• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Brýle pro malé dítě. Jaké mám koupit?

18. března 2016 
@marmazel tie bocnice sa daju akoby vytočit opačne.. Neviem ako to vysvětlit, ale urcite chod do optiky, dobrý optik si s tým poradi.. Akoby ich na tom mieste, kde tlacia, ohne na opacnu stranu..
28. bře 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evaviki no zkusím tam zajít, ale neví, ty pacičky sou totiž celé gumové, ogebné na včechny strany, tak nevím jak je vytvarují :unamused: ale určitě moc děkuji za odpověď :slight_smile:
29. bře 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já dcerce koupila taky brýle na gumičce. Žádné problémy jsme s brýlkami neměli. Máme je od značky Polaroid a jsme velmi spokojení. Mají polarizační vrstvu, která zabraňuje odleskům. Nejlepší je ale vysoký UV faktor, který jí chrání očíčka před sluníčkem. http://www.bryle-polaroid.cz/detske-bryle/polarizacni-slunecni-bryle-polaroid-detske-00201-d.html
28. dub 2014 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
30. říj 2014 ve 12:20 • hanaxxx
ahoj ma tu nekdo detatko ktere nosi bryle active baby?? a fotku?
19. srp 2015 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klara_vit.
Dobrý den mam maleho chlapečka, který ma bohužel vrozenou očni vadu a tak už je potřeba pořídit mu první brýlky. Doporučili byste mi nějakou optiku kde by pro děti měli levné brýlky?
18. bře 2016 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek