• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čemu se rozumí ukončený daný měsíc?

7. ledna 2010 
adricc, jestli chceš přikrmovat od ukončeného šestého měsíce = od šestého měsíce, tak začni 6.2. :slight_smile: Počítej to tak- 3.9. má ukončený první měsíc života, 3.10. má ukončený 2. měsíc života... 3.2. má ukončený 6. měsíc života :wink:
6. led 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
3.8. začínající 1. měsíc
3.9. ukončený první měsíc a zároveň začínající druhý měsíc, tzn. dítěti je 1 měsíc
3.10. ............2. ........................................3.
3.11. .............3. ......................................4.
3.12. ..............4. ..................................... 5.
3.1. ...............5. ...................................... 6. tzn. dítěti je 5 měsíců a k nim se přidávají dny ze 6. měsíce

Takhle? Snad se mi ty čísla mezitím nesplašily, než jsem dolezla na konec.. :sweat_smile: Vychází mi to snad..
6. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo chci ukoncenej 6 mesic fajn zacnu 6. ale proc ne toho 3. hahahahaahaha :grinning: jsem magor
6. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych do tý mrkve taky šla v únoru, jestli chceš teda přikrmovat od 6 měsíců :wink: :grinning:
6. led 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha no to jsou pocty to je mazec teda :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jestli ti to bude jíst :grinning:
6. led 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tady resime a bez tak mi to nebude chtit :grinning: :grinning: hubenour
6. led 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky souhlasím s váma.. adricc ja začla s první lžičkou 11.11 to mu byl 4 měsíc pryč.. podle někoho měl teprve ukončenej 3 měsíc ale mrkvička mu chutnala a teď už dáváme i polívky a moc chutnají .. Když to veme co bylo kdysi? Naši rodiče nám cpali už 4 měsíců knedlíky :grinning: :grinning: a taky jsme živý :grinning:
6. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a když jsme u toho tak to veme na roky.. když oslaví 2 rok života tak taky přece není na světě 1 rok myslím, že takhle to je i s těma měsícema :slight_smile:
6. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky napsala jsem i do poradny a tady odpověď .. Dobrý den paní Aleno, Váš syn bude mít ukončený 6. měsíc 10.1..

S pozdravem

Pokud budete mít jakékoliv dotazy na výživu Vašeho děťátka, neváhejte nás kontaktovat na naší bezplatné lince.
Ludmila Truhlářová
Poradkyně v oblasti péče o dítě a výživu
6. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ja to s domikem taky neresila zacali jsme v 5msicich ale adamek ma alergii na bkm tak nam mozna jeste reknou ze mame zacit dyl tak jsme to uspesne vyresili jsme to ale holky sikovny :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo přesně tak.. když se narodil 10. 7., tak 6 měsíců (celých, ukončených) mu bude v lednu. Do té doby mu bylo 5, 5 a půl, 5 a 3/4 a nakonec celých 6 :grinning: :grinning:
adricc (teda jí přímo ne :grinning: ) bylo 3.1. 5 měsíců (ukončený 5. měsíc, začínající 6. měsíc) a u nicku má teď taky 5 měsíců, což sedí.
6. led 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: no sranda to byla
6. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je sranda,že sa to isté rieši každú chvílku :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=51540&vGroupOffset=160
6. led 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že nejsem jediná kdo na tý mateřský blbne :wink: :grinning: myslím si i že je to jedno jestli začnete o pár dní dřív přikrmovat nebo později ne?tak i kdyby to někdo nemohl spočítat tak tomu dítku se absolutně nic nestane - dřív dávaly knedlíky ještě před ukončeným 6 měsícem a taky jsou ty děti živý a zdravý...
6. led 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když má dítko něco po ukončeném 1.roce,taky nezačnete,když mu jsou 2 roky.....ale když je mu rok a jeden den
tak je to s měsíci přece.....
6. led 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnem ,kdy se dítě narodí ,tak začíná žít 1.měsíc
tzn. 1.1. narozené dítě má 1.2. ukončený (odžitý) 1. měsíc a zároven začíná žít svůj druhý měsíc.
takže 6.ukončený měsíc je v den,kdy slaví půl roku.

je to logické,jen se z toho dělá šílená věda :sunglasses:
7. led 2010 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek