Dítě nechce pít mléko od svého táty, když krmí flaškou.

luccineckka30
28. črc 2019

Dobrý den potřebuji poradit co mám dělat malá má 3mesice vše bylo v pořádku je zlata hodnoucka ale kdyz ji má krmit její táta tak se na něj podívá a začne vyvádět ječet kroutit se a prostě se od něj nenají přitom když ji chová jen tak tak v pohodě se nanej směje ale jakmile veme flašku tak je zle přitom nedělá nic špatně ale má to jen u něj máte někdo taky takovéj problém poraďte mi co mám dělat nemůžu nikam jít na dyl než 2hod do dalšího krmení protože ona se od něj prostě nenaji

sdu
Autor odpověď smazal
Zobraz
luccineckka30
autor
28. črc 2019

@sdu oblečením to určitě nebude protože všichni kdo jde okolo tak ji nakrmi v pohodě i cizí lidi mluvit na ni mluví furt takže tím to taky nebude spíš to bude něco vnem ale co? Podle mě dělá vše jak má když se krmy dite

puhelin
28. črc 2019

Muze byt obdobim, je ted na vas vic fixovana. Uvedomuje si, ze chcete odejit. Ja jsem byla pryc poprve na dele nez 2 hodiny v dcerky 25 mesicich, kdyz jsem musela na 5 dni do nemocnice. Do te doby max hodinu na rychly nakup nebo na ogtt ve druhem tehotenstvi.

makronka222
29. črc 2019

A to se deje ikdyz jsi doma a nikam nejdes? Komunikuje s ni, chova ji i pres den jen tak mimo krmeni? Pokud ale od cizich neni problem, tak chlap bude nervni, nebo ho to nebavi a rika si uz aby to snedla - pak nejaky pocity dite vyciti a zacne rvat

verionka
29. črc 2019

Asi bych tomu dala chvili cas a nenutila ji mlíko od tatínka, když nechce. Snad se to časem zlomí. To, že od ní nemůžeš na dele, než dvě hodiny, je běžné. Kdybys kojila, měla bys to stejně. Já byla od syna poprvé na cca 5 hodin až zhruba v jeho roce a půl...

luccineckka30
autor
29. črc 2019

@makronka222 taky si to myslím ale on tvrdí že je klidnej

ange_de_la_morte
29. črc 2019

Tak ji to nenuť, asi potřebuje na krmení maminku, zkus to třeba za týden, za měsíc 🙂 je to malé miminko, potřebuje maminku 🙂 A kam potřebuješ chodit když máš malé miminko? 🙂

ajja87
29. črc 2019

Já si myslím, že to bude obdobím,my sice tohle neměli u krmení,ale dělala to u babičky, přibližně v tomhle období,pokud se na ní jen babička podívala nebo chtěla vzít,hned byl strašný řev, babička už vymýšlela kdejaký scénáře,nakonec se to uklidnilo po nějakém čase,pak zase pro změnu nechtěla k dědovi a zase se to po chvili zlomilo a bylo to dobrý.netlacila bych na pilu a zkusila to za pár dní a uvidíte

bayt
29. črc 2019

@luccineckka30 Těžko budu empatická, když já se sotva utrhnu (kvůli kojení) na tři hodiny od rok apůl letého syna.

hedunika
31. črc 2019

Prostě chytré díte, které si už propojilo - táta krmí tzn. máma chce odejít... Chce mámu, potřebuje máma, pokud už musíte nutně někam jít, tak ji prostě berte s sebou.