• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bezplenková komunikační metoda II.

22. března 2017 
bezaz, tak to je bezva, že zbytek šel do lavórika :dizzy_face: Lepší, než u nás :grinning:
24. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
papol no jo, ale to bola skor nahoda, ved ona nevydava ziadne signaly, ze nieco ide.. niekedy sa aspon puci, teraz absolutne nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš jako u nás. Malý si klidně hrál s ponožkami a při to m kadil :grinning:
24. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hovnenka story z nedele:
prisli sme domov z mesta, syn mal este jednorazovku. v kuchyni zacal tlacit. hovorim aaa, kakame, tak pod. a manzel na to: ved ho nechaj vykakat do plienky. tak to ma vyhecovalo, ze v ziadnom pripade, ja nemienim dieta umyvat po kakani do plienky (dalsia vec je ze predsa bezplienkujeme, no nie???)
tak som mu dala plienku dole, hovienko uz trcalo zo zadku... niesla som ho s holym zadkom do kupelky. pridem do kupelky, pozeram, hovienko nikde...
maly sa zatal, ze on kakat nebude, tak som ho zlozila ze nech sa uvolni, tak mi usiel do kuchyne.
hladam, kde je to hovienko - a ono rozslapnute na koberci pred kupelkou. a zvysok na mojej papuci :grinning: :grinning: :grinning:
kym som to stihla odpratat, manzel mi hovori: on kaka :grinning: dalsie hovienko si hovelo v kuchyni na dlazke.
tak som zachranovala situaciu, dokakali sme, manzel zatial spratal hovienko z kuchyne. ja som potom docistila koberec, moju papucu (este teraz smrdi).
a manzel mi na to hovori: no, nechcela si umyvat dieta. tak si umyvala dieta, koberec, kuchynu, papuce a kupelku :grinning: :grinning: :grinning: (ale teda, plienka bola cista....)
no a este hovori: tak sa mozes pochvalit na modrom koniku... tak sa teda chvalim :dizzy_face:
24. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
papol :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
viki, no jo, co by člověk neudělal pro čistou plínku, že :wink: :grinning:

tady se to nějak množí, ty hovněnka story, radši mizim :zipper_mouth: :wink:
24. bře 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
papol, no jo náš tatínek, on je ze starý školy, má pocit, že se všechno musí dělat jako se to dělalo s velkejma dětma (dnes 11 a 13 let) no a ty přece číňák nepotřebovaly :grinning: tak ho nepotřebuju přece ani já (teda Viktorka) :stuck_out_tongue_closed_eyes: stejně jako nepotřebuju návleky, bio oblečky, nový krásný mešavoučký plíny a tak, ještě že mám rodičák, jinak by mě kleplo
dneska je dítě na hlídačku u dědečka a hned jak jsem jí tam dala, tak si připravil nočník, prohlásil, že hnusky si zas můžu odvézt, že budou nočníkovat a látkovat, konečně nějaká podpora v rodině
24. bře 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
viki no nadhera
my sme tiez teraz chytali hovienka kade tade, ale nakoniec skoncili aj tak v plienke, opica zasa nic nedala najavo, pekne sa hrajkala a prdela potichucku :sweat_smile:
evicka ja som tiez za exota, ze pouzivam latkovky a este sa pokusame o bkm.. sice ja by som to bkm nenazvala
24. bře 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
vikinka, tak to je veselé. Já si říkám, ještěže u toho můj muž nebyl :grinning: No, řekni, kdyby jsme je to nechaly dělat do plen, jak bychom se pak tomu mohly smát :dizzy_face:

sonu, snad nemáš strach z nákazy? :grinning:
24. bře 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, náš taťka také, ale přesto se nechal ,,zblbnout" :dizzy_face: S nočníkováním je to sice horší, ale jednoznačně si začal více všímat a když má podezření, tak hlásí: ,,asi chce čůrat" :slight_smile:

tak to je pěkné, že máš v rodině tkovou podpru. to u nás by asi nikdo, s klučíkem nenočníkoval.
24. bře 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nejenom že E. nebude čůrat v rychloprdkách, nebude čůrat ani na číňáku...ne a ne :angry:

ale hodná, počkala s čůráním do svýho oblíbenýho tuleně :slight_smile:

z toho plyne, že výbavu na bezplenkování je třeba kupovat v začátku a ne až v osmi měsících...
24. bře 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
vikinka, pekna story :grinning:
24. bře 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak musim pochvalit aj muza, ten sa teraz vecer hra s malou a len krici, mami, ideme cikat.. a mala pekne cika.. mame z toho vsetci radost :grinning:
24. bře 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
vikinka - tak jsem se tu tak rehtala, az jsem si vzbudila malou :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
a jeste ta veta nakonec me uplne dostala :grinning: :grinning: :grinning:

My kakace porad chytame celkem dobre, ale curani je neco - do plenky moc necura, jdu s ni na cinak - necura, tak ji polozim na podlozku, zacne se vzpirat (musim se schovat, aby me nevidela) a pak to pusti a cura a cura. To mi reknete, jestli tri a pul mesicni dite muze mit blok, ze se na nej nekdo diva.... :sunglasses:
24. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kunak no moze, nasa sa tak nechce otacat pred nami :sweat_smile:
24. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bez, tak uz aj draheho to chytilo? :slight_smile: aj u nas sa spociatku branil a tiez ju teraz dava na nocnik. a ako to zistil?
24. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisa hej, je na nu pysny, ale sam ju cikat neda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ninka zacne rozhadzovat rukami, len niekedy je uz vtedy pocikana :rolling_eyes:
24. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
spravny tatinko :dizzy_face: ten moj sa tvari, ze mu je to jedno, ale aj sam ju niekedy da cikat. a tie signaly fakt nerozoznam :frowning2:
24. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisa hej, len vsetko musm robit ja.. on je vo vsetkom len ako asistent :sweat_smile:
24. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
neva, aspon ti uz nefrfle, ze to zo zimy cika :wink:
24. bře 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som taka blba :confounded: pred chvilou sa mi tu mala jedovala pri prsniku a ani za nic papat a spat. tak som to vzdala a ona sa striasla - znamenie, ze sa vycikala :unamused: tak som si nadavala, ze som nepoznala, ze chce cikat a chvilu som sa s nou hrala. a ako sa hrame, tak nucham a ona aj pokakana :unamused: takze moja slecna signalizuje, akurat ja som tak blba, ze mi to nedojde :sweat_smile:
24. bře 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky uz som tu daaavno nebola Do pol roka nam sla bkm senzacne A posledne mesiace uz nic moc takze uz nie je sa s cim prist sem do tejto diskusie pochvalit Ale dnes sa nam celkom darilo normalne sa 4x vycikal do cinaka normalne to byva max tak 2 No ano nie je to nic moc do toho pol roka to bolo 8x priemerne, ale aj tak sa dnes vytesujem :slight_smile:
24. bře 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
viki :grinning:
u nás taky hovněnka: malá vypadala, že něco chce, tak jsem ji vzala nad umyvadlo do koupelny (bylo to nejblíž), prohnula se do luku, že teda jako nic. tak říkám když nic, tak nic a nesu ji s holým zadkem pryč, že jí dám čistou plínu (byla počůraná), no a najednou mám hovínko na ruce! :grinning: ale zbytek dala do nočníku. :dizzy_face: byla toho pěkná nálož.

dneska jsem měla radost. šly jsme z domova, malá hned usnula. šla jsem pěšky do knihovny, tam něco vyřídila, pak jsme jely trolejbusem na druhý konec města okooknout botky pro malou. v krámě se vzbudila, tak jsem ji vzala ven vyčůrat na travičku. okoukaly a ozkoušely jsme nějaké botky, pak jsem šla pěšky do jysku a do billy, po nákupu jsme došly na zastávku, tam jsem ji dala čůrat na travičku, prostě paráda. doma pak nečůrala ještě pěkně dlouho, byla nějak dehydratovaná. :confounded: ale jinak super! :dizzy_face:
25. bře 2009 v 01:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
listi, tak to je prima :slight_smile:
25. bře 2009 v 05:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som dnes chcela, aby kakla do nocniku, ale nestihla som ju ani odbalit :wink: a uz to bolo v plienke :grinning:
ale budem skusat dalej... :wink:
25. bře 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak to samý jako ignulinka, ani nám prcek nepíp a byl bobek v trenclich, ach jo. Jak sem nás tad před pár dny chválila, tak teď zas prd...
25. bře 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my sme dnes doobeda celkom chytali cikanie, ale potom sa mi pokadila, ked som bola ja na wc :grinning: kym som ju zabalila, tak sa vycikala a ked som sa sla osprchnut, tak natlacila dalsiu plienku :stuck_out_tongue_closed_eyes: odvtedy vsetko konci v plienkach :unamused:
25. bře 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme dnes mali dobry den, mala ocikala, teda len cvrkla do 3plienok, zbytok sme vychytali.. ale teda nic ine som cely den nerobila.. je to mozne, ze take male dieta tolko cura :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše malá je normální chcáč, jak říká moje mamka :grinning: (a to je jinak děsně slušná)....
25. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
roana ved aj ja sa niekedy divim, aky velky moze mat take dieta mocovy mechur, sak kolko krat vycura aj 2deci na jeden sup
25. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek