• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak dlouho jste vozili dítě ve sporťáku?

25. ledna 2014 
Jak dlouho jste vozili dítě ve sporťáku, než jste přešli na golfky? Malému je 1,5 roku a už běhá celkem dost. Na procházky chodíme bez kočárku, pro jistotu s krosnou. A golfky máme také. Nyní mám už zájemce na sporťák, tak jestli to není moc brzo ho prodat.
21. led 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že to brzy není. pokud tolik běhá sám, tak vám golfky rozhodně stačí, kdyby ho nožičky bolely. záleží jaké máte, jestli si v nich i zdřímne, jestli jsou polohovací...syn byl ve sporťáku jen do roka, pak z něj vyrostl, měli jsme extrémně malinký, takže v roce šel do lepších golfek a v roce a půl jsme je prakticky přestali používat. bereme je jen na dlouhé trasy, při nachlazení apod.
21. led 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my od 1,5roku kočárek v podstatě nepoužíváme, jen vyjímečně na spaní, ale jinak chodíme pěšky nebo na odrážedle, pro jistotu mám ještě golfky, ale myslím, že je taky už nepoužijem...
21. led 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, starší byl ve sporťáku do 2 a čtvrt, u mladšího to vidím stejně. Pro něj mám jak větší sporťák, tak golfky. Golfky si nechám, sporťák prodám asi na začátku léta.
21. led 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
golfky i sporťák používáme zároveň od 13m, když jezdím po vesnici máme sporťák, když jedu někam autem tak golfky, v kočárku ale nejezdíme už nějak často - nechce tam být.
21. led 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro malého jsem měla jak golfky ,tak sporťák a řešila jsem to dle terénu.Byl lenoch dlouho se mu nechtělo chodit pěšky a sporták byl větší a líp sem u tam spalo a tak. Kočárek sem přestala používat jak jsem měla ke konci těhu,to měl asi dva a čtvrt.
21. led 2014 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Starší dceru do cca 1,5 roku, mladší je lenoch, měla 2 roky a občas ještě golfáč musíme vzít, nechce se jí běhat. Znám ale děti, co jezdí v kočárku ještě ve 3 letech, což mi připadá opravdu hodně.
21. led 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za mne čím těžší dítě, tím spíš sporťák...já mám golfky fakt jen na nákupy. Ale záleží, jestli chodíš jen po slušných chodnících, klidně golfky, dělají i velké. Mé starší je 2,5 let a přes den ještě spí, mám pro ní Baby jogger Summit - velký sporťák, protože my tu máme špatné cesty, jede to samo, v golfkách je to dřina (mám starší Peg Perego Pliko).
21. led 2014 v 15:22  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (39. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na zimu ještě hluboký nechávám, protože když náhodou potřebuješ někam na kočárku, tak s golfkama ve sněhu je to fakt peklo a sáňky taky vždycky vzít nejde, takže u nás půjde z domu po zimě.
21. led 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
po ,,zimě,, :grinning: ho budu prodávat...malej má v červnu 2...... běhá od 10m a kočár má za trest :wink:
21. led 2014 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dcerce se moc chodit nechce, dlouhý trasy neujde tak chodíme s golfkama. začala jsem je používat od 14 měsíců spíš proto že sporťák je moc velký a těžký a při cestování jsem závislá na pomoci druhých. Dneska sporták znova oprašuju a uvádím do provozu-s golfkama do sněhu se fakt nedá a to nenapadlo hrozné množství a už to nejede.
22. led 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že golfky bohatě stačí, klidně bych sporťák prodala
25. led 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do asi 11měsíců. Pak jsme kvůli dovolené pořídili golfky a mě se s nimi tak pěkně jezdilo, že jsem jsem už velký sporťák nechtěla.
Druhé dceři je 15 měsíců a jezdíme ve sporťáku, ale původní k trojkombinaci je prodaný a teď máme nový něco mezi golfkami a sporťákem...
Každopádně až skončí zima, tak sporťák půjde hned do světa a opět si vystačíme jen s golfkama.
25. led 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Syn má 19 měsíců a v listopadu dostal předčasně dárek pod stromeček od našich - golfáč. Jezdili jsme v něm, dokud nenapadl sníh. Teď je zase schovaný a je v kurzu sporťák z trojkombinace, který mám stejně v úmyslu prodávat ihned na jaře, když roztaje poslední sníh. Dlouhou procházka ve sněhu pěšky nebo s golfáčem si netroufnu... :confounded:
25. led 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek