Jídlo. Mám dokrmovat UM?

21. říj 2022

Maminky už jsem na prášky..Do roka mi mala spala od pul i do 6 na mlíčko a pak spala až do 7-8hodin..od 8m mi nechtěla jíst nic jen UM..Po vyklubání 2 zubu dole začala jíst v roce..Od té doby co jsme na Sunaru complex 3 se mi malá budí co 4h v noci ..Přes den nedávám mlíčko jen příkrmy..A to mi sni jednu skleničku na 3xkrat za den..Mám ji dokrmovat UM? Nebo poradíte jak zasitit na noc kaše nedávám ani je mala nechce...Děkuji

pribylovapetra
21. říj 2022

Nevím teda kolik je malé, ale jestli už ji byl rok,tak má podle mě málo. Syn po roce už minimálně 3x denně normální jídlo. Kaše neměl, ale když odmyslim svacinky, tak určitě polévku, maso s nějakou přílohou a večer taky . Do polévky jsem namixovala kde co.

jako_mala_holka
21. říj 2022

Jednu skleničku za celý den, nebo to špatně chápu? To mi přijde hodně málo... Já už si to nepamatuju přesně, ale v roce už měla malá určitě mléko ráno, pak snídani, svačinu, oběd, svačinu, večeři a mléko před spaním plus i v noci, tuším jednou, nechci kecat... A k jídlu třeba tu skleničku celou snědla na oběd, případně jsem jí uvařila, to samé večeře, to měla ráda husté polévky se zeleninou, bramborou atd... Snídaně, svačiny třeba jogurt, kousek pečiva s něčím, sýr, šunku, ovoce, ovocnou přesnídávku atd atd

autor
21. říj 2022

Mala víc prostě nechce plyve to..A mliko taktéž..Sni čtvrtku rohlíku a 2 plátky šunky.. A ráno s ni banán nebo jablíčko..Tod vse .. Dr reklanze se to spraví

ajja87
21. říj 2022

Ctvrt rohliku bych brala v pohodě, ale jinak mi ro přijde malo, zkus sw kouknout na internetu jswm viděla jakesi doplnky stravy na podporu chuti a bylo to už od jednoho roku a čisté přírodní...

autor
21. říj 2022

@ajja87 děkuji.Kouknu

jjasmina
21. říj 2022

Zaměřila bych se spíš na jídlo než dávat um. Jí s vami, zkuste jist společně z jedno talíře, vařit různé druhy a nedavat příkrmy, zkuste spagety s tim si i pohraje. Nejsem expert na um, ale já omezovala kojení, aby jedla více