Brýle pro malé dítě. Jaké mám koupit?

repos
28. čer 2011

Mám syna 3.5 roku a bude muset nosit brýle.Ted tápu, jaké mu mám koupit.Optik mi říkal,že kovové jsou lepší, protože se dají opravit, pokud se rozbijou, kdežto plastové ne.Já si myslím, jestli ty plastové ale zas nedrží líp na nose, když tam nejsou ty postranní držáčky jako u kovových.Tak pokud máte někdo už zkušenost, jaký typ brýlí je lepší pro prcka začátečníka, tak budu moc ráda za vaše rady a zkušenosti 🙂

evaviki
28. bře 2012

@marmazel tie bocnice sa daju akoby vytočit opačne.. Neviem ako to vysvětlit, ale urcite chod do optiky, dobrý optik si s tým poradi.. Akoby ich na tom mieste, kde tlacia, ohne na opacnu stranu..

marmazel
29. bře 2012

@evaviki no zkusím tam zajít, ale neví, ty pacičky sou totiž celé gumové, ogebné na včechny strany, tak nevím jak je vytvarují 😒 ale určitě moc děkuji za odpověď 🙂

bohdana45
28. dub 2014

Ahoj já dcerce koupila taky brýle na gumičce. Žádné problémy jsme s brýlkami neměli. Máme je od značky Polaroid a jsme velmi spokojení. Mají polarizační vrstvu, která zabraňuje odleskům. Nejlepší je ale vysoký UV faktor, který jí chrání očíčka před sluníčkem. http://www.bryle-polaroid.cz/detske-bryle/polar...

hanaxxx
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
antymania666
19. srp 2015

ahoj ma tu nekdo detatko ktere nosi bryle active baby?? a fotku?

klara_vit
18. bře 2016
Uživatel klara_vit je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klara_vit.

Dobrý den mam maleho chlapečka, který ma bohužel vrozenou očni vadu a tak už je potřeba pořídit mu první brýlky. Doporučili byste mi nějakou optiku kde by pro děti měli levné brýlky?