Kojím 3letého. Je tady někdo, kdo kojil tak dlouho?

25. kvě 2020

Ahoj,
Mám syna v červnu mu budu 4 roky a pořád kojim, malý jí normální jídla co vařím. Přesto kojim tak 4×5 denně, je to krásný pocit,navíc malý kojení miluje a vždy se nato těší. Ale před pár dny se mi stalo že ke mě přišla kamarádka se svými dětmi. A mi s malým jsme zrovna měly čas na kojení, tak ke mě malý přišel, a řekl mami ja chci mličko. A kamarádka na mě koukala jako na blazna ale neměla nějaké poznámky, ale její děti snad dostaly záchvat smíchu 🙄. Začali si dělat srandu, a malý s brekem utekl, když odešli tak pořád brečel že chce moje mličko. Tak jsem ho sice nakojila .Ale jelikož příští rok nastupuje do školky a bude tam i dítě kamarádky mám strach aby si z něho všichni nedělají srandu. Takže od kojení odstavim měla jsem sice v plánu počkat až nebude chtít dítě ale takhle to bude lepší. Je tady někdo kdo kojil tak dlouho jako ja? Nebo jsem exot, co nato říkali lidí ? A jaký byl odstav ?

lenkahodkova
3. srp 2022

dobriden ka kojim 2 letiho a 4letiho kdis mu bili je byli 3 roky ta mirekladotorka decka ze s od stavi sam koji oba rano a vecer a tho dvoletiho kojim i od poledne

sangina
5. srp 2022

SKLÁNÍM KLOBOUK PŘED MAMINKOU ,KTERÁ MÁ ODVAHU KOJIT SVÉ DÍTĚ TAK DLOUHO.A V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NENÍ EXOT..JEN MILUJÍCÍ MAMKA...JÁ ODSTAVILA KLUKA V NECELÝCH PĚTI LETECH...JEN PROTO ,ŽE ŠEL DO ŠKOLKY..PO NECELÝCH TŘECH TÝDNECH SE MI ZE ŠKOLKY VRÁTIL SE NACHLAZENÍM KTERÉ VZÁPĚTÍ VYGRADOVALO V ZÁPĚTÍ V ZÁPAL PLIC A NĚKOLIKARY ANTIBIOTIKA....A TEHDY JSEM SE ROZHODLA..NEŽ NECHAT SYNA NA ANTIBIOTIKACH A V NEMOCNICI..ZAČÍT ZASE SYNA ZNOVU KOJIT..I KDYŽ MĚL TOLIK ROKU...DODNES SI VZPOMÍNÁM,NA PŘEPVAPENÍ U DOKTORKY,KDY MI S PŘEKVAPENÍM SDĚLILA,ŽE SE KREVNÍ HODNOTY SROVNALY A NEUMŘE,JAK MI TVRDILA..A INFEKCE USTOUPILA...A NETVRDILA MI ŽE JSEM JINÁ,ŽE I V TOMTO VĚKU KOJÍM NAOPAK ,MI ŘEKLA ŽE JSEM VYJÍMEČNÁ...