Jednorázové pleny - Pampers nám vleže protékají

just_majka
19. čer 2018

Krásný den všem! Tento dotaz je určen pouze maminkám, které používají jednorázové pleny 😉 Můj syn má skoro 3 měsíce a cca 6 kg. Používáme Pampers vel. 3. S Pampers jako značkou jsem spokojená, ale při kojení vleže nám už zase protékají. Máte s tím někdo zkušenosti? Co používáte za značku a jakou velikost? Co jsem zatím vyzkoušela za jiné pleny, přišly mi materiálově horší 😞

alcar
20. čer 2018

@sell1 ja znam hdne maminek, co pouzivaji pampersky a nemuzou si je vynachvalit. Ja uz rok pouzivam oranzovky a super.

v_erunka
20. čer 2018

@bartakova_veronika má 7 a půl mesice a asi 8 kilo. Za tu dobu se mu v noci procurala asi jednou a ještě moji chybou, kdy jsem jí špatně zalepila jednu stranu špatně a ona si to k ránu posunula

bartakova_veronika
21. čer 2018

@v_erunka tak to máte výhodu i když co jsem koukala tak pants jsou levnější než care ... malá bude mít v neděli 8 měsíců a už v mezi 6 - 7 měsícem ty care přes noc nevydrželi a měla mokré pyžamo a tak jsem přešla na noc na ty pants 🙂 malá má 6,5 kg

garalela
3. črc 2018

@just_majka ahoj, nehodu jsme meli skoro se vsemi znackami, vetsinou slo o to, ze treba poradne nesedely kolem nozicek, treba ted trojky nam u vsech znacek ( od cca 5-6kg) sedi az se sedmi kily a dvojky uz nam byly kratke na zada.

bartakova_veronika
3. črc 2018

@garalela to je pravda ... malá má taky 6,5 kg a pampers používáme ještě stále dvojky ale už pomalu chci zkusit přejít na trojky .... pampers pants jí jsou taky trojky ještě větší trošku ale dvojky nedělají ... a chappy tak tam jsme zase o číslo napřed ... trojky už jí jsou malé a tak by potřebovala čtyřky ... přitom trojky jsou od 5-9 kg a čtyřky 8-18 tak nevím jestli jí čtyřky budou ale trojky jí jsou dost malé