Kojenecká váha. Jakou doporučíte?

luciifer
2. bře 2011

Ahoj všem moc bych vás prosila o radu jestli máte někdo zkušenosti s nějakou kojeneckou váhou a můžete nějakou doporučit ( stále jsem odkládala koupi ale po těch nervech jestli malej přibírá si říkám že jí koupím) co myslíte? Prosím poraďte a napište jaké máte zkušenosti díky moc

vojtisek2007
2. bře 2011

my měli kojeneckou váhu od Ety, stála kolem 1.400,-kč, a byli jsme moc spokojení 🙂

crca
2. bře 2011

My neměli žádnou,domů jsme jeli s 2,5kg a nikdy jsem nevážila,viděla jsem kolik snědli a do poradny jsme stejně jezdili každou chvíli,a tam je vážila a měřila 😉

elviie
2. bře 2011

My si váhu pořídili ve třech měsících malé, kdy se na kontrole zjistilo, že zhubla (kojili jsme stejně, nebylo to na ní poznat...), protože kojím, tak nezjistím kolik toho vypije a jak přibírá, takže pro svůj klid jsme pořídili kojeneckou váhu Tefal baby home a jsem spokojená, hlavně klidná, že vím, že přibírá 😵 Vážím ji doteď, protože stále kojíme...Koupili jsme z aukra starší, má víc funkcí, dá se tam vážit dítě malé ve "vaničce" i větší při stání a dá se i změřit, je k tomu vysunovací metr 😉

hojda
2. bře 2011

Máme od Topcomu, už jsem jí popůjčovala kamarádkám, takže odvážila už 7 mimin a čeká na dalšího adepta v květnu je v pohodě🙂 Využívala jsem jí hodně.