Hlídání dětí nebo chůva z Ostravy a okolí. Máte kontakt?

ivaanka
20. kvě 2012

Ahoj holky,

chtěla bych poprosit o tipy a kontakty na hlídání 2 prcků. Bydlíme ve Studénce. Ráda bych našla někoho, kdo by občas pohlídal, když jdeme do kina, na večeři nebo posedět s kamarádama. Na netu jsem našla spoustu takových nabídek, ale nějak se mi nechce svěřit svoje děti někomu na inzerát bez předchozích referencí. Takže moc uvítám nějaké kontakty, tady nebo do IP. Předem moc díky!

1zv1
17. čer 2014

Ahoj, chtěla jsem se podělit o špatnou zkusenost s agenturou papalino, potřebovala jsem hlídaní na cely den na jednu akci, poptavala jsem služby dva mesíce dopředu. Chuvu slíbili, nic nebyl problém a nyní, tří dny do akce, mi nikdo nebere telefony a neodpovídá na maily, takže mi nezbylo než hledat narychlo chuvu jinde. Takže opravdu nedoporučuji, jsou nespolehlivi.

vercahed
10. črc 2014

Zdravím maminky, jsem také budoucí maminka, čekáme miminko v únoru a moc se těšíme. Hlídám děti sama a mám pod sebou i pár chův v Ostravě, cena přes léto 80kč na hodinu a přes rok 50 kč/hod. 🙂 Více na fb Hlídání dětí Verunka

raduska01
9. pro 2014

@levandule_vanilkova . dobry den maminky. .... Rada pohlidam vese dite,deti. jsem spolehliva zkusena pani ktera miluje deti.Mam 3holcicky ve veku 6let,4,5 let a 2roky. Cena na hod je 80kc vcetne jidla. Pokad by to bylo na cely den i noc tak si uctuju 700kc. Dite by melo 5krat denne stravu,zabavu.Preferuji hlidani u me doma.🙂 jsem z ostravy zabrehu. Muzete volat 778832922.

raduska01
9. pro 2014

@ivaanka Rada pohlidam vese dite,deti. jsem spolehliva zkusena pani ktera miluje deti.Mam 3holcicky ve veku 6let,4,5 let a 2roky. Cena na hod je 80kc vcetne jidla. Pokad by to bylo na cely den i noc tak si uctuju 700kc. Dite by melo 5krat denne stravu,zabavu.Preferuji hlidani u me doma.🙂 jsem z ostravy zabrehu. Muzete volat 778832922.

vercahed
28. pro 2014

Milé maminky,
čtu si zde Vaše příspěvky a ráda bych Vám doporučila Hlídání dětí Verunka, máme také stránky, ale více aktualizujeme facebookovou skupinu, kde najdete reference, aktualizace, můžete psát dotazy, a najdete i kontaktní údaje. Máme ty nejlepší reference maminek! Nabízíme i dlouhodobé hlídání, hlídání na společenských akcích aj. Cena hlídání činí 80,-/hod. Neváhejte a navštivte skupinu na facebooku Hlídání dětí Verunka.

nannytocare
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
volnav25
5. led 2016

Dobrý den,
Četla jsem si vaše příspěvky. Byla bych moc ráda, kdyby se tady mezi vámi našel někdo, kdo by byl ochoten se dohodnout 🙂 nenabízím moc, jsem teprve studentka gymnázia. Hrozně moc mě baví starat se o děti. Už mám nějaké zkušenosti (hlídala jsem děti od známých, dokonce jsem občas chodívala k jedné paní). Nehledám nic trvalého kvůli škole, ale občas bych ráda někomu pomohla, kdyby si chtěl s manželem zajít například do kina 🙂 kdyby měl někdo zájem, tak mi prosím napište email.
Děkuji za pozornost.
Veronika

dejuska
19. zář 2016

@lucenek Dobrý den, zaujal mne Váš příspěvek. Bylo by možno mi poslat na holky hlídačky kontakt? 🙂 Taky bych potřebovala někoho spolehlivého k dětem. Děkuji 🙂

berenika39
19. zář 2016

@dejuska 22.5.2012 - datum toho příspěvku, zřejmě nebude aktuální.

lucenek
1. říj 2016

@dejuska já holkám napíšu a event předám kontakt jo? Už mi nehlídají ale chodí na oslavy atd, patří do rodiny

dejuska
1. říj 2016

@lucenek děkuji 🙂

katarinka1987
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katarinka1987
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katarinka1987
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
agatka_k
19. zář 2020

Dobrý den, píšu o pár let později, ale snad někomu pomůžu 🥰. Moje dva prcky mi hlídá 15 letá slečna. I když jsem měla předtím výhrady k nízkému věku, tak si teď nemůžu vynachválit. Co vím, tak má dva mladší sourozence a tuším, že jezdívala hlídat holčičku s autismem do Havířova, ale nevím jak teď🤷🏻‍♂️. Nicméně pokud by někdo chtěl kontakt, určitě napište.