Dítě v noci po kojení nechce spát

annie03
22. únor 2018

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli máte některá radu, jak na to,aby mala po kojení v noci usla? Malá ma 4 měsíce a donedávna po nočním kojení vzdy bez problémů usla,stačilo ji jen položit do postýlky, ale poslední 3 týdny cca 2x týdně odmítá spát,mele se až začne plakat. Poslední 4 noci už nespí po kojení pravidelně a i když ji hned vezmu, chovám v zavinovacce, tak proces uspání trvá pres hodinu, nekdy ji musím jít znovu nakojit,aby se uklidnila. Uz samo kojení trvá v noci skoro hodinu a s tímto uspavanim pulku noci nespim. Pres den dcera spí strašně malo, většinou usne hlavně v kočárku,takze dospat přes den se moc nedá......

sanulkaa
22. únor 2018

Buď nechat odkrknout nebo začíná vyžadovat takový ten kontakt s matkou ze chce usínat vedle ni při kojení nebo začíná trápit bříško používala jsem sab simplex nebo si kontrolujte jídlo co před kojením na noc jíte 😉 Nic víc mě nenapadá

vladienka
22. únor 2018

Obdobie.. len to preckat 🙂 to pride jak sa vie viac hybat, viac vnimat, nevie sa ukludnit.. u nas 4 mesiace uspavania na rukach, dva mesiace zaspavala sama, teraz zaspava vedla mna. Proste sa to kazdu chvilu meni

janylu
22. únor 2018

Při nočním kojení nerozsvěcuj a na malou nemluv. Musí si začít uvědomovat, že noc je doba na spaní a ne na hraní.😊 Jinak možná jí jde opravdu o ten kontakt s maminkou, to se potom musíš rozhodnout, jestli si jí dáš do postele nebo vydržíš nějaký ten týden nošení, ale zůstane v postýlce.😊

tymothy
22. únor 2018

😀 Včera (nebo spíš už dneska) dcera vstávala v 1 v noci. Krasne vyspana a úsměvem na rtech. Čas od času si takto v noci zablbne a pokud nemá zábavu, začne ječet. Tyhle situace už resim tak, že je neresim, protoze bych se akorát tak zbláznila. Tudíž si dam kafe, abych prezila a jdeme spolu něco dělat. Většinou péct buchtu, vařit oběd na druhý den...mimco mi u toho většinou pase na lince hříbata a je spokojene. Druhý den mám většinou relaxační dopoledne, protoze vstává až v poledne. Takže me se osvědčilo vůbec ne koukat na hodiny a ne stresovat

elinkal
22. únor 2018

Taky jsme to tak meli, nerada na to vzpominam. Syna jsem nakojila a spal treba 19:00-02:00.
Ale cca od toho tretiho mesice se zacal budit casteji a po kojeni uz neusnul, pravidelne jsme byli kolem treti treba hodinu vzhuru, pak na chvili zabral a v pet jsme vstavali 😪

drakenn
22. únor 2018

Také znám noční 3x kojení než usnul, Já si zatím četla knihu, malý, na mě koukal, a čuměl, a viděl, že jsem v klidu, až jsem ho ukojila a spal do rána.. Hlavně jsem ho nenutila spát!! cím víc natlaku - tím víc boj.... moje babička bulhar..

ladyhacek
22. únor 2018

Může to být jen dočasná změna. V noci brečí nebo jen nechce spát? A co zuby? Náš trápili měsíc i déle. Syn tedy v 5m hned dva a kamarádky syn měl zub už ve 3,5mesicich proti mě napadli. Syn třeba se právě uspokojoval prsem a v noci se častěji budil . Spala jsem nakonec s ním.

Jinak se musíš rozhodnout buď klid, tma , nemluvit nebo se podřídit a vstát . Časem se to tak jako tak upraví

dancamich
6. pro 2018

Tohle jsem měla u dcery a nakonec jsem s ní spala v jedné posteli. Teď u syna je to prakticky to samé. Vyhodím prso o půlnoci a pak znovu nad ránem asi v půl páte až pět. Spíme tak do půl sedmé max. Dcera spala víc, ale teď nás budí, takže to má syn naučené ráno od ní.