• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Do kdy miminka kopou nožičkama?

13. ledna 2014 
ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat, do kdy vaše mimča spontánně kopala nožičkama. Mám pětiměsíční dceru, občas nožičkama zakope, ale dr. se to moc nelíbí. Jak je to u Vás? :slight_smile:
27. dub 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mell malýmu bude 9 měsíců a kope pořád, vždyť je to úplně normální :confused: Pracuju ve zdravotnictví a v životě jsem tohle neslyšela :confused:
27. dub 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petraluk, ja to také od dr. slyšela poprvé, prý mimča nejvíce kopou cca ve 3. měsíci a pak má kopání ustupovat - prý je to na bázi reflexu, proto se ptám.
27. dub 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
melliska nestraš´mě natálce bude 7měs a kope jak divá vyloženě si to užívá taky si myslim že by to nemělo nic znamenat
27. dub 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moja Tánička kope jak bláznivá. V poslednom čase ešte viac :wink:
27. dub 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj nasa kope jak o zivot :grinning: podla mna je to normalne, vsak len teraz objavili, ze maju nohy, tak preco by nimi nemali kopat? :confused:
27. dub 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj kika stale kope nozickami, preco by to malo byt zle? :confused:
27. dub 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když Edík nááááhodou leží na zádech a vidí, že se chystá něco, co má moc rád (kojení), tak kope nožičkama a projevuje tak radost. Mně to taky přijde normální...
27. dub 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
môj tiež kope ako divý a keď ma trafí to je radosti :grinning: je to normálne :wink:
27. dub 2008 ve 20:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A navíc si myslím, že aktivní miminka, která jsou ještě natolik maličká, že se neumí otáčet a dělat jiné "sportovní" aktivity, se prostě takto projevují - vybíjejí energii a radují se aspoň z nějakého pohybu :wink: .
27. dub 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
melliska, nas maly zacal v poslednej dobe kopat, uplne sa cely trepoce....a to je uplne zdravy, takze pozdravuj dr :grinning:
27. dub 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak naše maličká teprve kopat začala, ale neměla dr. třeba na mysli nevědomé kopnutí spíš tik nohou? dětičky později kopou vědomě. Asi je to blbost ale tak mě to napadlo :grinning:
27. dub 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
...skôr si mysláím, že by bolo choré vidieť dieťa nehybne ležať...
27. dub 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nas maly kopka stale, hlavne ked sa na nieco tesi, ked ho mam na rukach a nieco zaujimave uvidi. A ked lezi, tiez ma nozicky velmi aktivne.
27. dub 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,náš malý Matýsek,také projevuje radost a zájem o jídlo (když vidí lahvičku s mlíčkem,nebo s kašičkou) :dizzy_face: ,tím,že kope nožičkami a mává ručičkami.Je to úžasný pohled,......,je to úplně normální projev radosti u miminek :dizzy_face:
13. led 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek