Kdy jste dali dítku do postýlky pod hlavičku polštář?

sarkabrezen
4. zář 2007

ahoj holky já mám takový asi úplně stupidní dotaz 😅, ale kdy (jestli vůbec) jste daly dítku do postýlky pod hlavičku polštář? miminku se nedává, to je jasné... ale odkdy je to teda vhodné?

janulle22
20. dub 2009

jitrulka me taky dr rikala ze az od roka... polstar ma jen u me maky ja ho zatim nedala ... u mamky krasne na nem spi, ale v noci nevim tam nejsem... ale presne jak pises ada taky cestuje a pak spi na smuchlane perine...

ve vasem veku by jsem ho rozhodne nedala...to bych mela strach... ale je to na kazde mamce co a jak si udela... 😉 ...

mywiel
20. dub 2009

Plochy vankus najskor od 1 roka ale dieta to ani tak nepotrebuje, skor ide o potrebu dospelych. 😀 Zatial spime v spacom vaku bez vankusa. 😉 Neskor ked bude mat perinu ale tiez len tenku ziadnu paperovu tak mam také specialne stipce o ktoré sa da perina uchytit o postielku takze sa dieta nezadusi ani perinou. 😉

saska.t
20. dub 2009

no sme na to rovnako ako mywiel spaci vak a o vankuse a perine zatial ani nerozmyslam mame este cas a mala vyzera byt spokojna 😉

katy1979
20. dub 2009

ma vankus vyznam z nejakeho zdravotneho hladiska? je potrebný k spravnemu vyvinu? ak mi niekto povie ze ano ok dam mu vankus. zatial spí bez vankusa.
a ja spím vlastne tiez bez vankusa.malý spava vacsinou na bruchu velmi malokedy na chrbte. ja spavam len na bruchu a na boku.mne osobne vankus vadí.

janulle22
20. dub 2009

katy urcite nema vyznam ze zdravotniho hlediska...ja ho malymu taky nedavam...ani mu to nevadi...pritel spi na tak tenkem polstari ze to snad ani polstar neni... za to ja mam pekne dva pod hlavou jinak by jsem neusla... 😀

skurinka
20. dub 2009

ja jsem davala detem polstar kdyz byli nachlazene aby meli hlavi trochu vis a pak jsem jim ho tam nechala.asi tak od 11mesicu nebo od 10 ted nevim .pak jksem jim ho vzala a ty noci byli desny tak jsem jim ho dala zpatky.ja bez polstaru neusnu 😎

janulle22
20. dub 2009

sku- 😠 😠 😀

tys davala detem tak brzo polstar...?ada usne i na nem i bez nej a v pohode...tak dokud ho sam nebude vyzadovat nedam mu ho...

nobody
20. dub 2009

od 15ti určitě 😀 😉

skurinka
20. dub 2009

joo pac byli tenkrat hodne zahleneni a dr me rekla ze jim ho mam dat at jsou trochu vis a kdyz jsem jim ho vzala tak rvali ,tak jsem jim ho nechala

janulle22
20. dub 2009

jako u nemoci jasne to je zname ale pak je zas naucila bez polstare... i kdyz kdo vi... 😅 😀

skurinka
20. dub 2009

no jo asi to byla moje chyba ale uz jim ho nevemu pac by to nerozchodili 😎

janulle22
20. dub 2009

toz ted uz nemusis... 😀 😀 😀

briketa
21. dub 2009

Moj maly ma tri a pol a este nema vankus.

kristi
21. dub 2009

Mia ma posltar asi 3 mesice, ale hodne slabej, lezi skoro na matraci

krista
2. črc 2009

Ahoj,

já jsem se chtěla zeptat jestli tady je řeč o tom malinkým polštářku který je k peřince v sadách pro miminka, jako tenhle:
http://www.prag-info.cz/_shop/image_8642005a/11...

nebo o tom klasickým velkým dospěláckým polštáři?? Případně od kdy ten klasický dospělácký polštář?? Nemáme ho nijak naducanej, je taky nízkej, ale prostě vyšší než ten dětský.

Naše malá začla spát ve velký posteli a myslím si, že s velkým polstářem by se tam cítila líp, dokonce si pod hlavičku pořád něco cpe, ale nechci nic uspěchat, aby neměla třeba problémy se zádíčkama, to bych fakt nerada.

aponchie
2. črc 2009

mozna to nebude tim polstarem,ale tim,ze rada spinka obklopena pevne a tyv zaducana..to mala taky ..dam ji do zavinovacky ma zvysenou postylku kvuli blinkani a z boku ji dam male valecky a ona je zachumlana nehnuta jinak bezvladne nechce rozpina rucky a jakoby se desi..ale zatim je malickata takze to popisuju Moorovu reflexu 😎

lisounek
2. črc 2009

ahojky zajimalo by to co kristu...nase mala ma v postylce takovy ten tenky detsky polstarek...taky na nem jen usne a ma ho rano cely rozvrtany...jenze v noci se stejne prekuli a spi treba na perine a kolikrat i na vetsi vrstve...ale to proste jak se porad v postylce hrabosi.... 🤐

krista
2. črc 2009

Aponchie já jsem teda ještě nezmínila že odmala spí v koj. polštáři, má ho rozložený kolem sebe a ten prostě nedá za nic na světě, musíme ho všude tahat sebou když spíme jinde 😝 ale ten velký polštář mě pořád zajímá 🙂

Doufám, že mi někdo odpoví od kdy dal ten velký polštář 😉

mywiel
2. črc 2009

Plochy vankus az od jedného roku, ale je to skor nasa potreba, dieta ho vzdy nepotrebuje.

janula34
2. črc 2009

Velky vankus - teda dospelacky 😉 - dostala nasa Bronka asi pred 4 mes. to mala 8,5 roka 😝 Ona dovtedy spavala na malom z postielky ale Filip mal uz rok a tak som jej kupila novy a on dostal maly do postielky. Bronka by ho mozno mala skor ale vyhovoval jej ten maly. Teraz ma velky a v pohode.

viktorieq
29. říj 2009

Já jsem ho holkám dala teď, protože jsou asi po 2. v životě nemocné, takže aby byly výš a mohly si hrát v postýlce.