Jaké capáčky do kočárku a nosítka na zimu?

pajapajinka
7. lis 2018

Ahoj, doporučite prosím nějaké capáčky do fusaku pro nechodící miminko?Líbí si mi Lodger,ale zase drahá sranda.Spis chci pořídit kvalitní až bude chodit ☺A jaké botky prosím dáváte do nosítka, když je zima? Děkuji

lucie01
7. lis 2018

@pajapajinka Loni, když prcek ještě nechodil, tak jsem mu koupila capačky v Lidlu, byly ve stylu valenek se zapínáním na suchý zip na boku, uvnitř kožíšek. Vyšly na pár kaček, nožky měl teplé a osvědčily se jak ve fusaku, tak v nosítku 🙂

becicka
7. lis 2018

My jsme měli loni z HM a byly dobré. Letos jsem je tam zas viděla, ale v jiných barvách.

janulkaz
7. lis 2018

Mela jsem jak ty od Lodgera,tak i ty z HM a jednoznacne lepsi Lodger,dobre se nandavaly i drzely a bylo v nich teploucko..👍

terka2018
7. lis 2018

Mam.lodger, jsou bozi 😍😊

kachna_b
7. lis 2018

ja mám rastúce manymonths zimné capáčky s merino vlnou a sú super. Malému siahajú takmer po kolienka, takže do šatky a nosítka parádne

lueur
9. lis 2018

Ja koupila vcera docela fajn zatepleny za 130 Kc v Kik. Uvidime, az je pouzijem a kolikrat, mame super fusak, tak jsem do toho nechtela davat raketu.

verca987
28. lis 2018

Vyteplený ponožky od větnamců 😄 mám je i já na doma a maximální teplíčko za pár kaček