• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kukuřičné křupky. Dáváte je dětem?

17. září 2010 
@marky27 já myslela lepek jako pečivo,měla jsem to napsat hned.
16. zář 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampalini - malá, dokud křupky jedla (teď už je nechce) je také patlala po sobě i po kočárku (prostě, jak se křupky namočí, tak se hrozně lepí) a pusinku měla vždy opatlanou všude kolem jako by měla lepru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Takže když dojedla, umyla jsem ji ruce a pusinku (doma vodou, v kočárku vlhčenými ubrousky).
Jinak co jsem vypozorovala, tak pohankové křupky jsou ´´tvrdší´´ a tolik se nelepí. Tak zkus ty :wink:
16. zář 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě to upřesním, všimla jsem si,že maminy v okolí dávají křupky, když už děti žužlají rohlíky. Proto ta spojitost lepek a křupky.
16. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kualalik :grinning: :grinning: no právě a jak jim v tom zabránit? Kromě toho, že mu je nedám? Občas teda vyměknu a dám mu (nejlépe před koupáním :sweat_smile: ) V kočárku už jsme to zrušili nadobro.
17. zář 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruska24.9. Díky za tip, půjdem teda do těch pohankových a uvidíme :slight_smile:
17. zář 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik jo ták, no tož pak jo :wink:
17. zář 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme začali dávat malýmu křupky kolem sedmýho měsíce. Teď sem sehnala jakýsi obrovský, mají skoro 20 cm na délku a 2 na šířku :slight_smile: Aspoň se to malýmu dobře drží. No bordel je z toho nehorázněj, včera to měl nalepený aji na ponožkách, to fakt nevím jak se mu to povedlo, jestli si cpal s křupkou do pusinky aji nohu... Schopnej by toho byl :grinning: Dávám mu je během dne, když je třeba ukňouranej, tak dlábí křukpu a je klid.
17. zář 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já dneska koupila pohankový a je z toho bordel taky :grinning:
17. zář 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kualalik - však já nepsala, že z pohankových bordel nebude :grinning: Když dítka jedí, tak je bordel snad ze všeho. Jen mi přišly takové ´´tvrdší´´ a méně matlavé než kukuřičné.
17. zář 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek