• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čůrání s holčičkami. Máte zkušenost s "čůrátky"?

7. prosince 2016 
Siss :wink:
já to pro sebe taky nepotřebuju...když se dá, tak raději volím přírodu :grinning:
15. únor 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss 10:59 :grinning: holky, ted čtu, že je to vhodné pro:badatelky věnující se pozorování ptactva :grinning: - to je asi myšlený, že se postavíš do řady mezi čůrající chlapy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jabber, to je asi myslené tak, že keď si na strome. ako som písala o tých žeriavníčkach, tiež asi ženy nemohli mať túto profesiu, lebo zliezať kôli čúťaniu z výšky 100m :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kili :wink: :grinning:
15. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked sa bavite o tych bakteriach, na mikrobilogii sme robili pokus. mali sme si zobrat do sterilnej petriho misky s podou vzorky z internatu. mali sme wc misu, obklad v kupelni, stol a skrinku s potravinami. co myslite, kde bolo toho najviac? v skrinke s potravinami :confused: :grinning: este sa tu nespominali mobily a klavesnice pc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambusko - a klimatizace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
babyyyyy....tak dnes mi prisiel shewee a je to super....som maximalne spokojna...uz ziadne hrbenie sa nad spinavymi misami...mozem len odporucat :dizzy_face:
18. únor 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, :slight_smile:
trosku obnovujem temu,tak ako ste spokojne,tie co ste si objednali?
25. kvě 2009 v 00:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá :slight_smile: Ja by som potrebovala pomôcť v jednej veci, kde si môžem výrobok Shewee kúpiť a popripade objednať na akej stránke. Ja sa moc na internete nevyznám takže ... mám len 18 a svoj vlastný účet nemám. Pre mňa by bolo najvýhodnejšie osobný odber a prevod peňazí. Ak niektorá viete mi pomôcť tak budem rada.

vopred za odpoveď Dakujem

S pozdravom Lucia
21. srp 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucia ja som objednala tu www.primisima.sk
21. srp 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem krásne, a do koľkých dní ti od objednania ti to prišlo ?
21. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zaujimava téma a ked curatko pouzijete tak ho kde oplachnete? :sweat_smile: :confused:
21. srp 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je super vynalez, vubec by me neco takoveho nenapadlo. I ja koupim :slight_smile:
21. srp 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mywiel, otres wc papirem/baby ubrouskem, supnes do pytliku, umyjes si ruce a doma vynalez umyjes poradne pod vodou :slight_smile:
21. srp 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
okrem toho je ten povrch upraveny skutocne tak, ze na nom kvapky neostavaju a mas k tomu ten igelitovy sacok, zatvoris a doma umyjes.
21. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je super věc!
Jsem malá (158cm) a už několikrát se mi stalo, že na mě byl záchod vysoko a jak jsem si nechtěla sednout a natahovala jsem se na špičky abych čůrala nad wc - tak jsem se občas vyčůrala před záchod a nebo na celé prkénko :slight_smile:. Třeba zrovna v obchoďáku na Andělu, tam nezvládám :slight_smile:.
Super věc i pro malé holčičky.
Asi objednám....
22. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
markettka: Tak už vím, kdo to tam vždy celé pokropí na tom OC Nový Smíchov!!! :grinning: Dám si na Tebe pozor :wink: :grinning: :wink:
22. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ojika: uf, ještě, že tam skoro nejezdím :slight_smile:
23. srp 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je pravda, že v OC Nový Smíchov jsou ty toalety poněkud výše... taky se mi to tak zdálo, ale ve finále jsem to zvládla. Ovšem s takovým super udělátkem by to bylo o moc jednodušší. Taky nad jeho koupí přemýšlím. Manželovi se to hrozně líbí a prý se těší, jak spolu budeme stát u stromečku - jako šťastná rodinka. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, není to jelito?
23. srp 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja tiež rozmýšľam že si to objednam, aj môj chalan mi povedal že sa teší ked budeme robiť potrebue vedľa seba :D neviem čo s tým majú ty chlapi :slight_smile:
23. srp 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ináč do koľkých dní to príde na dobierku ? :fearful:
23. srp 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucia4444: to fakt nevím přesně, ale já asi klasika max. 5 dnů (obyčejná zásilka) a max. 2 dny (obchodní balík) - obojí přes Č. poštu. Ale určitě ti odpoví holky, které mají zkušenost a objednali si - já zatím jen přemýšlím, že objednám. :wink:
23. srp 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
docela me to nadchlo...když si vzpomenu, jak jsem ke konci těhotenství nebyla schopná čůrat někde v přírodě (páč bych se už nezvedla....) atd atd....
je to takový divný, čůrat jako chlap, ale vždycky jsem jim to záviděla :grinning:
23. srp 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruna: No, právě... a teď už to není jen výsada mužských - čůrat vestoje u stromku. Pomalu jim bereme všechny výsady (kalhoty, jízdu na koni, vzdělávání, práci, pozice v politice a teď i to čůrání). Chudáci chlapi - co jim zbylo? Jen to plození dětí (a to je taky otázka času) :stuck_out_tongue_closed_eyes: Každopádně nápad je to skvělý a svým způsobem převratný!
23. srp 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
To áno ... asi si to kúpim :slight_smile: Určite je to veľmi zaujímavé ... a mnohým ženám uľahčí život.
23. srp 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ojika v skumavke moze oplodnit aj zena...staci, ze ma k dispozicii spermie.... :sweat_smile:
23. srp 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ked máte dievčatko a potrebuje počas výletu cikať viackrát a nie je kde opláchnuť, čo potom?
23. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirinka: A sakra! Tak to už ty chlapy vlastně ani nepotřebujeme.

Martina46: Je to z materiálu, který odpuzuje tekutinu, takže na tom žádné kapky nezůstanou. A na výletě s sebou určitě budeš mít lahev vody nebo vlhčené ubrousky, kousek toaletního papíru...
23. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ojika, to je fakt, vzdy sa to da nejako alternativne a docasne vyriesit. idem kuk, co to je za zazrak, lebo som este nepozrela :zipper_mouth:
23. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek