Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  v_erunka
  20. črc 2018    Čtené 226x

  Čtrnáctidenní testování pampersek

  Stejně jako dalších 14 maminek s miminky, tak i my jsme byly Modrým koníčkem vybrány k testování plenek Pampers premium care pants a Splashers. Po pár zkouškách plenek jiných značek, používáme pro malou prémiové pampersky, takže jsme za testování byly moc rády. 

  Pampers premium care Pants jsou plenky kalhotkového typu. Dle mého názoru jsou pro aktivnější miminka, takže přímo pro nás 🙂 Malá u prebalovaní už moc nepoleží. Na rozdíl od klasických lepítkovych plenek se tyto natahují. Oblékání by mělo být rychlejší. Což po získání praxe je 🙂 Na dotyk jsou velmi příjemné a překvapivě voní. Na vnější straně nechybí proužek vlhkosti, na kterém je vidět, zda miminko potřebuje už přebalit. Dále jsou zde veselé obrázky. Plenka je uvnitř příjemná na dotek. Gumičky okolo nožek i bříška nešrtí. Velmi jednoduše se sundavá. Stačí roztrhnout na bokách, přelepit páskou umístěnou na zadečku a vyhodit. 

  Shrnutí: Plenka za celou dobu testování ani jednou neprotekla. Nezkoušela jsem dávat přes noc, protože jsem četla, že je to plenka určená spíše na den. Pozitivem je absence lepení, protože jsem malou mohla dat po obědě spinkat poopuze v plence a věděla jsem, že si jí nerozepne 🙂 Nevýhodu vidím hlavně v tom, že moc dobre nejde namazat zadeček.

  Splashers jsou plenky určené do vody. S malou jezdíme každý týden plavat, tak jsme využily v bazénu. Doma ve sprše by to moc nešlo 🙂 Na vnější straně jsou vesele letní obrázky - sluníčko a chobotnička. Stejně jako Pants, se natahují. Na rozdíl od jiných plenek, nejsou tak nasáklé vodou, takže miminko po vytažení z vody nemá na zadečku raneček 😉 Jak hodně těsní “velkou” nehodu, jsme v bazénu naštěstí nevyzkoušely 😄

  Shrnutí: Mají krásný motiv a nejsou těžké. A nevýhodu vidim v tom, že chybí něco na zabalení. Je lepší sebou mít nějaký sáček na odpad.

  Pantsům jsem na chuť až tak moc nepřišla, ale Splashers na další plavecký kurz určitě koupím. Ještě jednou moc děkuji za možnost testování 😉