Do kdy si mám nechat doma kočárek?

radka35
5. kvě 2012

Jen dotaz na zkušenost ostatních.Kdy jste dávali pryč kočárky?Moje mladší holka bude mít v červnu 2roky a kočárek použila naposledy v zimě.Jinak všude pěšky.....Jen vyjímečně si na chvilku sedne do golfek.Velký kočárek klasický sporťák mám jen kvůli babičce,že se jí s ním líp chodilo,ale docela to tu už vše překáží.

pumuckl
6. kvě 2012

Ahoj, pokud už neplánujete dalšího prcka, tak velkej kočárek bych ve vašem případě (když od zimy stál) už dala pryč určitě. Nevím jaký máte, ale klasický sporťák s dvouletým prckem už bude pěkná zabíračka (i pro babičku). Golfky bych si ale rozhodně ještě nechala. Zjisti si, do kolika kg mají nosnost (ať je nepřetížíte, nezničí se a nestanou se neprodejnýma) a pokud ještě o.k. (většina těch značkových je myslím do 15kg) tak bych si je nechala jako nouzovku. Na dovolenou se budou hodit. My máme prcka 3r. a kdybysme jeli letos k moři tak bych bez golfek nejela. Na takové té klasické večerní procházce "na zmrzlinu" je oceníte. To jsem viděla vozit po promenádách spící i mnohem starší děti než dvouletý. 🙂

radka35
autor
10. kvě 2012

mám je koupené na aukru za pár korun,takže poškození a přetížení řešit moc nebudu.Asi je tedy pro jistotu nechám.Oblečení a vše ostatní původně chtěla nechávat švagrová,ale nějak se jim nedaří otěhotnět a skladiště tu mít opravdu nemůžu,takže se musím zbavovat věcí co nejdřív.Pro ně škoda....