• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak vyčistit žaluzie, aniž by se musely sundat?

23. dubna 2010 
Jak podomácku vyčistit žaluzie bez toho,aby se musely sundat? Máte nějaký fígle? Sem s nima!Díky!!!
19. dub 2010 v 17:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak to by mě taky zajímalo :grinning:
19. dub 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Existují kartáče na žaluzie, ale já jednou za čas žaluzie zatáhnu a přejedu jich navlhčenou hadrou a hotovo :grinning: .
19. dub 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já taky myslím,že by to pečlivým umytím jít mohlo.Dole ale byla rekonstrukce,takže fůra prachu,žaluzky byly povětšinou zatažené,ale stejně...
19. dub 2010 v 18:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já žaluzie zatáhnu a umývám každou zvlášt, pak je otočím a zese kažedou zvlášť... je to dost pakárna, ale zabírá to :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
19. dub 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petja já je nejdřív vemu vysavačem a nástavcem ala kartáček, a pak umyji hadrem a vodou :wink:
19. dub 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuju a pište dál :wink:
19. dub 2010 v 19:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak asi už nikdo nepřidá zkušenost,ale i tak velice díky,určo vaše rady použiju :wink:
22. dub 2010 v 16:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak mytí žaluzek mám fakt strašně ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: dělám to tak, že je zatáhnu na jednu stranu, pak vezmu houbičku s trochou cifu a "namydlím" pak setřu mokrým hadrem a vysuším např.starou plenou, pak zatáhnu na tu druhou stranu a zase.Pak teprve myji okna :wink: Dřív jsem taky každou tu lamelu myla zvlášť, ale od doby, co mám prcka nemám na to 3 hodky, takže jsem to takhle zjednodušila :wink:
22. dub 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moc díky,brzy mě to čeká a jsem ráda,za vaše cenné rady! :wink:
23. dub 2010 v 19:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek