• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké jsou vaše rituálky s dětmi?

26. prosince 2009 
Alčátko - super odlehčený téma :sunglasses: Normálně tady řvu smíchy, až manža díky mě málem připálil plíny :grinning: :grinning: :grinning:
No a naše rituálky??
Vždycky po probuzení musí následovat chvilkové pomazlení :dizzy_face: . Obě dvě to potřebujeme :dizzy_face:
No a pak akorát večerní rituál, kdy zkouknem večerníček, pak hodíme koupajdu, společně umícháme kaši, tu Verunka zblajzne (sama :grinning: ), pak ještě kojení a jde spinkat, ale nesmíme zapomenout pusinku od taťky a od mamky (a pokud taťka není doma, dostane dvě od mamky :grinning: ).
No a přidávám se k jazz, rituálek usínání je cestování po postýlce s palcem pravé ruky v pusině a levou rukou přes oči :angry: :sweat_smile:
7. lis 2007 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ehm... Alčo :sunglasses:

to jsem měla čekat, že to tu vytáhneš a začneš mě tu presentovat jak tukana :grinning:

pro vysvětlení: Tukan je Alčák :grinning:

Doufám že jste pochopili, že DomiNIK - čili Nikouš a ne že o sobě mluvim v třetí osobě :astonished: :grinning:

má úcta :sunglasses: :grinning:
7. lis 2007 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru hezký photos :dizzy_face:
7. lis 2007 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2007 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alčo :grinning: :grinning: :grinning: ....

óóó...pojdtě mě chválit :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

dělá mi to tůůůze dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. lis 2007 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. lis 2007 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kde to vázne? Nikdo žádný rituálky nemááá :confused: :confused: :grinning: :grinning:

Alčóóó, to je škandál!!! :unamused: :astonished:
8. lis 2007 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě máme jeden - poslední tři týdny u nás běží minimálně 3x denně - Ať žijí duchové - když mám štěstí tak to jednou za týden ukecám na Krkonošské pohádky. Ale Leontýnka prostě vede :grinning: :grinning: :grinning: Hned po ránu nacupitá s obalem v ruce - puťuťu putit - leontu putit (pohádku pustit, leontýnku pustit) a nedá pokoj dokud ji nepustím :grinning:
8. lis 2007 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janka :grinning: :grinning:

Nikko, jako, tak jsem se brutalne snazila a nic, zase to vsecko vyslo naprazdno, proste ritualky nejsou, nebo je tu pekne nudny a nezazivny tema, tak sem nikdo neprispiva a ja du teda spat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2007 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi nudná,no...co si budeme namlouvat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2007 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se to téma ale líbijó ... :dizzy_face: :pensive:

tak kde je probléééém :grinning:
8. lis 2007 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že je to dobré téma. Tak se přidám ju.
My máme takovéto rituály. - večer při ukládání do postýlky se musíme pomuchlovat dát pusinky na čelo nos a tváře a pustit pohádky na poslouchání, aby se dobře usínalo. a ráno v sedm hodin ( dá se říct pravidelně. Jako by ty dědi měli v sobě budík :grinning: ) vletí do ložnice a říká: tati mami já chci pustit pohádku. podotýkám, že teď koukáme stále do kola - Jen počkej zajíci nebo Pat a Mat. :sweat_smile:
9. lis 2007 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak proč to tady nežije :unamused:
Já přidám další ač nevtipný rituál :zipper_mouth:
Uložím "harantíka" a pustim koňa :sweat_smile: , sice moc nepřispívám, ale určité "uživatelky" fakt žeru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. lis 2007 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jazzina :grinning: "harantika"
ja tiez velmi neprispievam, len vynimocne som tu v neskotych nocnych hodinach :sunglasses:
9. lis 2007 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme zatím prtíci, ale už taky něco máme. :wink: .
Stejně jako Alčátko mě musí Kryštůfek u kojení držet za prst a hrát si s mojí rukou.
No a jelikož máme problém se spaním, tak jsme zavedli-koupando, kojendo ( i když papal před 1,5 hod), krátká pohádka, pusinka od maminky a tatínka a zatím musí být pořád zabalný do zavinovačky kam si schová obličejíček :sunglasses: .
A ještě jeden rituálek, kterého bychom se rádi zbavili. Přes den, když se chce Kryštůfkovi spinkat, tak bude tak dlouho bulikovat dokud ho někdo nevezme a pak je schopnej i do minuty usnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
10. lis 2007 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alčáku, s tím jak má Dominik rád čistění uší, tak jsem dneska nechápala jak moc to má rád... :astonished:
Normálně po koupačce řval (dělá to často - asi toho má dost a chce žrasó a spát) a jak řval, tak jsem mu ještě potřebovala vyčistit ty ušiska a jak sem mu do toho ucha hrábla tou tyčinkou (ne do hloubky samozřejmě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) tak bylo v tu ránu ticho, jsem čuměla jak puk :confused: , tak sem přestala, řev... tyčinkaka v uchu - ticho :grinning: a tak stále dokola...
On prostě ikdyž brutál řve, tak i blbej prst v uchu ho utiší... ale musela bych ho tam mít permanentne :grinning: :grinning: :grinning: A nevim jak by sme vypadali na veřejnosti s tímhle :grinning:

Další náš rituál je, že ho před koupačkou svlíknu (ó jak zvláštní :grinning: ) a nechám ho třeba 10 minut prokopat - on je při tom šťastnej jak mimino :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2007 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to my máme taky pár rituálků, hlavně před spaní a nebo při usínáním takže před usínáním musíme pohoupávat a dávat dávky čajíka a musí mi Kubík žmoulat ruku nebo aspoň prst, a teď máme novinku když usíná nejradši má jeho prstíky u mě v puse je to žůžo tak snad mu to nevydrží dlouho :grinning:
dřív bylo hodně působící celé tělo na bok a k hlavičce látk.plínku Kubajz se zachumlal a chrupkal, jinakk když nebyla plena řev jak když ho morduju :sweat_smile:
ALČi, tohle téma je super nevím proč si myslíš, že je nudné. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2007 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj moje krsnata mali svoje rituali, jedna pred spanim odriekala jednu basnicku, ktora koncila ze o com sa bude snivat v noci a bola pridana aktualna tema dna, co sa udilo a podobne, a druha spavala s rukavickou, ktoru pouzivala namiesto hracky :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2007 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem dostala sprda, ze neco zalozim a apk to tady neozivuju :sweat_smile: Tak jsu tu a honem premyslim, co jeste jako delame, co mame zazite, co nas bavi, bez ceho neusnem a tak :confused:

jeden takovy ne prilis oblibeny ritual ma nas tatinek s Nelinkou :sweat_smile: Nelinka v poslednim tydnu je vzdy od 4:30 do 5:30 vzhuru, a chce si hrat :sweat_smile: Neni mozno ji udrzet v posteli, tak tatinek se odebéře s ditkem do pokojicku, maminka se odebéře sama do loznice atatinek si s ditkem hodinu hraje, okud se dcerunka zase neunavi a jde k mamince do pelisku, a nema cenu, aby sel tatinek jeste spat, pac za 30 min vstava do prace :grinning:
10. lis 2007 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to seš na Jiřina moc hodná ... Robert by mě kopnul do řitě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Alčo, já myslim, že TA osoba to myslela tak, že ne oživovat, jako vymýšlet nové a nové rituály, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale třeba reagovat na to co už někdo napsal a tak... přijít a napsat: brej den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Ale samozřejmě, to psala TA osoba, nevim jestli myslíme to samé, s TOU osobou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2007 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase se to tu zvrhlo na osobní téma nikouše a alčátka jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My máme rituálky před spaním, jako povídání pohádky, ve které se s ta´tkou střídáme, což je docela sranda, každej ji zná krapet jinak :wink:

Pak uložíme dítko, dáme dobrou noc a jdem si otevřít lahvinku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2007 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makelko...jsme už uvažovaly o tom založit si téma :grinning:

jinak náhodou, tady se trochu tématu držíme :sunglasses:
12. lis 2007 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pipko moje sesterska, dikes za udrzovani ohne v krbu, ale u me nejni nalda nejak, asi jsem v prechodu :pensive: :sweat_smile:

Jinak, ip smolim, vydrz :sweat_smile:
12. lis 2007 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik, matysacik je este drobacik ale uz je fajnsmeker a ma svoje oblubene i neoblubene cinnosti- pri akejkolvek nespokojnosti plati prso
(inak- po latinsky "mamma" znamena "prso", tak si damy zbytocne nefandime:slight_smile:)))
no, vecer zaspava s cucanim, odkedy som zistila, ze hocicoho, podavam prst miesto prsa, hranie s rucickami samo k tomu

cikame zasadne pri kupani do vody- asi by bral virivku s tryskami a takto nam to dava najavo ci co. Ked sa koli tomu vycikame tesne pred, Maaty sa popuci a eeste nieco zo seba predsa i tak dostane
20. lis 2007 ve 02:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme ještě rituálek, ale pro někoho dosti nechutnej třeba :sweat_smile: :

Když přijdeme z venku, tak sundavám Domískovi botičky a jakože k nim ,,přivonim,, a řeknu: Čmudí, čmudí, čmudí, ale jakoby to zazpívám :grinning: a Dominim se pokaždý hrozně směje a když mu tu botu dám, tak si ji stčí pod čumák :grinning:

budu ještě přemýšlet, za tu dobu rituálky určo přibyly :dizzy_face:
24. bře 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nečuchám k nim opravdu, jo? Aby jste jako nemysleli, to bych totiž padla smrady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: Veru

nam taky pribyly, ale musim si to sesumirovat :sweat_smile:
24. bře 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ji libam nozky a hladim palecky a prsticky a ona vrni jako kote :dizzy_face: uz od malicka
24. bře 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To my máme taky rituály: ráno když vstaneme, tak musí dostat jako první najíst psi a kočka a až pak my ostatní. Je až neuvěřitelný, že když jsem ještě kojila, tak dokázala Amby přiběhnout a normálně rvát Chrisovi prso z pusy s řevem, že ještě nedostali zvířata :grinning:
Vždycky o víkendu musí chodit s dvojčaty na procházku Týna, protože jinak odmítají jít ven, to samý i s koupáním.
26. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek