Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Dcera má období vzdoru. Jak jdete na prcky, když zlobí?

zutinka
7. črc 2013

Nevím,zda to sem patří. .Ale potřebovala bych poradit! Mám 3,5letou dceru a vůcec neposlouchá.Já už nevím opravdu co sní! Poradíte.Dělám nejspíš něco špatně ☹ Jak jdete na vaše prcíky,když zlobějí? Moc děkuji!!!

speedygon
7. črc 2013

Jsme na tom stejně...teda občas se zadaří a poslechne, ale někdy zlobí hodně...a když jí něco říkám(že má udělat např.) a jí to nevyhovuje, naprosto to ignoruje 😠 .....ale zas někdy je zlatá a pomůže sama od sebe.... 😵

pavca87
7. črc 2013

Ahoj maminky 🙂 nakoukla jsem do tehle diskuse,protoze se nam posledni 3mesice stava,ze dcera (2,5roku) taky zacina ignorovat co ma nebo spis nema delat.Nekde jsem slysela,ze v tomhle obdobi tak do 4let je to docela normalni,takovy obdobi vzdoru,ale nevim.Obcas to neni zadna sranda...

speedygon
7. črc 2013

@pavca87 jj, přesně...občas jsme už zoufalí a naštvaní...tím spíš, že příchod Tomáška se hodně úřiblížil...ale slíbila a slibuje, že bude pomáhat, tak uvidím, co bude, když ji opravdu zapojím...ona kolikrát pomáhá moc ráda...ale záleží na náladě 🙂

martan_i
7. črc 2013

U nas zatim zadna krize neprisla, ale treba to bude dobrá rada: zkuste literaturu: Respektovat a byt respektován, Jak mluvit,aby deti poslouchali a poslouchat,aby deti mluvily, Vychvavame deti a roste mě s nimi, Sourozenci bez rivality....neco z toho se dá najít na www.uloz.to jako PDF.

Sem začni psát odpověď...

Odešli