• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čůrání s holčičkami. Máte zkušenost s "čůrátky"?

7. prosince 2016 
tak ja nejako nemam stastie na tie suche prkynka....skoro vzdy natrafim na toe obcikane :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam pocit, ze dve tretiny zien sa nedokazu trafit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja zase vzdy uprednostnim prirodne wc...teda nejaky ten kricek pred verejnym zachodom...ale ked ideme niekam do ba na vacsi nakup, ja hold nevydrzim pol dna neist na zachod...tak budem mat riesenie :grinning: a tiez je to super napr aj na bycikel, ked ja nosim specialne cyklisticke oblecko, tak aspon nebudem musiet tiez vzdy vsetko zhadzovat, budem to robit ako mm :grinning: uz sa tesim, len si to doma najprv natrenujem...

a cumel sme nepouzivali...
15. únor 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
sir: tak kdybych viděla pochcaný prkýnko, tak si na něj taky nesednu ani po utření :zipper_mouth:
15. únor 2009 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
proc si sedate na prkynka?:grinning: me mamka uz ve skolce naucila stat a curat:grinning:
15. únor 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ema, lebo v takej polohe sa blbo triafa a potom sú tie dosky občúrané :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
podla mna je to super, ked potrebujete u dr. od maleho dievcata vzorku mocu. to mam vzdy ruky ocurane, dcery v strese, s tymto vynalezom to bude parada :dizzy_face:
15. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan to uz neni muj problem..hlavne, ze jsem si ulevila ne?:slight_smile: a nahodou ja curam naaadherne :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ema, pokial to nie je vo vlaku, vsakze :grinning: moj "najvacsi" zazitok bol, ked sa dcere vo vlaku straaasne chcelo, ze uz nevydrzi tych 15minut, kym vystupime :pensive: tak pekne krasne na vlakove vecko, drzala som ju nad misou, jacala po nej, nech sa nicoho nechyta a snazila sa ju drzat tak, aby aspon nieco islo do misy...aj by som bola celkom uspesna, ale svina vlak zacal brzdit :angry: :sweat_smile:
15. únor 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jo..s tema holcickama uplne chapu...cim dyl to pujde curat venku..no a pak se to musi nejak resit. protoze udrzet ji nad zachodem jde tezko..a posadit? radsi az si nacura do kaťek:slight_smile:
15. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ema aj mna mama naucila curat postojacky...no ale v tretom trimestri, ked curas kazducku chvilku je to dooost velky problem s bruskom a nebodaj este ako ja, som mala zakaz namahat sa a napinat brusko...tak to fakt neslo. a uvidim, ako to bude s malou neskor, my sa len teraz oducame od plienky a vcera v restike som ju este vladala udrzat na misou, no ona uz teraz vazi 13,5kg...tak neviem neviem...
pre mna je toto jednducho super vynalez a kto chce, bude curat na stojaka a kto nechce, bude curat po sediacky a vybavene :sunglasses:
15. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprskané wcka, no fakt hnus. ja čúram v podrepe a teda vždy nohou zdvihnem tú sedaciu časť, aby som ju neoprskala pre prýpadné záujemkyne, čo si chcú sadať, nechápem, prečo to tak nerobia všetci :rolling_eyes:
keď tu píšete, že čúrate postojačky, to ako chlapy alebo v podrepe?
MM raz videl nejaké dievčatko vonku, čo čúralo pri strome ako chlapec :grinning: , ale teda ja to neviem :sweat_smile:
15. únor 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kili ja v takom polopodrepe...
15. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
....tak ako kili,a tiez to nohou zdvihnem. :grinning:
baby no nehnevajte sa na mna/niektore/,ale tvrdit ze na verejnych wc-kach nic nechytis?-nemyslis vazne! :sweat_smile: :grinning: pre mna je to vrchol hnusu sadnut si tam!a teda akokolvek,ale ani ako tehula som si nikdy nesadla,a dcera tiez vie ze tam sa nesada. :zipper_mouth: mam teda co robit,ale udrzim aj ju na rukach,alebo si cupne niekde do kricka ... :grinning:
budem rada ked odskusate toto "curatko"a podate hlasenie... :confused: :grinning:
15. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
roasha: a co se tedy dá z prkýnka chytit..to by mě zajímalo :confused: je jasný, že to tam neobšmatlám..a nestrčim si prsty do pusy..ale pokud si sednu, a pak si umeju ruce..a neoslintám si je..tak ze zadku fakt nic nechytíš :wink:
15. únor 2009 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
roasha: to je docela dobrej produkt :wink:
15. únor 2009 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. únor 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm...ja by som si tam aj tak nesadla...proste mam v hlave nejaky blok a nejde to... :confounded:
15. únor 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nemam zaludok si sadnut,lebo ked si clovek predstavi,kolko krat to bolo obcurane.... :zipper_mouth:
15. únor 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
roasha: no tak ta úplavice ano, ale pochybuju, že někdo s úplavicí půjdu do restaračního WC..ten bude sedět doma..a nehne se z hajzlu :confused: já mluvím o záchodech v slušných zařízeních...ne o nějakým hajzlíku pátý cenový :wink:
15. únor 2009 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sir: já to jako chápu jinak, já se zas příšerně štítím žvýkaček v různých stupních rozkladu :sweat_smile: bych radši šla utírat cízí hovna, než rejpat žvejku z koberce :sweat_smile:
15. únor 2009 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin tak o tom som este nepocula :grinning:
15. únor 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
....ale,aby sme si nemysleli,ze len toalety.... :sweat_smile:
http://magazin.atlas.sk/extra/kuriozity/142787/ :confounded:
15. únor 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin..... :grinning:
15. únor 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
sir:jo..já třeba vůbec nežvejkám, když si představim, jak se tam převalujou ty sliny :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile: jako fakt mi nikdy nevadilo na brigádě mejt záchody..a to teda občas jako bylo něco :rolling_eyes: :sweat_smile: ale nejhorší byly ty zvejkačky na sedadlech atd. :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
15. únor 2009 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
roasha ej veru...si myslim, ze jeden z najvacsich problemov je ten, ze mnohi ludia si po pouziti toalety neumyvaju ruky...a zvlast zeny bohuzial :pensive: a tak roznasaju bakterie kade tade...
ja ked som robila v nemocnici, som si ruky dezinfikovala skutocne po kazdom vykone a to som nosila vzdy gumene rukavice...ale mala som kolegyne, ktore bez rukavic vynasali v pohode z pod pacientov misy...co vam budem hovorit, odniesli to pekne zo sebou do trolejbusov a domov...
15. únor 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin ty si cislo teda...pre mna je zase najhorsi hnus chodit na plavarni na boso...neznasam totiz cudzie mokre vlasy a stupat po nich bosou nohou by som nedokazala... :sweat_smile: a uz vobec nechapem, ako moze ist niekto naboso na plavarni na zachod...brrrr
15. únor 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirinka,asi tak... tiez tieto veci nemusim,mi dviha zaludok,len ked to citam...:sweat_smile: :grinning:
15. únor 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já bych si taky nikdy nesedla na prkýnko na veřejním WC kdekoliv....taky nás to učila maminka :grinning:
ale nejde tak ani o mně, ale dceru...já si nad WC podřepnu, ale ona těžko..je už velká na to, aby čůrala venku na veřejnosti a velká i na to, aby jí někdo držel v náručí nad WC.
jezdíme pořád někam na výlety, a hodně pije...tím pádem pak potřebuje někam na WC a když jí to chytne, nemůžu hledat po celém městě, kde mají sterilní WC...navíc , když jede jen s tatínkem, tak on těžko půjde s ní na dámský záchod a ona s ním nepůjde na pánský..
takže díky holky za tohle téma... taky to pořídím :wink: ani jsme netušila, že něco takového existuje :slight_smile:
Siss v tomhle mi připomínáš ségru...taky se vždycky divila, proč řeším WC s malou...ona měla kluka...ted už má i holčičku a konečně to pochopila, že záchodky jsou problém...dospělý si dává pozor, aby někde nesáhl a pořádně si pak umyl ruce...ale malému dítěti to můžeš vysvětlovat, ale stejně na to při čůrání nemyslí... :wink:
15. únor 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://koktail.pravda.sk/prec-so-zlymi-bacilmi-ako-dodrziavat-spravnu-hygienu-p0o-/sk_kzdravie.asp?c=A080427_095219_sk_kzdravie_p20
....este cosi,ale v podstate rovnaky "vycuc" :wink:
ja mam so sebou stale vlhcene obrusky...."kdyby neco" :grinning:
15. únor 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
marrha: tak děti já jsem neřešila :wink: to mi nějak nedocvaklo :wink: já prostě takovou fobii netrpim(mám zas jinou :sweat_smile: ), fakt si sedám, pže na nějaké hnusné záchody nechodim..ale ani n etrpim tím, že bych musela n někde chodit..a netrpěla jsem na to ani v těhu :wink: ale moje máma ma stresy, že sedne do n ějakého prostředky a za 5min. už musí na záchod :sweat_smile:
15. únor 2009 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek