Delta Airlines. Jak vypadá lehátko pro mimi?

daasik
2. únor 2009

Chystam se letet se synem budou mu skoro 2 v dobe letu do Ameriky a touto spolecnosti, nemate nekdo zkusenosti jaky je servis, jak vypada lehatko pro mimina, ktere nabizi, vejde se tam 86 cm dite? Nejake tipy na zabaveni ditete pri ceste? Jake jidlo a piti mu muzu vzit na palubu?

geminis
2. únor 2009

Ahoj, tak s delta airlines jsem párkrát letěla a vždy jsem byla spokojená. Bohužel (pro Tebe) to bylo v době, kdy jsem ještě neměla děti, takže mě ani nenapadlo koukat kolem, v čem tam jsou případně děti a čím se baví.
Každopádně bych asi kontaktovala jejich kancelář/servis a adresovala otázky přímo na ně, pokud se Ti tady někdo neozve.
Možná se dá objednat i jídlo pro malé děti a ve 2 letech už by ho mohl malý bez problémů baštit. Sušenky nebo křupky si asi můžeš vzít své. Na pití je myslím teď nějaký předpis, ale jejich kancelář by Ti měla být schopna odpovědět.
Co se zábavy týče, hodně asi děti všeobecně zabaví sluchátka a televize...krtečka tam ale asi mít nebudou 😉 Taky pro ně může být zajímavé koukat z okýnka a ze svých letů si pamatuju, že hodně malých capartů běhá uličkou. To je pro ně největší zábava...
Já bych vzala nějaké knížky, papír a pastelky a taky nějakou vkládačku. Vycházím z toho, co baví naše dvouleté holky.
Držím pěsti, ať cestu zvládnete.