• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nějaký hezký dětský pokojíček pro kluka. Máte tip?

1. listopadu 2011 
Ahoj,

chystáme se zařizovat pokojíček pro našeho dvouletého raubíře. Chtěla bych poprosit o tipy na pěkný pokojíček. Moc rádi bychom masiv, protože těm různám lepidlům v nábytku moc nevěříme :frowning2:. Možná budou stačit jen nějaké tipy pro inspiraci a necháme pak vyrobit z masivu. Určitě bychom rádi nějakou chytře rozkládací postel, ze které po rozložení vzniknou dvě stejně vysoká lůžka (podobnou jsme viděli v Ikee, ale nelíbí se nám provedením, pouze ten nápad na rozložení).

Díky všem!
8. led 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, moje kamarádka má tento....koupila ho v Mebliku. Mají i pro holčičky...tak vím, kam půjdeme nakoupit :dizzy_face: .
8. led 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No take jsme zarizovali pro naseho skoro dvouleteho chlapecka pokojik a zde foto. Inspirace hlavne z www.tiny.cz
mame hlavne radi traktory. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. led 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
dobré nápady ze kterých čerpám momentálně i já pro moji holčičku jsou na www.domestav.cz mají tam super nápady a barevné kombinace....
8. led 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme pro mimi pořídili tenhle od firmy Geuther (geuther.cz), mají nádherné pokojíky už pro nejmenší, ale s postýlkami 70x140, takže když je špunt větší, dá se pryč šprdlení a může tam spát tak do sedmi osmi let, z přebalováku se sundá podložka a funguje jako komoda, apod.
23. led 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
31. říj 2011 v 16:48 • misulee
31. říj 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda taky přihodím inspiraci :dizzy_face:
31. říj 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné inspirko!!! Měla bych pro vás tip, jak ušetřit! v listopadové Mamince bude kuponek na HM nabytek a také na další obchůdky s bytovými doplňky a doplňky do dětských pokojíčků, Mě zaujalo třeba Lokki, bomba věcičky!! Takové šmrncovní doplňky. Tak můžete kouknout na http://nakupysmaminkou.maminka.cz tam je více informací ať víte do čeho jdete :slight_smile:
1. lis 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek