Cestovní postýlka - s jakou jste spokojené a s jakou ne?

sraffie
20. dub 2019

Holky s jakou cestovní postýlkou jste spokojené? Nebo právě naopak nespokojene.. Chci pořídit do obýváku v ložnici máme klasickou dřevěnou

amenophus
20. dub 2019

Hele ja jich na cestach vyzkousela vicero (vlastni nemame, ale na cestach jsme vzdycky meli ubytovani kde ji pujcovali) a lisily se jenom barvou, fakt to jinak bylo na jedno brdo. Pokud k tomu nechces nejaky ty vychytavky jako prebalovaci pultik, kapsar nebo vyvyseny kosik pro male mimimko, muzes klidne vzit tu ktera je nejlevnejsi/ nejsnaz poriditelna. Ze 4 znacek nemuzu doporucit ani nedoporucit ani jednu.

jirovapa
21. dub 2019

@sraffie Bydlíme ve městě a na víkendy jezdíme k mým rodičům nebo k rodičům přítele. Všude máme klasickou dřevěnou postýlku, ale aby mohla malá spát nebo ležet pohodlně s námi venku, tak jsme si pořídili cestovní postýlku CAM. Je tam i stříška, moskytiéra a přebalovací pultík. Dá se dát do dvou úrovní, pro malé mimi a pro větší se dají otevřít dvířka a může si tam prcek hrát. Nyní máme tuto postýlku v obýváku jako prostor, kde má dcerka svoje místo pro hraní a válení se jako na gauči. Bála jsem se nechat malou bez dozoru na gauči a být v kuchyni, takto jsem v klidu, nemá jak spadnout a zároveň tam může pohodlně spát. 😊

kettkav
21. dub 2019

@sraffie Za nás také CAM Daily plus. Je super.

popelka1984
22. dub 2019

Šla jsem po nějaké co má černou síťku, protože přes ní dítě lépe vidí než přes bílou, vzala jsem podobnou této https://www.malvik.cz/Postylky-a-doplnky/Cestov...
taky s hrazdičkou, přebalovákem a kapsářem .
Využívali jsme jí úplně maximálně, akorát jsem tam dala silněší matraci protože tam byla jen taková skládací, slabá a tvrdá.

blondynka400
24. dub 2019

@sraffie v podstatě je jedno, jakou koupíš, všechny jsou hodně podobné.... Já měla asi nejradši od chicco. Každopádně jak už tu někdo psal, chce do koupit klasickou matraci (já měla u Ikea takovou tenčí, dobře se převážela), jinak je to za mne skoro nepoužitelné....