Čím dítě nakrmit, aby se v noci nebudilo?

cats05
17. lis 2015

ahoj mám 4 měsíčního syna na noc mu dám noční sunarku nechce mi papat lžčkou tak mu jí dělám tekutější a dávám mu jí do flašky vypije celou flašku usne a třeba za 2 hodiny se vzbudí tak mu udělám sunar vypije taky celou flašku a konečně usne na pár hodin ale v noci se třeba ještě dvakrát vzbudí na jídlo kolem půlnoci většnou a pak kolem půl 3 ráno zdá se mi že by měl spinkat už možná celou noc moje 3 letá dcera když byla tak malá jak je syn tak jsem jí dala vypít na noc sklenku hamička a spala v kuse až do rána a já se mohla vyspat taky ale syn se právě budí tak bych potřebovala poradit jestli někdo má tady s tím zkušenosti a mohl by poradit nebo jestli se mu ten spánek časem ustálý

sara84
17. lis 2015

Neni to jidlem, je malicky Vetsina deti spi celou noc az tak po roce! A jestli zr budi 2-3 za noc, tak to je luxus...Nas pul rocni se budi tak co 1,5-2h...

ivasad.
17. lis 2015

Čtyřměsíční miminko, které spí celou noc, je opravdu rarita. Myslím, že ti spinká pěkně. Čtyřměsíční dítě ještě nic kromě mléka nepotřebuje.

mandala
17. lis 2015

Nesmíš srovnávat, mě se všechny děti budily po 2 h až někdy do roku. Tím, že ho večer nacpeš si nepomůžeš, některé, nebo spíš většina dětí se během noci prostě budí. 😉

nika82
17. lis 2015

a je naozaj hladny netrapia ho aj zuby nahodou ?

smudlinka2019
17. lis 2015

Opravdu to jídlem není.Nás syn uzod narození spal třeba dvě hodiny a probudil se.Přes den spal hodinu a pak tři hodiny nic.Tak že jsem byla nevyspala a přes den jsem radši byla s ním venku,aby aspoň tam spal 🙂 už i chlap a mamka si ho potom brali ven,abych se trochu vyslala.Akorát nám začal spát celou noc až ve dvou letech ☹ teď cekáme druhého,tak doufám,že mu to taky nevydrží do těch dvou let 😀

evulina77
17. lis 2015

to že malýho narveš kaší nic nevyřeší, pokud mu z toho nebude spíš špatně. Je ještě malinkatý a prostě má nárok na časté buzení. To zase není tak hrozné 2x za noc. Kdyby jsi kojila a měla malýho u sebe v posteli, tak ani nepoznáš, že se v noci přicucne. S děláním mlíka je to asi složitější, ale možná by jsi mohla mít u postele vše připravené a jen se natáhnout a pak hned dát. Mě se malá budí na kojení doteď co dvě hodiny a to má už rok...

smallinka
17. lis 2015

Umělým mlékem. To jediné zabírá aby spalo dlouho. Kaše to vůbec, to jsme zkoušely, akorát jim bylo těžko....

mafeska
17. lis 2015

ve čtyřech měsících má na noční buzení "nárok". je ještě malý. Každé dítě je jiné jak sama vidíš 😉

elib
17. lis 2015

Je zcela normální, že se čtyřměsíční miminko budí a myslím, že zaplácnout ho kaší je spíše na škodu, může mu po tom být špatně. Je maličký, prochází náročným obdobím jak co se týče růstu, vnímání, pocitů... Budí se, protože tě může hledat, chce se ujistit, že tam jsi.

luciamala1979
17. lis 2015

každé dítě je jiné, možná od něho čekáte moc, protože to srovnáváte s prvním děťátkem, taky jsem to dĚlala. Syn taky spal od 3 měsíců celou noc. Dcera nespí dodnes. Nemusí to být jídlem, pokud ho vyžaduje ok, ale zase pozor, po kaši mávají děti řízeň.. Já jsem zkoušela zahustit nutrilon rýžovou kašičkou hami. Pak jsem jak byla starší zkusila i teplé večeře - polévka, druhé jídlo, mléko před spaním (nebo jedno mléko v noci). Dceře to nepomohlo, nespí celou noc, je ob hodinu vzhůru, občas pije, občas nechce a byli ji čerstvě dva roky 😒

brikatka
17. lis 2015

no..já ze své zkušenosti-není to o hladu..
Kojila jsem obě holky přes dva roky a do té doby se i budilyněkdy jenom 5x..někdy i 10krát(nekecám...)..a to měly večer kaši, nebo jiné příkrmy.

chtěly prostě mně...

a já bych to moc ráda vrátila...i když jsem byla totálně zničená...bylo to krásné období,vrátila bych to zas....