Co děláte s prcky okolo roku? Už nevím, jak ho zabavit

teriszek
28. dub 2014

Co děláte s prcky okolo roku?? Já už Nevím jak ho zabavit doma, venku pohoda chodime na dlouhé výlety ale co doma?Dekuji za rady
Jeste jeden dotaz od te doby co mam prcka si pripada sama.Kamaradky nemaj deti tak se uz nevidame.Jak zahnat nudu na materske?? Dekuji

lrg
28. dub 2014

no a představ si, když mám 13M dítě a to ještě nechodí, nesedí, ani neleze, to je pak pevnost Boyard 🙂

zamilovanadonej
28. dub 2014

@teriszek Nudu na rodičáku lze asi nejlíp zahnat četbou a nějakým dálkovým studiem.... 😉

teriszek
autor
28. dub 2014

My taky ještě nechodime ale za to si všude dolezem. 🙂 Na studium jdu od září tak jeste přežít léto.My se snažíme byt furt venku to prcek spi a já čtu.

zickemartina
28. dub 2014

mi jeli knizky - obrazky do zblbnuti - syn ukazoval a ja musela rikat co tam je treba 10 za sebou. v roce je uz bavi prohazovacky, kostky. Meli jsme Lego Primo - tak jsme staveli veze a jezdili autama.

kocour1
28. dub 2014

Ahoj, k tvému prvním dotazu - já jsem nedávno objevila zábavné aktivity pro malé děti doma - inspirace Montessori...víc o tom píšu na svém blogu zde: http://materskadovolena.blogspot.cz/2014_03_01_... , další příspěvky pak v archivu🙂 ...no a k tomu druhému - já osobně jsem se také nudila a všechny kamarádky byly většinou bezdětné...bloumala jsem sama s kočárkem a pořád vyhlížela nějakou spřízněnou maminu - a povedlo se🙂...takže chce to koukat kolem, ono takových smutných, tak trochu unuděných maminek je víc🙂)