Jak nejšetrněji sundat miminku náplast?

Maminky, možná můj dotaz vypadá hodně úsměvně nebo hloupě, ale mojí tříměsíční holčičce už 2x kvůli kýle v nemocnici zalepili celé bříško nějakou fixační náplastí. A dvakrát jsme jí sundavali, pokaždé za obrovského křiku. Má pod ní bříško samozřejmě hodně citlivé a jakoby spálené. Teď nás to čeká potřetí a tak se chci zeptat - nemáte nějaké fígle jak jí sundat šetrně? Namočit, promastit?
sisstin
3. dub 2009
smajlík: zkus ji to sundat při koupání, jestli se teda po zákroku koupat může 😉 a nejlepší je fakt rychle, pomalý sundávaní víc bolí...já mám teda i ted někdy problém si sundat náplast :-p
hakanka
3. dub 2009
my malému sundavali náplast odlakovačem na nehty, nechat prosáknout a on rozpustí tu lepící vrstvu. ale malému jsou skoro dva. kdyžtak asi zkuste na malém kousku at ten odlakovač nenadělá větší škodu než náplast. to samé jde udělat s benzínem z lékárny, ale asi bych se také bála podráždění kůže. náš malý byl v pohodě, smrad z odlakovače mu vadil míň než mě. a pak samozdrřejmě dobře promastit kůži. Chduinka Simonka, ať jste brzy fit.

Začni psát odpověď...

Odešli