Deníček pro miminko, pomožte mi dát dohromady kategorie

elisa_day
27. led 2013

Potřebovala bych nějakou inspiraci... Koukala jsem po různých deníčcích/památníčcích pro mimčo a musím říct, že mě většinou moc nenadchly a když už, tak mě dokonale odradila cena. Stejně mi z něj nikdy nevyhovovalo všechno, prostě ideální řešení by bylo vzít si z každého z nich něco...takže jsem se rozhodla si deníček vyrobit. Jenže tady je jen malé knihkupko a je mi blbé tam přijít a začít si to tam opisovat a tak jsem vás chtěla poprosit, jestli byste mi pomohli dát jednotlivé kategorie nějak dohromady - napsat, jaké máte v deníčcích vy nebo které tam postrádáte a co je třeba nadbytečné. Ráda vyplňuju i takové různé blbosti, tak se mi třeba líbilo, když jsem někde viděla, že se tam píše třeba kolik v době narození mimča stálo mléko, chleba, kdo byl zrovna prezident a tak.... Něco si vymyslím, ale když pomůžete, budu ráda 🙂 Díky!

kapljhgf
27. led 2013

sic ti neporadím ae taky bych to ráda zkusila vyrobit pač kupovat to to není ono nemám pak z toho takou radost jako když si to koupím 😀

aneta0707
27. led 2013

pockej si na ten, co dostanes od pojistovny 😉 z toho si muzes vzit inspiraci. aspon ja sem dostala od vzp kdyz sem registrovala malou. a ted sem tam byla neco resit a porad je tam meli. samozdrejme nic neslibuju 🙂
ale jinak je podle me nejdulezitejsi:
udaje o narozeni + 1. foto
(nekdo to bere i do porodnice a necha si tam podepsat navstevy a napsat venovani pro mimi)
svatek
obkresleni rucicky a nozicky.
rodokmen rodiny a fotky jsem tam dolepovala kazdeho
krtiny - pokud je krtene dite
vitani obcanku
prvni prochazka nebo prvni nemoc nebo navstevy (to se mi ale zdalo zbytecny)
udelala sem si stranku na prohlidky u doktorky - zapsani vahy a miry (je to prehlednejsi nez vyplnovat do grafu)
a potom uz jenom kdy co zacne delat - paseni konicku, otaceni, lezeni, sezeni, perovani, po ctyrech, stoupani, chozeni kolem nabytku, chozeni bez pomoci
pak mam vytiskle zoubky a do kazdeho jsem vyplnila kdy vyrostl
1. narozeninky + znovu obkresleni rucicek a nozicek 🙂
jeste jsem zapomnela nekam zmackout prvni slovo, prvni spojeni slov, prvni veta + plynule mluvi...
2., 3.,4. narozeninky potom jenom dopisovat 🙂
da se toho vymyslet hodne, kazdy ma jiny priority, co by tam chtel 😉
hodne stesti a trpelivosti 🙂
@elisa_day

aneta0707
27. led 2013

@kapljhgf v tom pripade je to i inspirace pro tebe 🙂
@elisa_day jeste tam mam ockovani - kdy byla a jake mela reakce

kapljhgf
27. led 2013

@aneta0707 dík

elisa_day
autor
28. led 2013

@aneta0707 Díky, něco z toho si určitě vyberu a zařadím 😉