• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jméno pro chlapce, aby se hodilo k Lilly-Marie

19. února 2011 
Hledam jmeno pro chlapa(-ce).Melo by se hodit k nasi holce,ta se jmenuje Lilly-Marie.
Mam kratke prijmeni,tak i dvoj jmeno prichazi v uvahu.Nekolik nasich favoritu:Benedikt nebo( Bendix)
Max-Amos
Hendrik
Laurin
Justus
Keno-Vito
Leo
Keno-Tom
Lennart(Lenny)
Lenn-VIto
Johaness(Hannes)
..a prosim vlastni navrhy
17. únor 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě se líbí Benedikt (Ben), Max, Lenny, Leo.... Laurin mi příde spíše holčičí, ale netuším, jestli žijete v zahraničí, zda je to běžné jméno, nebo známé pro ně jako chlapecké... Keno je jak pro Kena, dokonalého metrosexuála :slight_smile: - samozřejmě je to subjektivní... Místo Justuse třeba Jonas... Teo (Teodor)... těžko říct co by se nejvíc hodilo k vašemu příjimení...
17. únor 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neznám příjmení, aby se k němu jméno hodilo, ale Max je Maxilián. Mně osobně se líbí tyhle. Adam, Kristyán, Tadeáš, Matěj, Simon... :slight_smile: Tak ať vyberete to nejhezčí.. :wink:
17. únor 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brďo..Justus nebo Laurin :grinning: To jsou pecky..ale každý má jiný vkus. Max je krásné...Může být i Maxim
17. únor 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Teda to jsou jména. Většinu jsem v životě neslyšela. Ale z tvé nabídky bych volila bu´d Maxe nebo Johanesse... :slight_smile:
17. únor 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle za tebe přece nemůžou rozhodnout mámy na MK, to fakt musíš sama :slight_smile:
17. únor 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
Teda abych pravdu řekla, zůstala jsem koukat :confused: :grinning: . Jestli žijete v čechách, tak asi nejlepší by byl Max, to je hezké jméno :dizzy_face: , ale bez toho Amose :sweat_smile: . Z ostatních jmen jsem trošku "na větvi" :grinning: :grinning: :grinning:. Také záleží na příjmení, aby se to hodilo.
17. únor 2011 ve 21:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi by to chtělo opravdu uvést aspoň zemi, kde bydlíš...většina uvedených jmen je mi docela neznámá a popravdě mi ani jedno nesedí.
17. únor 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja bych si asi nevybrala zadny.. a kdyz uz tak jen Max, bez toho Amose.. :slight_smile: Ale kazdej ma jiny vkus a jak rika Hojda, tohle si musis rozhodnout sama co je pro vaseho chlapecka nejlepsi:slight_smile:
17. únor 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
vtip? nick jen pro pobavení?
17. únor 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A co třeba Vilibald taky celkem originální a neobvyklé :grinning:
17. únor 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My máme Andrease,....ale Leo se mi líbí taky,..spíš bych to upravila na Leon :wink: to bude asi jedna z variant když podruhé budu těhu :wink:
17. únor 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak k té Lilly-Marie se mi nejvíc líbí ten Max-Amos, když už tedy vybrat z nabídky.....Ostatní -bez komentáře, já jsem čech, jako poleno, takže já favorituji česká jména, jsme snad češi a máme tu spoustu krásných jmen a myslím si, že není potřeba se opičit a vnucovat amerikánům........To jen můj názor.
17. únor 2011 ve 22:18  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě selíbil Maxim, Oliver a Viktor... Benedikt - Beny, zní taky zajímavě... Nad Leonem jsme taky uvažovali... A ještě se mi líbil Nathan...
17. únor 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Max je neobvyklé pěkné jméno, jednoho Maxínka miminko znám. Bydlí v Rakousku. Je to hezké. Ale zbytek jmen se mi nelíbí. Zase píšeš, že máš krátké příjmení... No nevim
17. únor 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
treba zase pisatelka zije v cizine. ja mam muze cizince a taky si nedovedu predstavit,ze by mel muj syn v americkym pase Rehor nebo Vojtech nebo treba Jan. ono tezko soudit. treba Johannesse jednoho znam, je to cizinec a rikaji mu v cehach Johane :grinning: Proti gustu zadny disputat znam dvojcatka Metodej a Charles a ryze ceske prijmeni. ale souhlasim,ze jmeno je volba rodicu a ne uzivatelu socialni site :wink:
18. únor 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. únor 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja fandim cizim jmenum...ohledne kluka co treba Leon nebo Adil, Sardar...i kdyz nektera ceska jsou taky pekna
19. únor 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek