Bouchnuti do hlavy s boulí. Co myslíte?

arwen666
17. pro 2019

Ahoj holky dneska jak se malý koupal tak jsi stoupnul a podklouzly mu nožky nestačila jsem zachytit a praštil se do boku hlavy a má první boulí červenou tak jsem teď nervózní jestli jsem neměla raději jet na pohotovost 😕 chvíli plakal pak jsme se ještě koupaly před večeři jsi ještě hrál a byl v pohodě ale je to naše první boule tak jsem nervózní
Děkuji za názory

zuzita15
17. pro 2019

@arwen666 pokud nezvraci, netece mu ze zadne “dirky” krev, nerve uz treti hodinu v kuse a je v pohode, tak bych byla v klidu

nazka
17. pro 2019

@arwen666 moje sebou takhle rizla ve sprše v bazénu. Jen pozoruj, zda nezvrací nebo není apaticky, to pak pohotovost. Ale bude to v pohodě 😊

arwen666
autor
17. pro 2019

@nazka děkuji za uklidnění

jade85
17. pro 2019

Taky myslím, že bude v pořádku. Určitě by neměl jit spát dřív než za dvě hodiny od doby, co se to stalo, abyste mohli hlídat zorničky, chování nebo případný zvracení/krvácení. Já taky chtěla jet s první boulí do nemocnice, ale muž mě přemluvil, ať neplaším a nejeli jsme. 😂

arwen666
autor
17. pro 2019

@jade85 no šel spát asi po půl hodině ale nešel udržet měl už svůj čas jak jsem ho chtěla budit tak byl protivný a plakal

novamamina
17. pro 2019

@arwen666 asi bych pro svůj klid v noci vzbudila a zkontrolovala že reaguje normálně. Ale určitě to bude dobry. Ja jsem šílena plašanda a jela jsem s pádem jednou. To mi vypadla z kočáru na dlažbu. A nic ji nebylo 🙂.

arwen666
autor
17. pro 2019

@novamamina už se mi jendou vzbudil na kojení tak snad dobrý teď sice spí v kuse ale dneska spalnjen 2 hodky za celý den je mu 9 měsíců tak je určitě i unaveny

novamamina
17. pro 2019

@arwen666 tak to už bys poznala kdyby mu něco bylo. Určitě je v pohodě. Máš monitor dechu?

novamamina
17. pro 2019

@arwen666 ale koukám že před dvěma měsíci jsi zakládala stejnou diskuzi. Zkus ho v té vaně lépe hlídat 😉

arwen666
autor
17. pro 2019

@novamamina Jo máme monitor, ano zakladala připadám jsi neschopná ale snažím se a on je dablik což samozřejmě není omluva určitě jsou i živější děti he mi líto že ho neuhlidam😕

novamamina
17. pro 2019

@arwen666 tak to si fakt nevycitej. Neznám mámu které by dite nespadlo. Ale opatrnosti není nikdy dost a jak jsem teď slyšela dobrou hlášku - s dítětem musí mít člověk oči i v pr*eli 😁

ivis_b
17. pro 2019

@arwen666 Budit kazde dve hodiny do uplneho probuzeni, pokud uz stoji/leze, postavit a sledovat. Syn padal neustale a parkrat jsme byli na pohotovosti, tam mi naridili ho doma budit. Jednou se nam bohuzel stalo, ze kdyz se vzbudil a dali jsme ho na ctyri, motal se a plakal. Na rentgentu bohuzel nasli prasklou hlavicku. Ale nedes se, pokud by mu neco bylo, urcite to poznas a pravdou je, ze male deti padaji casto a vetsinou to odnesou jen bouli nebo modrinou. Nicmene pro klid duse bych v noci budila.

astyna88
19. pro 2019

Vis,ony jsou dva typy matek - kterym dite uz spadlo a kterym jeste nespadlo 😀 klid. Holky uz poradily,tak ja jeste povzbudim.