Když leží na zádech, točí hlavu na jednu stranu

jezulicka
12. zář 2011

chci se zeptat mám 3 měsíční miminko a když leží na zádech tak mi hlavu točí na jednu stranu,začala to dělat až
ted ve 3 měsících?máte s tím některá zkušenost?čím to může být?mám fotku ve fotoblogu..díky za odpověd..

maxi.smile
21. zář 2011

pokud máš nějaké nejasnosti a něco se Ti nezdá, tak to řekni doktorce a ta Ti napíše doporučení k rehabilitační doktorce. My chodili s malou taky, otáčela hlavičku na jednu stranu, i tělíčko, byla trošku prohlá jako do luku..stačí chviličku poctivě cvičit ukázané cviky a vše se srovná! Dnes bych to řešila stejně, dá se předejít špatným návykům, pozdějším migrénám, apod. Malá se krásně srovnala a dokonce jí to hezky vývojově ,,nakoplo"..pak malá chodila jen na kontroly, hlídal se vývoj, aby bylo vše v pořádku a vše šlo za sebou, tak jak má (nejdřív lezla, poté si sama sedla)...Jako prvorodička jsem ocenila zkušenosti rehabilitační doktorky, která mě naučila např. to, že je důležité chovat takhle malé mimi v tzv. klubíčku, na tygříka, dívala se, jak jí zvedám z podložky, jak s ní manipuluju..poradila..za to určitě nic nedáš!!!Držím palce 😉