Používáme cookies. Více informací zde. OK

Jak nejšetrněji sundat miminku náplast?

smajlik
3. dub 2009

Maminky, možná můj dotaz vypadá hodně úsměvně nebo hloupě, ale mojí tříměsíční holčičce už 2x kvůli kýle v nemocnici zalepili celé bříško nějakou fixační náplastí. A dvakrát jsme jí sundavali, pokaždé za obrovského křiku. Má pod ní bříško samozřejmě hodně citlivé a jakoby spálené. Teď nás to čeká potřetí a tak se chci zeptat - nemáte nějaké fígle jak jí sundat šetrně? Namočit, promastit?

sisstin
3. dub 2009

smajlík: zkus ji to sundat při koupání, jestli se teda po zákroku koupat může 😉 a nejlepší je fakt rychle, pomalý sundávaní víc bolí...já mám teda i ted někdy problém si sundat náplast 😝

hakanka
3. dub 2009

my malému sundavali náplast odlakovačem na nehty, nechat prosáknout a on rozpustí tu lepící vrstvu. ale malému jsou skoro dva. kdyžtak asi zkuste na malém kousku at ten odlakovač nenadělá větší škodu než náplast. to samé jde udělat s benzínem z lékárny, ale asi bych se také bála podráždění kůže. náš malý byl v pohodě, smrad z odlakovače mu vadil míň než mě. a pak samozdrřejmě dobře promastit kůži. Chduinka Simonka, ať jste brzy fit.

Sem začni psát odpověď...

Odešli