Častá stolice u půlročního dítěte. Mám to řešit?

aurelie34
22. srp 2020

Hezký den, dcera bude mít 25.8 půl roku. Zatím je jen plně kojená. Dříve kakala tak jednou denně, někdy i co dva dny. Teď už má cca týden stolici po každém kojení. Tak že třeba 7 krát denně. Dvakrát byla i nazelenala, teď už klasická michaná vajíčka. Mám to nějak řešit? Malá je taková protivnější, často se vzteká u kojení, což dřiv nedělá. Napadli mě zuby, ale na dásních nic nevidím.

amazonkajanik
22. srp 2020

@aurelie34 taky mě napadají zuby. Ony děti mohou být protivné i když na dasnich není zatím nic vidět,ale už je to brní.

normalnimatka
22. srp 2020

přesně, taky bych tipla zuby... často trápěj dáávno před tím, než to je nějak viditelný.. časem to už poznáš bezpečně.. průjem, nevrlost, horší spaní třeba...

palja
22. srp 2020

U nás byla zelená stolice, když jsem já pila kravské mléko (a kojila jsem). Jinak moje dcera v půl roce měla stolici skoro po každém kojení. Ale mohou to být i ty zuby.

eithelwing
22. srp 2020

Taky bych to tipla na zuby. Dcera to tak měla, vzdy pár dní častá stolice, protivnost a najednou se rysovaly čtyři zuby. 😀

zmrzlinka
23. srp 2020

Taky tipuju zuby 😉

zirawka
24. srp 2020

Synovi bude též půl roku a přesně jak píšeš, taky je u kojení více nevrlý a pořád se překuluje u toho a řve... a stolic má víc než dřív... tak uvidíme, jestli to bude zub, pořád teď něco strká do pusy a řve u toho...