• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětský pokoj. Šup sem s fotkami

12. září 2017 
autor
@mates22 ty jo, to bych vyprala a nevyhazovala :grinning: my máme taky novej kobereček a malej ho pokřtil fixama, nevím, jestli to půjde dolů..

holky, přemýšlím o této tapetě na jednu stranu pokojíku, co na ni říkáte? hodí se to k tématu džungle, safari?
12. čer 2012 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maximka33 to už by snad ani vyprat nešlo:slight_smile:, no naštěstí to nebylo až tak drahý a babička hned přivezla akčně novej. Ta tapeta je krásná :-d, fakt
12. čer 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
holky, mám dotaz. kdo máte celoplošný koberec v pokojíčku, jakou má barvu? já bych ráda jen jednobarevný, na nej přijde ještě barevný kobereček se zvířátky. líbili by se mi hnědý koberec - aby zase nebylo tolik zeleně na ostatních doplňcích a stěnách. nebude to ale tmavé? pokoj je malý, ale je tam střešní okno a balkonové okno.
13. čer 2012 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marlin3 ahoj, znova jsem koukala na pokojík, fakt krásný. zajímavé, že i pro holčičky je zelená barva přitažlivá. chtěla jsem se zeptat, jaký máte lustr a lampičku?
13. čer 2012 v 17:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 hm, tak my nemáme celoplošný, jen na půlku pokojíčku, ale jako metráž - ovšem zelenej s tlapičkama, takže moc nepomůžu. Hnědé bych se nebála, pokud bude ta zelená nějak křiklavější, jako je třeba na té tapetě, tak to myslím bude v pohodě. A nebo nějaká taková jakoby písková..........
14. čer 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jak máte řešené pokojíky - kluk- holka, co se barevnosti týká??
14. čer 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka my máme světle modrou + béžovou (béžová stěna je na straně, kde spí malá, modrá stěna je na klučičí stěně), a k té béžové budou růžové doplňky, šije se nám růžový kapsář, a zatím máme pestrobarevné obrázky na zdech, ale chtěla bych právě nějak do barviček.. k té modré bílé rámečky a k té béžové právě růžové, chci si je natřít sama, jen nějak není čas.. a mají tam dřevěné židličky, tak jednu růžovou a jednu modrou, ale kdy to natřu, netuším :sweat_smile:
14. čer 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 my máme hnědý, na něm jsou šedé myšky a žlutý sýr, myslím, že vám by se hodil světle hnědý koberec, když tam chcete dávat ještě barevné koberečky, stěny máme světle zelená, banánová žlutá a bílá
14. čer 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka máme vymalováno světle modrou plus barevné pohádkové postavičky,nabytek bílý,doplnky v zelené,růžové a modré
14. čer 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka vymalováno žlutě pastelově a bíle, nábytek dřevěný plus některé kousky červené a zelené, doplňky a koberec taky v těch barvách a jedna stěna je pestrobarevná, je na ní namalovaná ZOO - neurazí holčičku ani kluka
14. čer 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@reruna to zní zajímavě, nemáš fotky pokojíku? zajímalo by mě, jak ty barvičky vypadají spolu.
14. čer 2012 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, škoda že nemám holčičku, pustila bych se do tohohle!!!
14. čer 2012 v 18:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
@maximka33 mě se líbí, jak jsou ty pokojíčky takové načančané a uklizené, jak je to takhle a pak tam pustím svou divočinu a imrvére bordel. Já to nechápu, jak je uklizeno, hned je binec a jak je binec, tak je konstatní furt. :angry:
14. čer 2012 v 19:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@maximka33 už jsem je sem sice dávala, ale klidně je dám znovu, už nevím, na které stránce to bylo
14. čer 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@reruna díky, jo ten koberec máme taky, jen v modrém :slight_smile: ale teď dáme jednobarevný, ať tam není tolik barev.
@lucisa souhlasím :slight_smile: včera jsem tady uklízela, a dnes to skoro není poznat. už jsem musela vzít do ruky vysavač. ale co se mi na tom pokojíku líbí je to, že ty barvičky k sobě ladí a opakují se - ta zelenkavá a růžová :slight_smile:
14. čer 2012 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nějaké nové pokojíčky?
19. čer 2012 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
předělává teď někdo pokojíček?
30. čer 2012 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu firem na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
4. črc 2012 v 10:19 • michaela0
autor
holky, máte někdo v pokojíčku žebřinu? my měli takovou tu dřevěnou. mně se líbí menší z Ikea, jen nevím, jestli se to využije..
4. črc 2012 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela0 tak se pochlub fotkama pokojicku :wink: Nebo je to jen reklama? :wink:
6. črc 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@maximka33 já bych tam žebřiny dala, kdyby bylo místo - teda teď ne, až bude kluk větší, myslím, že se na tom děti vyblbnou
6. črc 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dneska nám mladej v noci přepadnul ve spánku přes zábranu na zem, dneska mu musím na zem šoupnout matraci a MM už přemýšlí, jak tu zábranu zvýšit :grinning:
6. črc 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Menší inspiraci safari pokojíčků jsem vložila sem: http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/jancip/album/safari-pokojicek/
6. črc 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobrý večer všem dámám a rodičům,

jsem na stránkách nový a moc mě zaujalo téma na dekorace vašich pokojíčků. V některých příspěvcích jsem četl prosby o rady v oblasti dekorování a maleb vašich pokojíčků a tak vás zvu na svůj profil, kde o mě najdete více informací a co s pokojíčky dělám. .Budu nesmírně rád, když budu moci odpovědět na jakýkoliv dotaz a odpovím všem. :slight_smile:
Shlédnutí mého profilu stojí za to.. :slight_smile:
Hezký večer
Martin
6. črc 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@maximka33 ja bych s tou zebrinou jeste chvilku pockala, aby jste pak porad nestali v pokojiku u zebriny a "nezachranovali"dite :slight_smile:

@malby_dekorace zajimava vec, aspon clovek vi, co je dneska k mani :slight_smile:
7. črc 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska To je pravda, je toho moc. Hvězdné Stropy, jako produkt už začal v Americe v roce 1984, ale zdaleka ne na takovéhle úrovni. Hvězdné stropy se opravdu hodí kamkoliv. :wink:
7. črc 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik: nevím, jestli už není pozdě, ale o něčem takovém jste nepřemýšleli?
Mé děti teď mají střední postele (160x70) a až budou školáčci dostane každý postel viz foto a bude mít své místečko. Oba budou koukat z okna. Děstký pokojík máme maličký a tohle řešení se mi líbí.
... na návrhu nevidím druhý pracovní stůl. Špatně koukám nebo je jen jeden? :confused:
11. črc 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@smecka tak my takovou postel mít nemůžeme, kvůli podkroví, nevešla by se tam.. a myslím,že pod postelí je málo světla pro stůl..
jinak žebřinu jsem odpískala, nebude. zato jsme už koupili barvu na stěny, ještě koberec a můžem začít se změnami :slight_smile:
11. črc 2012 ve 22:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chce se někdo pochlubit svým pokojíčkem?
18. črc 2012 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nenadávej".
19. črc 2012 v 08:24 • mates22
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek