• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čůrání s holčičkami. Máte zkušenost s "čůrátky"?

7. prosince 2016 
Vypadá to zajímavě, ale asi bych to nechtěla. V přírodě dcerku klasicky zvednu pod kolínkama, jak se to u holčiček běžně dělá a na veřejných záchodcích si neumím představit, jak bych to oplachovala v umyvadýlku, kde by se ostatní lidi na mě dívali asi dost štítivě, že si oplachuju "čůrátko". I na veřejných záchodcích dceři nedovolím sedat si, ale držím ji pod kolínkama stejně, jako když vykonává potřebu venku.
24. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby čo ste zo Slovenska, idete si to niektorá objednávať v najbližšej dobe ?

Lucia
25. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ešte som sa chcela spýtať akej farby to majú ? To ,, čúratko " :grinning:
26. srp 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Růžové, modré a "bez barvy" :slight_smile:
Nebo i jiné?
26. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže ked si budem objednávať mám napisat že chcem to bezfarebne ? :slight_smile: Markettka a ty mas ake ? :slight_smile:

Lucia
26. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nemám žádné, zatím, ještě jsem se nedokopala objednat. Musím to napravit. Nad barvou taky přemýšlím. Neobarví se třeba to bezbarvé dožluta nebo je to hloupost? A zase by mi nemuselo v kabelce zářit růžové :slight_smile:. Jsem bezradná jaké vybrat :slight_smile:.

Lucia: Myslím, že ty barevné nabízejí jen některé obchody. A že při objednávce vybereš jakou chceš barvu....
27. srp 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whiz Freedom
P- Mate
http://www.merien.sk
28. srp 2009 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vole! tak to je nechutná cena na merien! Za to by som mohla mať z eBaya 3 aj s "predlžovačkou", puzdrom a vreckom.
28. srp 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievcata, tiez som si to curatko kupila... super vec a nasla som aj super cenu... www.babysatky.sk. Vrele odporucam. Este musim natrenovat dcerku :wink:
21. pro 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
curatko mam uz dlouho a osvedcilo se mi hlavne v zime, zejmena na bezkach, vyletech. mam male miminko, takze spolu jsme jeste takto necuraly. Muzu jen doporucit!:slight_smile:
7. pro 2016 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek