• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bezplenková komunikační metoda II.

9. dubna 2016 
audreyd, se divíš jako bys tu byla prvně... :grinning: :grinning:
22. říj 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to by som nemala radšej písať, že za posledný rok sa lujza pokakala hádam 5 krát :confused: Cikanie je trošku horšie, ale pýta sa čoraz častejšie, ale keď je zabratá do hry, hlavne s inými deťmi vonku, tak cikať ani náhodou. Inak bratislavčanky a okolie, nechceme nejaké stretko?
22. říj 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fibi, kľudne :slight_smile:
ak teda nevadí, že mi bezplienkujeme tak leith :sweat_smile:
22. říj 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
žeby mc v lamači? :slight_smile:

ale nie od 10. do 14. nov., to si fibinku rezervujem ja :grinning: :sunglasses:

som rozmýšľala, či to nie je tými príkrmami... trošku začala jesť, žeby jej to pohlo viac črievka? :confused:
22. říj 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja som za stretko :slight_smile:
audreyd a kam idete?
kili, ako sa osvedcili vlnaky z podkolienok?
ja som nadsene dnes malej dala 100% vlneny obdlznik krasne nalanolinovany a v satke ho precurala... :angry: tak teraz neviem, ci nebudem davat 2 alebo co...
juj, a prestava hlasit v satke...vlastne hlasi, ale tak, ze hned aj dava davku... :frowning2: dufam,ze ju to rychlo prejde...
22. říj 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
valka, ešte furt schne. ale čo som mu ich dala, tak držali celkom fain, našila som tam totiž tie háčiky a nie patentky. len musím nacvičiť dávatnie plienky do vnútra, lebo to mi akosi nejde :angry:
22. říj 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
valka, my? :confused: nikam... fibinka ide k nám :slight_smile:
22. říj 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kili, tak ak to bude drzat aj v satke, tak skusim :slight_smile:
audrey, som si myslela, ze uz viete kedy bude to nosicke stretko :sweat_smile:
22. říj 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
valka lujza mi už tiež prečúrava VO, tak jej na noc už dávam čč+malú bambusovú vkladačku, lebo ak sa mi počúra a ja to hneď nezbadám, tak je mokré aj body, pyžamo a niekedy aj spací vak.

a audrey už prestane s fibinkou, lebo inak ju tu budem oslovovať adrika :angry:
22. říj 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
valka, neviem cim to je, ci vacsimi mnozstvami mocu, ale mne dani v poslednom case precika aj 2 obdlzniky na sebe... nalanolinovane. no ja neviem...
vcera zase dostal rodanino von skusmo bavlnenu (doma pred odchodom cikal), samozrejme, ze bola cikana, a jemu bola kosa :rolling_eyes: do paradajky!!!!
22. říj 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no keď dávate dva obdĺžniky na seba, tak to skúste na spôsob sendviču, natriete obĺdžnik lanolinom a priklopíte ďalším obdĺžnikom :grinning:

valka, ako myslíš, či budú fungovať tie gate s ponožiek v šatke? no ale ako to ja zistím, keď momentálne vôbec nenosím? :sweat_smile:
22. říj 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlasim paradny bojkot, a to nielen bkm, ale asistencie pri comkolvek :rolling_eyes: idu nam zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dost ma to deprimuje, najma ked vidim, ze zalieza do kuta a tam to pusti... :angry: Mam to na cas vzdat? Alebo to skusat, ci tie protesty nemaju niekde trhliny? :sweat_smile:
22. říj 2008 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se jdu taky jednou pochlubit... Dneska celej den vsechno do nocniku, az vecer v pul desate se poprve pocurala a to zrejme proto, ze zacala tlacit. Bobek sel do nocniku, ale to curani holt do plinky...
Skoda ze takovy dny jsou naprosta vyjimka a vetsinou to mame tak pul na pul.
23. říj 2008 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
veronna ved to nechaj na Helenku ... ked sama, tak sama ... supni serblik do kuta uvidis :slight_smile: bkm sa neda vzdat, stale treba skusat a ak t to chvilu stve o chvilu ta to zase bude bavit :slight_smile:
23. říj 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
viki, aj ja si myslim, ze cura menej casto a viac naraz...len ked ju davam nechce a potom to pusti do plienky :angry:
kili, som nevedela, ze uz nenosis :fearful:
23. říj 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas ted docela dobre funguje hlaseni. Bud zacne pred akci mrucet, jako by tlacila - at uz chce curat nebo kakat. A nebo za mnou prileze, vysplha se po me noze a dozaduje se pozornosti. Bohuzel oba ty signaly pouziva i na jiny veci obcas, tak ji nekdy ignoruju a pak ty vysledky nejsou nic moc. Jo a i kdyz hlasi, tak pak na nocnik moc nechce. Takze kdyz beru do ruky nocnik, tak rovnou shanim i nejakou zajimavou vec (hracky moc nefungujou, to spis kartacek na zuby, nebo klic nebo papir...), co ji strcim do ruky, aby vydrzela v klidu par vterin nez se vycura. Nebo si ji vezmu s nocnikem ke kompu a pustim nejaky video. A pred par dny pri jejim vzpouzeni taky zabralo, ze jsem ji na holym brisku delala prstem kolecka a povidala basnicku: varila mysicka kasicku... V terenu dostava do ruky list nebo steblo travy.
23. říj 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám niečo zaújamvé nefunguje, potom nečúrajú
23. říj 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže vlňáčky sú asi v pohode. teraz bol S. počúraný a neprevlhlo. ale chvíľku som pochybovala, lebo predtým bol počúraný a na body akurát tam malý morký flak, ale to bolo len zo slín, lebo keď sedí a niečo žužle, tak slintá akurát na to miesto. ale teda ešte neviem povedať, či na 100pro neprosakujú, to treba dlhšie testovať.
23. říj 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tieto bkm paradoxy "milujem" - v noci mi z polospanku zasveholi "kaka" (tak donedavna hlasila aj cikanie) a potom cez den kludne zalezie do kuta a pusti do gati :confounded: Koketujem nad zavedenim rychloprdiek, ale u nad v dome su hrozne studene podlahy (jasne, ze pri hrani si sadne takmer vzdy mimo koberca) :unamused:
23. říj 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
valka, milwo, pred pol rokom som dievcatam tvrdila ze pchat hracku do ruky je podvod... a teraz to robim aj ja :sweat_smile:
niekedy funguje, niekedy nefunguje....
tiez hlasi ale cikat nechce. a tiez si prilezie povedat, ale to nikdy neviem kvoli comu prisiel...
inak, vcera bola u mna na navsteve kamoska, nechcel cikat po zobudeni (malo mi zapnut ze chce kakat, to zvykne tak ked sa nevycika...). asi ho vyrusovala, odliezol si do detskej a potom mi prisiel hlasit cely pokakany :grinning:
kamaratka videla uspechy bkm v praxi :grinning: :grinning:
berieme zelezo, bolo to faaajne zelene... plienka nechytila, iba puncosky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, vám aj staršie deti hlásia počúranú plienku? ako?
23. říj 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kili, mne hlasi mokru plienku rovnako, ako este prednedavnom plny mechur - zacne mrncat a ak ma naladu, povie "kaka" :unamused:
23. říj 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
este som sa zabudla pochvalit, ze sme mali s Dorotkou spolocny vikend v Blave, kde sme absolvovali prve stretnutie kurzu pre duly ... a od piatku poobede do nedele sme mali 6 plienok, Dorotka uz mi celkom pekne hlasi, ale hovori "mama", a to je slovo dost univerzalne, len mozno pouziva inu intonaciu ... dnes to spravila aj v MC a v nositku na chrbte mi to tiez povie ... ale ked doma nieco robim a ona sa hra, tak si vycsinou uvedomim az neskor, ze ma volala ... samozrejme, ze nie vzdy sa trafim, ale hlasi, niekedy :slight_smile:
ale je to super
a dnes som objednala Brunkovi schodiky na wc, myslite, ze to nanieco bude? nocnik precurava, lebo sa nan nezmesti a redukcie su na prd, mam dve, a ani jedna nesedi, toto hadam bude
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4173569
24. říj 2008 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jabru super! Ze sa vam s Dorotkou tak dari. Ja som spozorovala, ze Rut mi tiez zacina hlasit, pride sa mi zavesit na nohu a mrnci, len ako rozoznat kedy je to gulovitost na nohe a kedy cikanie, tak skusam :sweat_smile: ale v podstate staci ked ju beriem na zachod so sebou a vychytame tak 90%
24. říj 2008 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri, no nechcela by som mať čúraciu frekvenciu 10m dieťaťa :grinning:
24. říj 2008 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
co narobim :grinning: ja som to mala odjakziva, takze v tehotenstve to bolo to iste
24. říj 2008 v 00:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska nejhorší bilance za poslední tři měsíce - Miri byla celý den u babičky a já ve škole. do WC šla jen asi polovina čurání, plenek osm mokrých.
24. říj 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem se lekla, že se včera žádný dítě nepo... :grinning:

nám klesla úspěšnost odchytanejch kakošů - dítě kadí totálně nepravidelně, někdy třikrát za den, jindy jednou za tři dny, nijak zvlášť netlačí a v mezičase dost prdí, takže prostě najednou slyšim podezřelý zvuky a je to :sunglasses:
25. říj 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja napíšem hodnotenie vlňákov. sú na prd, nedrží to plienku, stále mu padajú. a mám pocit, že presakujú, ale to som si fakt nie istá. možno ich skúsim používať aspoň na noc na miesto zavazovačiek s vo
25. říj 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malej mi pěkně stávkuje... místo aby hlásil,ztichne a pak se začne nahlas smát a má plnou plínu :grinning: je to uličník :slight_smile: čůrání máme celkem vychytané ale to kakání.... jak píše sonulah, někdy 3x za den jindy 3dny nic a hodně prdíkuje :slight_smile:
25. říj 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek