• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hlídání dětí nebo chůva z Ostravy a okolí. Máte kontakt?

1. října 2016 
Ahoj, chtěla jsem se podělit o špatnou zkusenost s agenturou papalino, potřebovala jsem hlídaní na cely den na jednu akci, poptavala jsem služby dva mesíce dopředu. Chuvu slíbili, nic nebyl problém a nyní, tří dny do akce, mi nikdo nebere telefony a neodpovídá na maily, takže mi nezbylo než hledat narychlo chuvu jinde. Takže opravdu nedoporučuji, jsou nespolehlivi.
17. čer 2014 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím maminky, jsem také budoucí maminka, čekáme miminko v únoru a moc se těšíme. Hlídám děti sama a mám pod sebou i pár chův v Ostravě, cena přes léto 80kč na hodinu a přes rok 50 kč/hod. :slight_smile: Více na fb Hlídání dětí Verunka
10. črc 2014 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@levandule_vanilkova . dobry den maminky. .... Rada pohlidam vese dite,deti. jsem spolehliva zkusena pani ktera miluje deti.Mam 3holcicky ve veku 6let,4,5 let a 2roky. Cena na hod je 80kc vcetne jidla. Pokad by to bylo na cely den i noc tak si uctuju 700kc. Dite by melo 5krat denne stravu,zabavu.Preferuji hlidani u me doma.:slight_smile: jsem z ostravy zabrehu. Muzete volat 778832922.
9. pro 2014 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivaanka Rada pohlidam vese dite,deti. jsem spolehliva zkusena pani ktera miluje deti.Mam 3holcicky ve veku 6let,4,5 let a 2roky. Cena na hod je 80kc vcetne jidla. Pokad by to bylo na cely den i noc tak si uctuju 700kc. Dite by melo 5krat denne stravu,zabavu.Preferuji hlidani u me doma.:slight_smile: jsem z ostravy zabrehu. Muzete volat 778832922.
9. pro 2014 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Milé maminky,
čtu si zde Vaše příspěvky a ráda bych Vám doporučila Hlídání dětí Verunka, máme také stránky, ale více aktualizujeme facebookovou skupinu, kde najdete reference, aktualizace, můžete psát dotazy, a najdete i kontaktní údaje. Máme ty nejlepší reference maminek! Nabízíme i dlouhodobé hlídání, hlídání na společenských akcích aj. Cena hlídání činí 80,-/hod. Neváhejte a navštivte skupinu na facebooku Hlídání dětí Verunka.
28. pro 2014 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
16. únor 2015 v 10:26 • nannytocare
Dobrý den,
Četla jsem si vaše příspěvky. Byla bych moc ráda, kdyby se tady mezi vámi našel někdo, kdo by byl ochoten se dohodnout :slight_smile: nenabízím moc, jsem teprve studentka gymnázia. Hrozně moc mě baví starat se o děti. Už mám nějaké zkušenosti (hlídala jsem děti od známých, dokonce jsem občas chodívala k jedné paní). Nehledám nic trvalého kvůli škole, ale občas bych ráda někomu pomohla, kdyby si chtěl s manželem zajít například do kina :slight_smile: kdyby měl někdo zájem, tak mi prosím napište email.
Děkuji za pozornost.
Veronika
5. led v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucenek Dobrý den, zaujal mne Váš příspěvek. Bylo by možno mi poslat na holky hlídačky kontakt? :slight_smile: Taky bych potřebovala někoho spolehlivého k dětem. Děkuji :slight_smile:
19. zář v 09:23  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@dejuska 22.5.2012 - datum toho příspěvku, zřejmě nebude aktuální.
19. zář v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@dejuska já holkám napíšu a event předám kontakt jo? Už mi nehlídají ale chodí na oslavy atd, patří do rodiny
1. říj v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucenek děkuji :slight_smile:
1. říj ve 20:31  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek