Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jak vyčistit žaluzie, aniž by se musely sundat?

petja
19. dub 2010

Jak podomácku vyčistit žaluzie bez toho,aby se musely sundat? Máte nějaký fígle? Sem s nima!Díky!!!

sophiejane
19. dub 2010

hm tak to by mě taky zajímalo 😀

jasmia
19. dub 2010

Existují kartáče na žaluzie, ale já jednou za čas žaluzie zatáhnu a přejedu jich navlhčenou hadrou a hotovo 😀 .

petja
autor
19. dub 2010

Já taky myslím,že by to pečlivým umytím jít mohlo.Dole ale byla rekonstrukce,takže fůra prachu,žaluzky byly povětšinou zatažené,ale stejně...

malovani
19. dub 2010

Já žaluzie zatáhnu a umývám každou zvlášt, pak je otočím a zese kažedou zvlášť... je to dost pakárna, ale zabírá to 😀 😝 ...

brusinka.pusinka
19. dub 2010

Petja já je nejdřív vemu vysavačem a nástavcem ala kartáček, a pak umyji hadrem a vodou 😉

petja
autor
19. dub 2010

Děkuju a pište dál 😉

petja
autor
22. dub 2010

Tak asi už nikdo nepřidá zkušenost,ale i tak velice díky,určo vaše rady použiju 😉

kim
22. dub 2010

No tak mytí žaluzek mám fakt strašně ráda 😝 😀 😀 😀 dělám to tak, že je zatáhnu na jednu stranu, pak vezmu houbičku s trochou cifu a "namydlím" pak setřu mokrým hadrem a vysuším např.starou plenou, pak zatáhnu na tu druhou stranu a zase.Pak teprve myji okna 😉 Dřív jsem taky každou tu lamelu myla zvlášť, ale od doby, co mám prcka nemám na to 3 hodky, takže jsem to takhle zjednodušila 😉

petja
autor
23. dub 2010

Moc díky,brzy mě to čeká a jsem ráda,za vaše cenné rady! 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli