Kdy nejpozději vyrostl dítěti první zub?

radka.k
14. bře 2011

Ahoj maminy,
mému prvorozenému synovi jsem objevila první zub až v den jeho prvních narozenin. Zdálo se mi to dost pozdě. Teď mám dvojčata, za pár dní jim bude 13měsíců a na zuby stále čekáme. Kdy vyrostl vám, nebo dětem ve vašem okolí?

benjik
14. bře 2011

Ahoj dceři ve 13.měsících,manžel měl dokonce až v 18.měsících. 😅

mamkamarketa
14. bře 2011

ve 14 mesich 😅 me teda v 6ti mesicich a manzelovi dokonce ve 21 😅 ale na jednu stranu, bud rada, zase dyl vydrzi 😉

takyja
14. bře 2011

Mně ve 14 měsících... je to dědičné mimochodem. 🙂 Takže kliiiid... 🙂

jasekd
14. bře 2011

Martinkovi na 7mi mesicich dolni jednicky a pak 3 mesice nic, ted se klube celej predek nahore. Jak tu nekdo psal, lepe pozdeji nez treba na 4 mesicich, prece jen tem detem se to hur cisti a detske zoubky jsou hodne nachylne na kaz a mene odolne z mnoha duvodu a cim pozdeji jsou vystaveny vnejsim vlivum, tim lepe pro ne. Ja jsem zubar a presto se s Martinkem neuveritelne peru, abych mu to vycistila, manzelovi to jde skoro lip nez mne 😀 Taklze neni kam spechat.

ivarei
15. bře 2011

Kamarádky dětem - chlapečkovi v 17 měsících, holčičce ve 13 měsících 😀. Naší Aničce v osmi a půl měsících, náš Adámek v devíti měsících ani náznak.

kristi
15. bře 2011

Mia měla první zub ve 14-ti měsících

kris2008
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
console
15. bře 2011

Mně ve 14 mesicich a dceri tusim v 11?

kamila297
15. bře 2011

Našemu klukovi prořezal 1. zub v 11 měsících.

berynka
15. bře 2011

dceři kolem toho půl roku, ale kamarádky holčička měla první zoubek v roce

lukza
15. bře 2011

u nás první zoubek v 7měsících ale znám aji případy kdy v 13měsíci ještě nemají ani jeden zoubek

bocinka
15. bře 2011

Sofi měla horní dvojky jako první a ještě neměla 4 měsíce... Ale kamarádova dcerka - vlastně obě - měly první zoubky až kolem patnáctého měsíce a taky se nic nestalo....

evi3
16. bře 2011

my s bratom až po roku, dcéra mala prvý pár dní pred 1.narodeninami