vás, jaké nočníčky používáte? Něco tu čtu o Tescomě - nějaká miska od ní? A v čem máte oblečená miminka? Nám je 6 týdnů.... A pláčeme, takže běžím....
28. lis 2012 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenavy já mám šlehací misku z Kauflandu a skládací misku Tescoma Fusion :slight_smile: 19cm průměr :slight_smile: Štěpku oblékám do bodyna s dlouhým rukávem, ponožky a návleky.. ;)
28. lis 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenavy V podstatě stejně jako @dandelion - na cesty skládací silikonová miska Tescoma 19cm, na doma šlehací miska a teď jsme zkusili i normální nočník (koukni do mého alba s látkovkama). Oblečené má body s dlouhým rukávem, návleky a ponožky se sock-ons.
28. lis 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katyxq o sock-ons uvažuju.. pořád jí ty ponožky padají :/
28. lis 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Vynález století :slight_smile:. Taky jsem dřív lovila ponožky všude...
28. lis 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janistr tak teda jo no :D
28. lis 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr Akorát škoda, že nedělají větší - od roku výš.
28. lis 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katyxq Helu má strašně malé nohy :slight_smile:. I ponožky ještě teď nosíme většinou 0-3 měsíce, takže i sock ons zatím ty menší.
28. lis 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq @janistr kolikatery máte? dvoje stačí?
28. lis 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion My máme zatím jen jedny a jedny ještě koupím.
28. lis 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek