Čím jste umývali nové hračky?

sabor
9. led 2012

Ahoj,čím jste umývali nové hračky. Jestli jste použili převařenou vodu nebo např. ty desinfekční tablety nebo tak něco.
Děkuji

monivo
9. led 2012

Pokud to výrobce dovolil, tak chvíli vyvařit (kousátka apod.), taky jsem používala tablety Milton (i na lahvičky, savičky). Hračky, které takto nejdou ponořit do vody jsem jen otírala hadříkem a používala jsem Savo, které je určené právě mimo jiné na hračky.

ajerdna
9. led 2012

Ahoj, plysove hracky (aj vsetky lamaze) som hodila normalne do pracky (v pohode to prezili), umelohmotne hracky (ako aj napriklad kousatka) som iba oplachla prevarenou vodou z konvice.Sterilizovat mam v plane len dudliky a lahvicky. Snad to takto staci 🙂

bonduele
9. led 2012

Hadrový hračky jsem naházela do pračky a vyprala v Lovele, hračky z plastu/gumy jsem jenom umyla pod horkou tekoucí vodou. Sterilizuju pouze lahvičky. Vojta cucá všechno na co příde a zatím jsme žádné problémy neměli.

ladybugie
9. led 2012

hadráky jsem vyprala v lovele a peru je, až když jsou hodně jetý. Všechny ostatní meju jarem pod tekoucí vodou. Když mě to joo popodne, tak je postříkám přípravkem, jehož jméno mi teď vypadlo. Jedná se o dezinfekci bez chloru... Savičky a lahvičky jsem sterilizovala do půli roka, teď jen když mě to popadne.